Juriidilist abi vaja - 450m2 angaari püstitamiseks.

ehituslubadega jms seonduv
wiruwood
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Sept 2017, 18:04

Juriidilist abi vaja - 450m2 angaari püstitamiseks.

Lugemata postitus Postitas wiruwood »

Tere,

Oleks vaja püsti saada 450m2 metallkarkass-angaar Via Baltica äärde (teekaitsevööndist väljaspoole).
Tegemist on maatulundusmaaga- kus kehtib detailplaneeringukohustus 200m tee kesk-teljest, kehtib alates Via Baltica planeeringute algusest - ca 9 aastat.
Maanteeamet on nüüd peale 2+1 sõidurea valmimist kahandanud piiranguala 50meetrini teepervest. Ainuüksi tee-ehitust ja Maanteeameti piirangute kaotamist olen oodanud juba 8 aastat.
Vald aga raiub endiselt oma teemaplaneeringule, mis on 15 aastat vana, et tuleb teha detailplaneering (mis võtab veel aega 2aastat, rahalist ressurssi ja ohtralt närve).

Kui on keegi, kes teab ise lahendusi (va "Ämmaümbrik- olen liiga põhimõtteline selleks) või kedagi kes võib teada lahendusi- siis oleksin väga tänulik! Ehitusjuristi vms kontakte ootaks eelkõige.
Ilmselgelt olen valmis ka abi eest TASUMA RAHAS!!!

Hoone oleks vajalik oma metsa- põllumajandustehnika ja puidutööseadmete ladustamiseks!

Angaar on olemas ja ootel, maa oli juba ammu olemas -aga ise maksan endiselt kahjuks renti!

Tänan ette kõiki, kes saavad aidata!
Külaline
külaline

Re: Juriidilist abi vaja - 450m2 angaari püstitamiseks.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kuna tundub olema monteeritava kergangaariga, kas olete vallast küsinud projekteerimistingimusi selle ajutiseks (nii 5 a) püstitamiseks ? Kui see püsti ja olukord kohanenud, siis enne 5 a lõppu vaadake edasi, mida teha. Vb olla on see asi selleks ajaks juba unustatud.
dasda
külaline

Re: Juriidilist abi vaja - 450m2 angaari püstitamiseks.

Lugemata postitus Postitas dasda »

jäta oma kontakt.
Külaline
külaline

Re: Juriidilist abi vaja - 450m2 angaari püstitamiseks.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ma ei ole haridusega jurist, selle tõttu ma sulle ningit nõustamisteenust ei hakka pakkuma. Vaja oleks valda KOHALE minna ja asja ehitusnõuniku või arhitektiga arutada. Kuid selle juures tuleb teada, mis tegelastega tegu ja milliseid sõnu kasutada (väga oluline!).
Külaline
külaline

Re: Juriidilist abi vaja - 450m2 angaari püstitamiseks.

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas seda angaari siis kaugemale kui 200 m tee teljest ei ole võimalik panna? Siis peaksite planeeringust pääsema.
Vasta