Linoleumi paigaldajad Tartus

põrandad, põrandatööd
jorh
külaline

Linoleumi paigaldajad Tartus

Lugemata postitus Postitas jorh »

Üritan Tartus leida väikese koguse (24 rm) isetasanduva seguga põrandapinna tõstjat + linoleumi paigaldajat. Pärast mõningast otsimist pean tõdema, et olukord on pisut uskumatu. Seda tööd igapäevaselt tegevad ettevõtted ei suuda kohati isegi umbes öelda, kuna võiks vaba aega tekkida. Septembrini on kõigil suuremat tööd jalaga segada.

Kas keegi oskab nimetada mõnda ettevõtet või heal tasemel haltuurameest selle töö jaoks?

Tulutult olen kontakteerunud järgmistega: Teket AP, Alatek, Rorideco, Baradeus Grupp, Kuldvillak-Sport, ProFloors, Põrandaehitus, Walton, Lillo Invest.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Linoleumi paigaldajad Tartus

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Sa oled nagu minu raamatupidaja- ideest teostuseni antakse max kaks tundi aega. ;)
Parem broneeri aeg kellegi juurde septembri lõpuks, muidu sa ei saa oma põrandat jõuluks ka valmis.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
jorh
külaline

Re: Linoleumi paigaldajad Tartus

Lugemata postitus Postitas jorh »

Kuuldes, et ees on tuhandete kaupa ruutmeetreid, ma ei ole oma 24 ruutmeetri broneerimisest juttu teinud. Sisetunne ütleb, et siis on jutt lühike - helista millalgi sügisel. Loodan kontakti hoides selle peale, et kellegil tekib töös väike seisak (kusagil pole front valmis jms) ja ma saan sellele tööaugule pihta. Sellise töö tegijad ei paista päeva täpsusega kalendrit pidavat.
jorh
külaline

Re: Linoleumi paigaldajad Tartus

Lugemata postitus Postitas jorh »

Töö siiani tegemata. Vahepeal tuli muu elu ka peale. Pakun 100 € puhtalt kätte sellele, kes soovitab tegijad, kes selle töö kvaliteetselt ära teevad.

tel 52 79 658
Külaline
külaline

Re: Linoleumi paigaldajad Tartus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Helistage . 58011134 Ingmar
Vasta