Kõver bambusparkett ja selle tihendamine

põrandad, põrandatööd
Külaline
külaline

Kõver bambusparkett ja selle tihendamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tere.
Palun abi teadjailt. Liimitud bambusest parkett läks maha vannituppa kliendi soovil. Kliendi enda valitud toode. kõverusi jagub lametasapinnas ja ka külgsuunas Kohati vuugid näitavad end suht märgatavalt. Parkett on hele, praod tumedad. Parkett on liimitud. Kogu kupatus muutuks prügiks kui liimitud vuuke lahti kiskuda.
Ma küsiks siis sellise olukorra jaoks ehitajaist Leidur Leode kogemusi.
Kas on mingeid täitevahasid või midagi analoogset, millega kannatlikult nokkides saaks need praod täita ja vee sisenemise vuugipragudesse sulgeda.
Ise olen nii ja naasuguseid asju mõelnud, kuumliimi püstoli liimi kaasa arvatud, aga loodaks midagi nö professionaalse taustaga soovitatud saada.
Mu klient on suht vastuoluline persoon, jube tüütus naisterahvas ja samas ok inime.
Tahaks haigete lisakuludeta ja ka tülli minemata päästa olukorra kui vähegi võimalik.
Kõik kasulikud nõuanded ülimalt teretulnud.
Eriti sellised mis mingi vinge firmasildiga pudelist või purgist võetud kraamiga lahendust pakuvad.
Ette tänades.
Kaskadöör.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kõver bambusparkett ja selle tihendamine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas: 02 Aug 2017, 01:29 Liimitud bambusest parkett läks maha vannituppa kliendi soovil. Kliendi enda valitud toode.
Kui see on ikka see bambusparkett, millel on puidujääkidest või MDF-st aluskihile lihtsalt liimitud dekoratiivne kiht bambust, siis soovi minu poolt kliendile palju õnne õigesse kohta õige materjali valiku puhul. Mis vannitoapõrand see on, kus ei tohi vett maha minna?

Põrandat ei tohi märjaks ujutada, mahavalgunud vesi tuleks kohe kuivatada.
Esmane allikas http://www.ohtuleht.ee/185423/bambus-parkett
Külaline kirjutas: 02 Aug 2017, 01:29 kõverusi jagub lametasapinnas ja ka külgsuunas Kohati vuugid näitavad end suht märgatavalt. Parkett on hele, praod tumedad.
Miks sa enne parketi liimimist põrandat ei tasandanud kui nägid, et isegi tasapinnas jagub kõverusi? Lisaks tundub, et sa ei ole kasutanud parketi liimimisel rihmasid laudade omavaheliseks kinnitõmbamiseks , et vuugid jäid näha.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Tonxx
külaline

Re: Kõver bambusparkett ja selle tihendamine

Lugemata postitus Postitas Tonxx »

Lihvida, peitsida tumedamaks, katta paadilakiga.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10775
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kõver bambusparkett ja selle tihendamine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Tonxx kirjutas: 02 Aug 2017, 08:45 Lihvida, peitsida tumedamaks, katta paadilakiga.
Uus, äsja ostetud parketti hakata lihvima, peitsima ja lakkima?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Kõver bambusparkett ja selle tihendamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ei sellest juttu old, et aluspõrand kõver on. Aluspõrand on sirge, loodis ja ka lauseehitus oli korrektne.
Kes mida välja loeb.
Ikka kolmekihilisest bambuse laminaadist jutt, Bambus ainult ja ei miskit muud materjaliks.
Eelmine sats ligunes kohati lausa liistudeks, sest elanikel lahises vesi pidevalt.
Õhtulehega või sellest leiduva artikliga midagi ühist ei ole. Õhtuleht Inglismaal ei käi. :P
Küll ei välista, et samast kaubast jutt siiski, paksus artiklis klapib.
Korteri omanik elab Prantsusmaal ja arvab et on kõige targem.
Peale eelmise parketi veeuputusest tulenevat hävingut leidis endiselt vajalikuks olema bambust osta. Mingi isiklik issue tal selle bambusega vist. Panda geenirike või midagi.
Rihmad pingutamiseks - pean tunnistama, pähe pole taolise töö tarvis tulnud.
Meikib senssi küll, kui mu poja keeles väljenduda. Tagantkätt tarkus kahjuks.
Sai seinte vahele kinni titsitud kui töö toimus ja pragusid ei olnud värskelt pingutatuna.
Üllatuseks aga läks üks seintest liikuma, nihkus eest põrandaplaadi surve all ja laudade külgsuunaline kõmmeldus sai võitu.. Hommikune pilt oli siin-seal ilmunud pragudega.
Vaat nii läks.
Sestap küsingi kas mõnel on tehnikat pragude täitmiseks õpetada.
Turakatele keeleosavusega vastu pead anda oskan ise kah. Neid kommentaare mulle siia vaja ei ole. ;)
Endiselt loodan, et mõnel on retsepti pakkuda juba läbi elatud apsust õppinuna.
Kaskadöör
Vasta