Siseuste lävepakkud

arno14
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 482
Liitunud: 30 Juul 2010, 13:29
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Siseuste lävepakkud

Lugemata postitus Postitas arno14 »

Mure järgmine, omaala "profesionaalid" koraldasid mulle olukorra kus vannitoa põrand(plaaditud) ja toa põrand parket on erineval kõrgusel. Vannitoa põrand siis all pool. Kaubanduses vaatasin ringi, et kõik lävepakkud on põhjast ühe kõrgusega. Kuidas sellist olukorda lahendada?
Viimati muutis arno14, 16 Juun 2016, 12:13, muudetud 1 kord kokku.
Külaline
külaline

Re: Siseuste lävepakkud

Lugemata postitus Postitas Külaline »

arno14 kirjutas:Mure järgmine omaala "profesionaalid" koraldasid mulle olukorra kus vannitoa põrand(plaaditud) ja toa põrand parket on erineval kõrgusel. Vannitoa põrand siis all pool. Kaubanduses vaatasin ringi, et kõik lävepakkud on põhjast ühe kõrgusega. Kuidas sellist olukorda lahendada?
oleneb kõrguse vahest, aga teoorias võtad poest sobiva lävepaku ja lased freesiga soone sisse ja soon läheb parketi peale (silikoonid vahe ära ) või väga kõrge vahe puhul paned madalamale osale lisaliistu alla (pva -ga liimid kinni, või naelutad alt jne, lihvid , viimistled kui vaja) .

Igal juhul on see natuke käsitööd, freesi saab rendist võtta 8 euriga, lisaliistu valid poest paksuse järgi.
arno14
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 482
Liitunud: 30 Juul 2010, 13:29
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Siseuste lävepakkud

Lugemata postitus Postitas arno14 »

eks jah, ma olen teoorias ka fantaasiarikkas, mõtlesin, et ehk on mingi toode olemas,kuna ei ole mina viimane ega ka esimene sellise murega...
Külaline
külaline

Re: Siseuste lävepakkud

Lugemata postitus Postitas Külaline »

arno14 kirjutas:eks jah, ma olen teoorias ka fantaasiarikkas, mõtlesin, et ehk on mingi toode olemas,kuna ei ole mina viimane ega ka esimene sellise murega...
a ongi ju toode olemas :) isegi kaks: frees , lisaliist. Teenusena on olemas võimalus tellida sobiv profiil puutöökojast mis on ilmselt ajamahukam ja kulukam, aga võib anda visuaalselt parema tulemuse .

Muidugi mõistan, et suurim õnnetus ongi sinu jaoks see, et sa vajad erimõõdus detaili ja pead nüüd väikse lisamiili selle pärast kõndima. Kui sul on vaja ainult soon parketi kõrguse jaoks sisse lasta, siis suuremas ehituspoes lõikavad ära sulle selle.
fgh
külaline

Re: Siseuste lävepakkud

Lugemata postitus Postitas fgh »

Kui nüüd vannituba oleks õigesti tehtud, siis lävepakk oleks juba paigaldatud ja sellele oleks hüdroisolatsiooni ülestõste tehtud. Praegusel juhu jääb üle lävepakk ja saag või lävepakk ja liis/mastiks versioon.
suurjalg
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 113
Liitunud: 21 Nov 2013, 18:28
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Siseuste lävepakkud

Lugemata postitus Postitas suurjalg »

http://www.agenda.ee/webshop/upload/nav ... L71065.jpg

Laskuv lävepakk sokliga ukse peale ...

See ei lahenda muidugi astmete probleemi, vaid tihendab lihtsalt ...
Smeg
külaline

Re: Siseuste lävepakkud

Lugemata postitus Postitas Smeg »

fgh kirjutas:Kui nüüd vannituba oleks õigesti tehtud, siis lävepakk oleks juba paigaldatud ja sellele oleks hüdroisolatsiooni ülestõste tehtud. Praegusel juhu jääb üle lävepakk ja saag või lävepakk ja liis/mastiks versioon.
Lävepakk ei ole küll hüdroisolatsiooni osa.
Vasta