Garaazi põrand

põrandad, põrandatööd
liivamees
külaline

Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas liivamees »

küsimus siis selline - sai üks kümmekond aastat tagasi garaazi epo panna. raibe päris kulunud juba ja mõtlesin et värviks üle. tuleb välja et kõige parem selleks oleks teknofloor 2 või vähemalt nii saan mina aru. praegusel põrandal see mitte libisev osa täitsa kulunud, tahaks uut. kas mina olen loll või ma lihtsalt ei oska otsida, aga ei leia et mida sinna pannakse siis? bauhofis vaadati mind nagu debiilikut kui ütlesin et mingi liiva moodi asi oli.
tavalist liiva ei kannata peale visata viimasele kihile? ei pea väga ilus välja nägema.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas Urmas »

liivamees kirjutas: 17 Aug 2017, 02:15 bauhofis vaadati mind nagu debiilikut kui ütlesin et mingi liiva moodi asi oli.
Jah, ega need Bauhofi omad ei kipu olema just "kõige kirkamad kriidid karbis", aga sa mine Kemiflora poodi, seal on natuke targemad müüjad. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Epo põranda tarvis küsi materjale epopõrandatega tegelevatest firmadest.
Juba tehtud põranda puhul käib umbes nii. Tuba tühjaks, teemantkettaga põrand karedaks. Antud juhul on värvitud siis värv maha ja naelikutega käiakse peal ja loobitakse liiva ning siis kui see kuivanud värvid uuesti põranda üle.
Uuendamine ei ole väga kallis ka otse sellega tegelevatest ettevõtetest tellida. Saad töö hinna ette teada mis tegemine maksab. Ise tehes ostad materjale vast liiga palju, liiga kalleid, valesid, ning tulemus ei pruugi olla ikka see mida tahtsid.
liivamees
külaline

Re: Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas liivamees »

firmad tahavad hingehinda aga ma tahaks kiiresti ja odavalt ära teha. ei arva et ise raske seda panna. kui algselt pandi siis olin abiks et tegevuskava on suhteliselt selge.
lihtsalt küsimus ongi et mis see täpsemalt sinna peale läheb ja kas tõesti ei ole seda müügil kuskil? ja tavaline liiv tõesti ei sobi?
Külaline
külaline

Re: Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas Külaline »

No kuidas saab tavaline liiv sobida kui on olemas värviline liiv ... mis on palju ilusam, palju väärikam, palju kallim ja isegi lõhnab palju paremini.
Külaline
külaline

Re: Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tavaline pestud kuiv sõelutud liiv sobib väga hästi. Rannast tolmu pole mõtet vedada.
Külaline
külaline

Re: Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas: 17 Aug 2017, 15:04 Tavaline pestud kuiv sõelutud liiv sobib väga hästi. Rannast tolmu pole mõtet vedada.
Kindla jämedusega jäi puugu lausest.
Garaaziporand
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 16 Sept 2015, 16:25
Kontakt:

Re: Garaazi põrand

Lugemata postitus Postitas Garaaziporand »

Ei saa täpselt aru mis seal hetkel maas on ? Liivamass või isevaguvmass ? Kas ainult karestus on kulunud ? Pilt oleks ehk abiks...
Garaaziporand.ee | Epopõrandad garaazi, tootmis ja tööstusruumidesse
Vasta