Vana hooldamata spoonkihiga täispuitparkett

põrandad, põrandatööd
karukell
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Juul 2017, 23:31

Vana hooldamata spoonkihiga täispuitparkett

Lugemata postitus Postitas karukell »

Palun andke nõu, mida teha 7 aastat vana täispuitparketiga, mida ei ole kordagi hooldatud ning millel on kulumisjäljed ja täkked sees, käidavamatest kohtadest on muutunud ka ebameeldivalt libedaks.

Olen aru saanud, et seda on võimalik liivapaberiga lihvida. Kas seda tehes kaovad need eelnimetatud probleemid?
Mul on see põrandapind suhteliselt väike - 10m2 ja seega lihvimismasina rent ja mingi tegija leidmine on kokku ilmselt kallim kui uue parketi ostmine ja paigaldamine?

Loodan, et keegi oskab nõu anda, sest mul ei ole kellegi käest küsida ja juba pikemat aega mõtlen, millist teed minna.

Tänud ette!
Külaline
külaline

Re: Vana hooldamata spoonkihiga täispuitparkett

Lugemata postitus Postitas Külaline »

karukell kirjutas: 13 Juul 2017, 23:40 Palun andke nõu, mida teha 7 aastat vana täispuitparketiga, mida ei ole kordagi hooldatud ning millel on kulumisjäljed ja täkked sees, käidavamatest kohtadest on muutunud ka ebameeldivalt libedaks.

Olen aru saanud, et seda on võimalik liivapaberiga lihvida. Kas seda tehes kaovad need eelnimetatud probleemid?
Mul on see põrandapind suhteliselt väike - 10m2 ja seega lihvimismasina rent ja mingi tegija leidmine on kokku ilmselt kallim kui uue parketi ostmine ja paigaldamine?

Loodan, et keegi oskab nõu anda, sest mul ei ole kellegi käest küsida ja juba pikemat aega mõtlen, millist teed minna.

Tänud ette!
arvuta välja :) uus kvaliteetne parkett maksab vahemikus 21 -35 eur m2 , 10m2 lappad vana üles ja uue maha 4 tunniga , hooldad seda pinda samas koos laki kuivamisega mitu päeva materjali ja töövahendite kulu ise tehes ehk 50% uue väärtusest
Vasta