Eksootilise puidu tellimine

Einar57
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Okt 2017, 22:16

Eksootilise puidu tellimine

Lugemata postitus Postitas Einar57 »

Oskab keegi öelda, kust võiks tellida eksootiliste puiduliikide jääke/klotse? Amazonis palju pakkujaid aga enamus ei saada Eestisse.
On keegi tellinud veebist või on ka Eesti turult võimalus põnevaid puiduliike leida?
Olen tänulik vihjete eest.
Külaline
külaline

Re: Eksootilise puidu tellimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline
külaline

Re: Eksootilise puidu tellimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

olen näinud massist ära sõitmas köögimööbliga tegelevate firmade busse. Uuri taolisi firmasi.
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Eksootilise puidu tellimine

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Kui paremini luuret teha, siis võib seal liikumas näha ka teistsugustele puidutöödele spetsialiseerunud masinaid. Teemaalgataja võiks täpsustada, milliseid puiduliike ja milleks ta otsib.
w.k
külaline

Re: Eksootilise puidu tellimine

Lugemata postitus Postitas w.k »

Toetan omalt poolt teemaalgatust, olen ka otsinud, kust saada natuke huvitavamaid puidutükke väiksemateks nokitsemisteks. N: tahaks teha pingi või lilleriiuli või laeka või pildiraami vmt, siis oleks tore kasutada vahtrat või pähklit või printsessipuud või kirssi või eebenit või mida iganes veel.

Küsimuse täpsustus minu poolt: ilmselt ikka keegi kasutab eksootilisemat puitu ja on ju kahju kui selline materjal ahju rändab, mis isetegijale võiks väikest rõõmu tuua. Ega selliste jääkide müügiga rikkaks saa, nii et vaevalt keegi seda süstemaatiliselt teha viitsib, aga küsiks tegijailt otse.

Kõike hääd,

Gunnar
Vasta