sissevaadet takistav kile klaasil?

Külaline
külaline

sissevaadet takistav kile klaasil?

Lugemata postitus Postitas Külaline » 02 Dets 2017, 12:46

on kellegil kogemusi kiledega - tahaks terrassiaknale kardina asemele kile, mis takistab sissevaadet nii päevavalguses kui õhtul kui toas tuli põleb aga samas ei tahaks peegelkile. teab keegi millise kiletootja materjali võiks vaadata? ahjah, klaas ka päris lai - 2,75m lai ja 2,0m kõrge.

Külaline
külaline

Re: sissevaadet takistav kile klaasil?

Lugemata postitus Postitas Külaline » 02 Dets 2017, 12:53

Sellised kiled (läbipaistmatud) on täiesti olemas; kahjuks nad takistavad samavõrra toast väljavaadet. Kas see sobib?

range
külaline

Re: sissevaadet takistav kile klaasil?

Lugemata postitus Postitas range » 02 Dets 2017, 13:28

Sellist kilet mis pimedas, kui toas tuled põlevad takistaks väljast sisse vaatamist on küll raske soovitada. http://www.aknakile.com/paumlikesekaitsekiled.html

Külaline
külaline

Re: sissevaadet takistav kile klaasil?

Lugemata postitus Postitas Külaline » 02 Dets 2017, 17:37

kusjuures kõik kild ei takista väljavaadet, pigem on rohkem või vähem peeglid nad kõik. aga teemaalgataja soovi need ei rahulda sest 3M-i kiled on kuni 1,5m paanides, suurema aknapinna puhul tekib kole paanide ühenduskoht nagu 90ndate toonklaasidega audinäss.

meie kontori aknad on kaetud mingi hiinakaga, valgustakistava soojustpeegeldava energiakilega. paigaldas pinglagedega tegelev firma - otsi, neid eestis väga palju ei ole. klaasid on meetri laiused umbes, seega nii laia paani ei tea, kas neil on nagu sul vaja. õhtul aknast sisse vaadates on sisu piisavalt udune selgeid objekte ei erista kui just ei tea, mis kuskil paikneb. päeval peegeldab vastu kui nina vastu klaasi just ei pane. kuna tegemist pakettklaasiga, siis piisavalt ligidale niikuinii nina panna ei saagi (kile seespool paketti) nii et sees toimuv jääb üsna ähmaseks. väljavaade seest on nagu tumehallide päikseprillidega, toonitud klaas on üsna tugeva kontrastiga kui aken suvepäeval kõrval lahti teha.

Vasta