Kust saada väikest väljapoole avanevat akent?

catman
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Veebr 2012, 23:42

Kust saada väikest väljapoole avanevat akent?

Lugemata postitus Postitas catman »

Oskab keegi soovitada, kust saada väljapoole avanevat akent.
Akna mõõdud on 660mm laiust ja 425 mm kõrgust. Aken peaks olema pöördavatav ja aknal peaks olema ka tuulutusrest, kuna aken läheb katlaruumi ja põlemiseks on vaja õhku.
Olen paljudest kohtadest uurinud, aga enamus ütleb kohe, et nemad väljapoole avanevaid ei tee. Kvaliteetaken ütles, et teevad küll sellist nagu vaja, aga kui aknale järgi läksin oli see hoopis kaldavatav ja seda ma ei võtnud. Hiljem selgus, et nad ikkagi ei saa pöördavanevat teha.
Kui keegi teab kindlalt mingit firmat, mis antud asja mõistliku hinnaga teeb, oleks info eest väga tänulik.

Ise mõtlesin, kas sissepoole avanevale aknale oleks võimalik linki teisele poole panna, et kui aken siis teistpidi ette panna olekski soovitud tulemus.
Loo
külaline

Re: Kust saada väikest väljapoole avanevat akent?

Lugemata postitus Postitas Loo »

TopSwing tüüpi aken ei sobi?
catman
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Veebr 2012, 23:42

Re: Kust saada väikest väljapoole avanevat akent?

Lugemata postitus Postitas catman »

Ei topswing ei sobi. Mul vaja akna kaudu pelleteid sisse ajada ja selleks tahan sinna renni panna. Akna peab selleks jalust ära pöörama.
Valija
külaline

Re: Kust saada väikest väljapoole avanevat akent?

Lugemata postitus Postitas Valija »

Tellisin Jõgevalt Juta & Kaido OÜ-st mõõduga 390 x 390. Ei olnud mingit probleemi väljapoole pöördavanemisega ega ka mõõduga. Lingiks soovitaks kohe kõverat, mis lengist paremini mööda käib, kui see sirge jubin.
Vasta