Vanaks jäänud Pintex

Missiiskui
külaline

Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas Missiiskui »

Tere. Selline huvitav küsimus, et kui mul mitu purki Pintexit, aga need on paarkümmend aastat vanad :blink: , samas avamata, kas peaks kohe kindlasti ära viskama või on neist mingitki kasu? Tahaks vana suveputka seinad üle lasta sellega :blush: , sees seal ei elata nagunii, aga mõtlesin, et äkki mingigi kasu. Kui eluohtlik selline mürk olla võib? Suur tänu, kui keegi oskab vastata :wave:
Külaline
külaline

Re: Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Saan probleemist aru, ainult... mis asi see Pintex on ? :wave: Firma nimi? Purgis???
Missiiskui
külaline

Re: Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas Missiiskui »

Vabandust, et üks täht jäi vahelt ära, Pinotex. :hello:
Pilt
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10851
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas Urmas »

See ollus ei taha hästi laudise küljes seista, eriti päikse poolsed küljed.
Missiiskui
külaline

Re: Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas Missiiskui »

Putka on täielikus varjus ja see mind vast isegi nii väga ei morjendaks, kui ta nö maha kulub, pigem muretsen, et söövitab läbi seina, kui nii vana on või tapab kilomeetri raadiuses metsloomad-linnud oma mürgiste aurudega või ma ei teagi, ses suhtes, et kui väga ma kartma peaks? Kahju lihtsalt niisama ära visata, kui mingitki kasu saaks. :confused:
Külaline
külaline

Re: Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas Külaline »

See ollus, mis pildil, on uuem toode, vee baasil. See jääb kilena pinnale. :(
Vanem pinotex on teine kraam. Kui see on veel vedel, mitte vedelalt seepjas, siis mina küll kruntisin ja immutasin sellega aialippe. Õiget värvitooni see vana enam välja ei anna, jääb suht ebamäärast tooni. Kas see sodi ka midagi veel kaitseb, ei oska öelda. Sellest polnud juba vanasti erilist tolku, pigem usu küsimus :mrgreen:

taastaja
Missiiskui
külaline

Re: Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas Missiiskui »

Super, seda ma kuulda tahtsingi, suuuuur tänu! :good: :hello: ( Selle pildi leidsin jah internetist, meil seda vana asja mitu suurt tünni, eks ma kiikan sisse ja vaatan kas kannatab teda pintseldada :grin: )
madis64
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2662
Liitunud: 22 Juun 2009, 22:16
On tänanud: 20 korda
On tänatud: 68 korda

Re: Vanaks jäänud Pintex

Lugemata postitus Postitas madis64 »

Külaline kirjutas:Kas see sodi ka midagi veel kaitseb, ei oska öelda. Sellest polnud juba vanasti erilist tolku, pigem usu küsimus :mrgreen:

taastaja
Ühinen Taastaja mõttelõngaga - võõpasin üle 15 aasta tagasi osa aialippidest sarnase tootega üle, naaber ehitas üle 10 aasta tagasi uue aia, mille vist sarnase tootega üle võõpas - praegu näevad kõik aialipid suht. ühesugused välja. Mede aial on ainult kandelatid ca 20 aasta jooksul üsna ära mädanenud.

Loo moraal: aia võõpamisele on võimalik kulutada aastate lõikes suur ja suurem hulk raha ning aega :hello:
Vasta