PVC aknafirma valimine

äri eesti moodi
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas äri eesti moodi »

kas keegi kunagi plasto webi hinnapäringule mingit vastust ka on saanud? ei saanud sealt midagi aasta tagasi ega ka nüüd. tellimus ei olnud just ka väga väike, ilmselt nad pole tellimustest üldse huvitatud. ok maybe aga milleks nad sinna oma hinnapäringut üles topivad.. ajaraisk.
:banghead:
looja
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 01 Juul 2012, 06:29

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas looja »

mina sain kohe,imelik,et mõnedega nii tehakse.ja veel 58% soodust ka
krz
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas krz »

Mina tegin samuti Plastosse hinnapäringu, nii umbes kuu aega tagasi, siiani pole keegi vastand.. ja ega ma ootama ka jäänd.
sama siin
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas sama siin »

oma aknad tellin põhimõtte pärast mujalt. olen saatnud 3 maili, et pakkumist vaja, aga vaikus
Pärnakas
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Pärnakas »

Oskab keegi nõu anda. Ma valisin akend Pärnus Aknakodast, ja leinurgast nii öelda. Sain ühe akna enam vähem täpse mõõduga 130x120 ja hinnaks öeldi 120€. Üks suur aken see ja käib lahti ka. Samas saatsin hinnapäringu aknaproffi ja sain samas mõõdus 108€. ja rehpol 127€. Natuke imelik et leiunurga sama akna eest küsida mõnest konkurendist isegi rohkem. aga ostes aknaproffist, siis tuleb otsa ka transport loomulikult, eks. paistab, et pole teist lahendust, kui tuleb ikka 120 eurot selle eest käia. ja nagu eelnevad öelnud, plasto puhul ei tulegi mingit vastust.
k22b
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Apr 2012, 11:36
On tänatud: 3 korda

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas k22b »

Pärnakas kirjutas:Oskab keegi nõu anda. Ma valisin akend Pärnus Aknakodast, ja leinurgast nii öelda. Sain ühe akna enam vähem täpse mõõduga 130x120 ja hinnaks öeldi 120€. Üks suur aken see ja käib lahti ka. Samas saatsin hinnapäringu aknaproffi ja sain samas mõõdus 108€. ja rehpol 127€. Natuke imelik et leiunurga sama akna eest küsida mõnest konkurendist isegi rohkem. aga ostes aknaproffist, siis tuleb otsa ka transport loomulikult, eks. paistab, et pole teist lahendust, kui tuleb ikka 120 eurot selle eest käia. ja nagu eelnevad öelnud, plasto puhul ei tulegi mingit vastust.
Kirjuta oma meili aadress ja saadan Plasto pakkumise sulle meilile.
Külaline
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

k22b kirjutas:
Pärnakas kirjutas:Oskab keegi nõu anda. Ma valisin akend Pärnus Aknakodast, ja leinurgast nii öelda. Sain ühe akna enam vähem täpse mõõduga 130x120 ja hinnaks öeldi 120€. Üks suur aken see ja käib lahti ka. Samas saatsin hinnapäringu aknaproffi ja sain samas mõõdus 108€. ja rehpol 127€. Natuke imelik et leiunurga sama akna eest küsida mõnest konkurendist isegi rohkem. aga ostes aknaproffist, siis tuleb otsa ka transport loomulikult, eks. paistab, et pole teist lahendust, kui tuleb ikka 120 eurot selle eest käia. ja nagu eelnevad öelnud, plasto puhul ei tulegi mingit vastust.
Kirjuta oma meili aadress ja saadan Plasto pakkumise sulle meilile.

raikopragi@gmail.com
xander11
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 11 Mai 2012, 19:05

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas xander11 »

Mul ka tellimine ees ootamas ja hinnapäringud laiali saadetud, peaaegu kõigile ka vastus järgmine päev olemas. Kiidusõnad hetkel Plastole, kes helistas ja eriliste aknate kohta ise täpsemat infot uuris (nt. üks aken liiga kitsas, et lahtikäivana toota). Nende 58% allahindlus on ilmselgelt kliendi "meelitamine", aga esmamulje hetkel positiivne...
Pärnakas
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Pärnakas »

No see protsent protsendiks. Üldhind on ikkagi väga mõistlik ja omades ise Plasto aknaid kui elasin vanemate juures, siis seal kümne aastaga toimisid laitmatult. See baltiklaaside kasutamine innustas veel enam just Plastot valima.
58%
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas 58% »

aleprotsent müüb! protsendinumbreid oskavad kõik joonistada ja see turunduslik trikk ka toimib jätkuvalt nagu näha. saidki kohe 58% alet :yahoo: ma võtsin paar kuud tagasi pakkumisi mitmest firmast, mitte ühelgi polnud seal väiksemat protsenti. näiteks veel paar aastat tagasi mõni firma ei osanud % joonistada.
looja
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 01 Juul 2012, 06:29

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas looja »

Sa58oled yx kuri inime ja sellepärast sul ei veagi
58%
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas 58% »

looja kirjutas:Sa58oled yx kuri inime ja sellepärast sul ei veagi
millisest "vedamisest" jutt? ei vedanud, et polnud seal arvel 50% soodukat kirjutatud kuigi hind oli sama, mis ilma selle 58% reata? ei noh, on ikka mõnel mehel seda õnne ja headust antud.. :rotfl: :banghead:
ale
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas ale »

Turunduse trikk ongi meelitada kliente alega. :lol: Kui tihti pole mingit alet, vaid on kõige tavalisem inimpsüühika, mis reageerib sellele sõnale. Selliste 58% aledega läheks firma ruttu pankrotti. Viige ennast kurssi müügitehnikaga, siis saate aru, millal on ale ja millal hale alttõmbamine. Kas te pole siis märganud, et väga tihti lipsab müügimehe suust lause: "Ma tegin/teen teile alet!" Arvate, et teevad teile heateo..? Tasuta lõunaid ei ole olemas.
rots
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas rots »

Otsin siin ka ühiselamu korterile akent plasto müügimees oli lihtsalt kohutav
akna mõõdud on 2140x1340 tahab keegi pakkumis teha siis
rodi@hot.ee
Külaline
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aga võta mõnest teisest plasto esindusest pakkumine siis.
Külaline
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Endal nüüd ka PVC akende ostmine käsil. Kas kellelegi on kogemusi nt Aknakojaga ja Aknaproffiga, Aknamaailmaga ?
Samuti, kas keegi oskab öelda, kas tuleks eelistada kuuekambrilist viiekambrilisele, või ei ole sel vahet?
Mis profiilid ja mis sulused on head?

Suur tänu vastajatele. Olen võhik sel alal ega oska kuidagi valida..
Külaline
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Endal nüüd ka PVC akende ostmine käsil. Kas kellelegi on kogemusi nt Aknakojaga ja Aknaproffiga, Aknamaailmaga ?
Samuti, kas keegi oskab öelda, kas tuleks eelistada kuuekambrilist viiekambrilisele, või ei ole sel vahet?
Mis profiilid ja mis sulused on head?

Suur tänu vastajatele. Olen võhik sel alal ega oska kuidagi valida..
Vaata kaua firmad turul on olnud, palju on kogu akna U ja hind. Mina sain parima hinna ja U suhte Aknamaailmast
Külaline
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Endal nüüd ka PVC akende ostmine käsil. Kas kellelegi on kogemusi nt Aknakojaga ja Aknaproffiga, Aknamaailmaga ?
Samuti, kas keegi oskab öelda, kas tuleks eelistada kuuekambrilist viiekambrilisele, või ei ole sel vahet?
Mis profiilid ja mis sulused on head?

Suur tänu vastajatele. Olen võhik sel alal ega oska kuidagi valida..
Vaata kaua firmad turul on olnud, palju on kogu akna U ja hind. Mina sain parima hinna ja U suhte Aknamaailmast

Soovitan samuti vaadata, kaua firmad turul olnud. Küllalt mu tuttavaid hakanud vigaste akende pärast neid taga otsima..mis aga selgub - pankrotti läinud. Vähemalt minu jaoks on akendele kuluv summa piisavalt suur selleks, et veenduda, et ka garantiiaja lõppedes saaksin enda akende koha pealt abi.
Külaline
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Plaanis Põlvas aknaid tellida.Kas tellida plastost või glasaknast?Hind plastol küll kallim,kuid sealsel müügimehel jutt see-eest asjalikum.
looja
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 59
Liitunud: 01 Juul 2012, 06:29

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas looja »

mida vöiksite hinnanguliselt Koduaknast rääkida?otsin endiselt paneelikasse 2-le lodzale kvaliteetseid aknaid-uksi.Aga Röduklaase kiidan kyll-mönusad töömehed ja töö kiire ning korralik-köik kiidavad!!
Rostfrei
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2834
Liitunud: 22 Juun 2008, 18:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 15 korda
On tänatud: 40 korda

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Rostfrei »

Koduaknast on tellitud vast 3 korteri-maja aknad, viimasest tellimusest, tõsi küll on möödas juba 7 aastat. 1 ports sai maale, ämmale, seni kestavad, ei muret.
Kasutaja avatar
Inachus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 01 Juun 2013, 15:41
On tänatud: 1 kord

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Inachus »

Külaline kirjutas:Plaanis Põlvas aknaid tellida.Kas tellida plastost või glasaknast?Hind plastol küll kallim,kuid sealsel müügimehel jutt see-eest asjalikum.
Eks sa ise otsusta kumma kasuks otsus langeb.
Kasuks tuleb ka ettevõtte tausta uurimine Krediidiinfost: http://www.krediidiinfo.ee/

Ise tellisin Plasto AS'ist omale akna, kuna aken on veel valmimisel siis ei saa ka omast kogemusest öelda kuidas koostöö laabus kuid senimaani on kogemus Plasto'ga olnud meeldiv.

--
Inachus
Tark inimene kahtleb alati kõiges. Ainult loll on milleski täiesti kindel.
evelyn
külaline

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas evelyn »

Minul väga halb kogemus Arutech parimad aknad OÜ- ga. Soovisin europaigaldust. Saadeti kohale väidetavalt koolituse läbinud mehed. Tulemus oli väga kole ja oli näha, et nad ei olnud sellist paigaldust varem teinud.Ei puhastanud nad ära aluspinda, ei kruntinud, ei kasutanud õige laiusega teipi, vahtu lasid nad ebaühtlaselt jne. Tulemuseks oli vaja see kõik üle parandada- teibid lahti võtta, vahtu juurde lasta ja kohati ära võtta. Saadeti uus brigaad, kes tundus, et olid sama targad.Nüüd kui mul on vaja aknalaudu paigaldada, selgus, et pean alumise ringi veel kord lahti võtma ja üle parandama, sest muidu ei mahu aknalaud paika.Pealekauba lahkusid nad minu tööriistadega. Saadeti paigaldama Tallinna mehed. Kuna ei tellinud viimistlust, siis jäid need vead kohe silma. See aga, kes tellib ka viimistluse, ei saagi teada, et nad teostavad väga ebakvaliteetselt. Sina aga maksad.
aknaostja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Juun 2013, 10:48
On tänanud: 1 kord

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas aknaostja »

Tere,

Kui palju peaks akna ostul tählepanu pöörama asjaolule, et aknafirma on maksuvõlglaste raportis üleval, nagu pildil näidatud?
Manused
Võlglane
Võlglane
Untitled.jpg (104.43 KiB) Vaadatud 6697 korda
Kasutaja avatar
Inachus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 01 Juun 2013, 15:41
On tänatud: 1 kord

Re: PVC aknafirma valimine

Lugemata postitus Postitas Inachus »

aknaostja kirjutas:Tere,

Kui palju peaks akna ostul tählepanu pöörama asjaolule, et aknafirma on maksuvõlglaste raportis üleval, nagu pildil näidatud?
Mina isiklikult sellest firmast omale akent küll ei ostaks.
Firma maksuvõlg tähendab majaduslikke raskusi fimas mis võib iga hetk pankroti välja kuulutada ning oled niisi ilma oma rahast kui ka tellitud akendest.
Samas, sellise firma puhul ma väga ei loodaks, et saan vastavalt oma rahale lubatud kvaliteeti.

Imelik ka selle firma puhul see, et kuigi registreeritud on see Klaasaken OÜ all, siiski nad esindavad end Glasaken nime all. Milleks 2 eraldi nime? See juba tekitab kahtlusi.
Üks huvitav fakt mis nende kodulehelt leidsin, nimelt nende galeriis http://www.glasaken.ee/galerii.html on selge sõnaga kirjas, et "Klaasaken OÜ on paigaldanud 10-aastaga rohkem kui 18 000 akent!" Kui aga vaadata krediidiinfo.ee andmeid siis Klaasaken OÜ on tegutsenud ainult 2 aastat ja 10 kuud.

--
Inachus
Tark inimene kahtleb alati kõiges. Ainult loll on milleski täiesti kindel.
Vasta