Wicco Tiina välisukse taust

Rookie
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Apr 2017, 14:27

Wicco Tiina välisukse taust

Lugemata postitus Postitas Rookie »

Tere,

Päevakorral on maja välisukse vahetus ja kuna uue ukse eelarve on ca 300-400€, siis hakkas silma Wicco Tiina välisuks Bauhaus'i kampaaniakataloogis lk 18: https://issuu.com/bauhauseesti/docs/hz_1709_tbl

Netist proovisin ka Wicco brändi ja kvaliteedi kohta infot uurida, aga tulutult.
Kas see võib olla kuidagi seotud Viljandi Aken ja Uks (VAU) eksport tootebrändiga?
Või teab keegi täpsemalt sellest ukse kohta rääkida? Igasugune info on teretulnud.

Selgituseks, et minu eelistuseks on valget värvi "klaasliistuga" välisuks, alternatiividena olen vaadanud Jeld Wen Basic Pikk1 (Espak'ist) ja VAU Tiina 1R (Decora, K-Rauta).
Kuna ise elan Tallinnast kaugel, siis ei ole võimalik poodi kohapeale asja uurima minna (tavaliselt olen tootja lehel vajaliku info kätte saanud ja soovitud kauba lasknud kellegil teisel ära osta).

Edit: Jep, leidsin ise juba vastuse. Tegemist on Puumerkki Oy-le tellimusel toodetud/eksporditud ("sopimusvalmistaja") AS Viljandi Aken ja Uks tootega.

Ette tänades,
Teet
tonxx
külaline

Re: Wicco Tiina välisukse taust

Lugemata postitus Postitas tonxx »

Ega eriti vahet pole, kas jeldwen või wicco, enamus uste probleeme on lukkude ja paigaldusega seotud, õnneks on mõlemal Assa luku süvis ning kui kaasas olev analoog katki läheb, siis sama standartse mõõduga lukke on ka 10 aasta pärastlettidelt saada.
Vasta