gsm valve

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
vensson
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas vensson »

GSM valve kasseerib täiega raha mitte millegi eest. maksad 95 eeki, saad teenust 12.-EEk eest
Tele2.Valve pakett (lisandub km)
Toiming _________________________hind
Kuutasu _________________________10.-
Kõned Tele2e võrku _______________0.75 kr/min
Kõneminut teistesse võrkudesse ____2.50 kr/min
SMS ___________________________ 0.85


Juhe maksab oomi poes 325 EEKi
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Mis ma selle juhtmega peale hakkan? Sinna teise otsa kinnitatavas arvutis peab ilmselt mingi programm olema? Või jookseb selles purgis Apache, mille kaudu seadistamine on ülilihtne? Viide mõnele asjakohasele õpetusele teeks mind ca 85 krooni kuus rikkamaks ja mis peamine - ma oleks südamest tänulik!
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
vensson
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas vensson »

Ostsin juhtme ära,
pakendis kaasas Comlink tarkvara + draiverid arvuti ja valveseadme üksteisemõistmiseks.

Eile juba vaatasin asja. Minu läpakal on aga kahjuks Windows Vista ja sellega tekib mõningaid probleeme.
Vahepeal viskab errorid ette, nt GSM dialerit ei näita settingutes (ütleb, et tarkvaralised probleemid).

Leidsin üles koha, kus saab näha olemasolevaid seadmeid ja nende tööd (miskipärast olid need ilma nimedeta)
samuti kogu sündmuste ajalugu.

Ootaks kommentaare, kuidas erinevate tsoonide andurite nimesid muuta ja vaadata (nt. elutuba jne.)
ning kust kohast saab määrata tel numbrid, kellele seade helistab.
PS! kas kui võtan sealt seest GSM kaardi, kas pean tegema selle sisust koopia uuele kaardile, et kõik info samaks jääks?

Kui ComLink tarkvaraga kogemusi, andke teada
kelluke
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas kelluke »

puumees kirjutas:Loen seda juttu siin ja mõtlen, et kas ikka tasub jeblada selle gsm- värgiga äkki võtaks hoopis süsteemi telefoniliinile, on kellelgi kogemusi jagada, leidsin sellise tegelase http://www.varavalve.ee/shop/telefonili ... uss-line-1 vaatasin veel seda, et vajadusel saab sinna ka gsm helistaja järgi lükata http://www.varavalve.ee/shop/gsm-helistaja või töötavad hoopis koos ? On kellelgi kogemusi?
Minul küsimus (võib-olla rumal, aga siiski) sama toote kohta, et kas see telefoniliini süsteem helistab ikka mobiilinumbritele ka? Ega seal ei ole ometi mingit sellist konksu, et helistab ainult lauatelefoni numbritele?
0tt111
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 0tt111 »

Kas sel sõrmistik ka on,kui ei ole kuidas ta vigadest teavitab?Ma mtln. nagu näiteks voolu ei ole,patarei
vahetus,korpus lahti,keegi segab sagedust?
Kui sõrmistikku ei ole,kuidas ma tean ,kas ta on valves või
mitte? 2 pulti a,kui mul 3 inimest?
Kasutaja avatar
Dolby
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 210
Liitunud: 19 Jaan 2006, 22:34
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Dolby »

vensson kirjutas:Ostsin juhtme ära,
pakendis kaasas Comlink tarkvara + draiverid arvuti ja valveseadme üksteisemõistmiseks.

Eile juba vaatasin asja. Minu läpakal on aga kahjuks Windows Vista ja sellega tekib mõningaid probleeme.
Vahepeal viskab errorid ette, nt GSM dialerit ei näita settingutes (ütleb, et tarkvaralised probleemid).

Leidsin üles koha, kus saab näha olemasolevaid seadmeid ja nende tööd (miskipärast olid need ilma nimedeta)
samuti kogu sündmuste ajalugu.

Ootaks kommentaare, kuidas erinevate tsoonide andurite nimesid muuta ja vaadata (nt. elutuba jne.)
ning kust kohast saab määrata tel numbrid, kellele seade helistab.
PS! kas kui võtan sealt seest GSM kaardi, kas pean tegema selle sisust koopia uuele kaardile, et kõik info samaks jääks?

Kui ComLink tarkvaraga kogemusi, andke teada
vaata kas sealt ei saa abi - http://www.jablotron.com/component.php? ... d=1&icid=8
Ma ei ole ehitusspets...!
vensson
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas vensson »

tänan Dolby,
vaatasin, aga sealt suurt aru ei saanud.

proovin lähiajal teise läpakaga, millel on XP, mitte Vista, kui siis töötab, on selle viga mida arvasin.
kui aga ei, siis ei tea mis teha.
puumees
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas puumees »

kelluke kirjutas:
puumees kirjutas:Loen seda juttu siin ja mõtlen, et kas ikka tasub jeblada selle gsm- värgiga äkki võtaks hoopis süsteemi telefoniliinile, on kellelgi kogemusi jagada, leidsin sellise tegelase http://www.varavalve.ee/shop/telefonili ... uss-line-1 vaatasin veel seda, et vajadusel saab sinna ka gsm helistaja järgi lükata http://www.varavalve.ee/shop/gsm-helistaja või töötavad hoopis koos ? On kellelgi kogemusi?
Minul küsimus (võib-olla rumal, aga siiski) sama toote kohta, et kas see telefoniliini süsteem helistab ikka mobiilinumbritele ka? Ega seal ei ole ometi mingit sellist konksu, et helistab ainult lauatelefoni numbritele?
Ostsin selle gsm süsteemi ära ja helistab sinna kuhu vaja pole vahet kas on mobla või tavaline number.
puumees
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas puumees »

0tt111 kirjutas:Kas sel sõrmistik ka on,kui ei ole kuidas ta vigadest teavitab?Ma mtln. nagu näiteks voolu ei ole,patarei
vahetus,korpus lahti,keegi segab sagedust?
Kui sõrmistikku ei ole,kuidas ma tean ,kas ta on valves või
mitte? 2 pulti a,kui mul 3 inimest?
Sealt saad rohkem infi: http://www.varavalve.ee/mis-on-gsm-valvesuesteem/- pulte saab juurde osta ja infi saab üle sms-i
sospert
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Apr 2009, 20:54

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas sospert »

Trügin ka teemasse - Muretsesin ka endale Gsm valve, tahtsin ka sellest 95 eeku kuus lahti saada. Muretsesin kõnekaardi ja sain toimima. Soetasin ka endale kaabli ja tarkvara, millega saab emakeskusele ligi (Comlink JA-80T). Probleem selles, et ei suuda seda XP keskkonnas käima saada - on kellelgi kogemusi? Tahaks anduritele oma nimed anda ja samas muuta tel nr-d kuhu valve teate saadab. On need ikka salvestatud emakeskusesse või on need teenusepakkujal kuskil serveris salvestatud?

Tänud
ott111
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas ott111 »

puumees kirjutas:
0tt111 kirjutas:Kas sel sõrmistik ka on,kui ei ole kuidas ta vigadest teavitab?Ma mtln. nagu näiteks voolu ei ole,patarei
vahetus,korpus lahti,keegi segab sagedust?
Kui sõrmistikku ei ole,kuidas ma tean ,kas ta on valves või
mitte? 2 pulti a,kui mul 3 inimest?
Sealt saad rohkem infi: http://www.varavalve.ee/mis-on-gsm-valvesuesteem/- pulte saab juurde osta ja infi saab üle sms-i

Hiina värk vist ,mingid väljatõmmatavad antennid :shock:
Ei leidnud ka sealt kuidas ta vigadest teavitab:patarei vahetuse vajadus, voolu kadumine,sageduse segamine ,on kodeeritud side,või ei ole,mingi tsertifikaat,jne.
Eks sellega mõnda onni ikka jälgida saab.Valvekeskusena nati naljakas.
Ardi
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 795
Liitunud: 26 Okt 2006, 21:32
Asukoht: Raplamaa,Juuru
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 2 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Ardi »

virgor kirjutas:See pole ju kõige odavam,kui kuue anduriga foto-gsm-valve maksab u.3500eek.Saadab ka pildi,mitte ainult sms-i.
Kust saaks sellist foto-gsm-i?
Müün küttepuid,osutan kallurveoteenust(3T).5280616
Osutan ka palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
ott111
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas ott111 »

Ardi kirjutas:
virgor kirjutas:See pole ju kõige odavam,kui kuue anduriga foto-gsm-valve maksab u.3500eek.Saadab ka pildi,mitte ainult sms-i.
Kust saaks sellist foto-gsm-i?


Mingi kinnisidee foto gsm.Jutt MMS-st,MMS tuleb viis minutit,oleneb levi kiirusest.Võib ka kümnega
tulla.MMS on veel hea lahutusvõimega :good: ja pimedas pildistab välguga .
Kui juhtub hiirt pildistama,arvad ,et seda on pildil näha?..........ah jaa 6 andurit oli.Paneb kohe
kuuemõõtmelise pildi.........
vensson
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas vensson »

Uus postitusPostitas sospert » 26 Apr 2009, 21:49
Trügin ka teemasse - Muretsesin ka endale Gsm valve, tahtsin ka sellest 95 eeku kuus lahti saada. Muretsesin kõnekaardi ja sain toimima. Soetasin ka endale kaabli ja tarkvara, millega saab emakeskusele ligi (Comlink JA-80T). Probleem selles, et ei suuda seda XP keskkonnas käima saada - on kellelgi kogemusi? Tahaks anduritele oma nimed anda ja samas muuta tel nr-d kuhu valve teate saadab. On need ikka salvestatud emakeskusesse või on need teenusepakkujal kuskil serveris salvestatud?
Ma isiklikult pole veel XP-ga proovinud. Windows Vistaga on sama probleem, et kui ühendan juhtme taha, siis ei lase "Setting" alt valida GSM Dialer, tuleb ette error, et tarkvara ei sobi kokku
selle seadmega vms.
Ise arvan, et need tel numbrid võivad olla kopeeritud SIM kaardile???

Ilma juhtmeta seda programmi käivitades on võimalik saada sinna ligi sellele kohale, kus neid numbreid muudan.

PS! kas lepingu lõpetasid ära?
kelluke
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas kelluke »

puumees kirjutas:
kelluke kirjutas:
puumees kirjutas:Loen seda juttu siin ja mõtlen, et kas ikka tasub jeblada selle gsm- värgiga äkki võtaks hoopis süsteemi telefoniliinile, on kellelgi kogemusi jagada, leidsin sellise tegelase http://www.varavalve.ee/shop/telefonili ... uss-line-1 vaatasin veel seda, et vajadusel saab sinna ka gsm helistaja järgi lükata http://www.varavalve.ee/shop/gsm-helistaja või töötavad hoopis koos ? On kellelgi kogemusi?
Minul küsimus (võib-olla rumal, aga siiski) sama toote kohta, et kas see telefoniliini süsteem helistab ikka mobiilinumbritele ka? Ega seal ei ole ometi mingit sellist konksu, et helistab ainult lauatelefoni numbritele?
Ostsin selle gsm süsteemi ära ja helistab sinna kuhu vaja pole vahet kas on mobla või tavaline number.

Millise paketi sa täpselt valisid? (gsm 1,2 või 3, telefoniliin - simple, pluss)
Ja jaga kogemusi - kas lihtne paigaldada? Kuidas kvaliteet tundub? Jäid tootega rahule? Kas tarneajast peeti kenasti kinni?
Olen selle kodulehe omast arust otsast-otsani läbi lugenud, aga selle kohta seal tõesti info puudub, et kas süsteem annab kuidagi ise märku ka, kui nt mõni patarei hakkab läbi saama või vool ära kaob vms? Ja kas valvesse saab panna ainult puldiga ja telefoni teel, või on võimalik seda ka sealt sõrmistikult teha?


Ette tänades :)
puumees
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas puumees »

kelluke kirjutas:
puumees kirjutas:
kelluke kirjutas:
puumees kirjutas:Loen seda juttu siin ja mõtlen, et kas ikka tasub jeblada selle gsm- värgiga äkki võtaks hoopis süsteemi telefoniliinile, on kellelgi kogemusi jagada, leidsin sellise tegelase http://www.varavalve.ee/shop/telefonili ... uss-line-1 vaatasin veel seda, et vajadusel saab sinna ka gsm helistaja järgi lükata http://www.varavalve.ee/shop/gsm-helistaja või töötavad hoopis koos ? On kellelgi kogemusi?
Minul küsimus (võib-olla rumal, aga siiski) sama toote kohta, et kas see telefoniliini süsteem helistab ikka mobiilinumbritele ka? Ega seal ei ole ometi mingit sellist konksu, et helistab ainult lauatelefoni numbritele?
Ostsin selle gsm süsteemi ära ja helistab sinna kuhu vaja pole vahet kas on mobla või tavaline number.

Millise paketi sa täpselt valisid? (gsm 1,2 või 3, telefoniliin - simple, pluss)
Ja jaga kogemusi - kas lihtne paigaldada? Kuidas kvaliteet tundub? Jäid tootega rahule? Kas tarneajast peeti kenasti kinni?
Olen selle kodulehe omast arust otsast-otsani läbi lugenud, aga selle kohta seal tõesti info puudub, et kas süsteem annab kuidagi ise märku ka, kui nt mõni patarei hakkab läbi saama või vool ära kaob vms? Ja kas valvesse saab panna ainult puldiga ja telefoni teel, või on võimalik seda ka sealt sõrmistikult teha?


Ette tänades :)
OK jagan nati kogemusi. Teenus oli OK ELS-iga toodi 2 päeva pärast ära. Paigaldamine on lihtne kuna kõik on valmis seadistatud - numbrite sisestamine võttis aega 10 min, aga soovitan ennem manuali läbi sirvida. Ostsin gsm 2 paketi ja patarei tühjenemine on märgata suistu ja magneanduril, aga infrapunal soovitati lihtsalt poole aasta möödudes välja vahetada, kuigi seal on ka vastav lambike olemas? öeldi, et kindluse mõttes. Alarmi alla saab panna puldilt, sms-i teel ja süsteemile helistades. Sürmistik on ainult seadistamiseks. Mis oli positiivne üllatus, et sim kaart diili oma oli asjaga kaasa ja ei mingit totrat kuumaksu. ma selle hiina pärast väga ei põe, sest kahtlen siiralt, et teiste süsteemid on euroopas tehtud.
juhe
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas juhe »

Vaatasin sealt kodulehelt http://www.varavalve.ee et saab ühendada ka juhtmega andureid, mul selline süsteem olemas ja ei tahaks nagu ühele ettevõttele püsivat andamit ka maksta. On kellelgi kogemusi jagada? Ja kas sobivad sinna kõik juhtmega süsteemid andurid või on neil mingit vahet?
Tänud ette....
kk1
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas kk1 »

nüüdseks pea 2 aastat süsteemi renditud gsm valvest. Miinuspoolelt - päris mitu korda unustatud signa maha võtmata ja sms-d tulevad, elektrikatkestustega muidugi ka. Maksan 249 kuu kuna ei tahtnud alguses väja osta,mõtlesin et testin siis otsustan jne. Valehäired tegi siis kui paigaldati, aga siis said settingud paika ja toimib. Nüüd mõte turvafirmaga valve ära siduda ja sooviks gsm valvega lepingu lõpetada. Nüüd mõtlen mis oleks mõitlikum - kas lõpetada leping see siis 3 kuud etteteatamist ja osta see kola neilt välja ja panna tele2 või emt-i kaart sisse. Huvitav kui olen pea 2a rentinud ja nüüd soovin välja osta- mis on seadmete maksumus, uued nad ju pole enam. Teine variant teha valvefirmaga leping koos uute seadmetega.
Kuidas on teil gsm valvega lepingu lõpetamised sujunud, kas mingeid kulusid, vaidlusi ka kaasneb?
vensson
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas vensson »

leping lõppeb sel nädalal.
saatsid lepingu lõpetamise arve + tavalise kuuarve - helistasin ja küsisin mille eest?
ütlesid, et ei pea ühte arvet tasuma, süsteem saadab automaatselt...

tegin ka eelmisel nädalal Tele2 valvepaketiga liitumise. kaart avati koheselt ja avamistasu oli 125 EEKi
muud hinnad peaks olema sellised:
Tele2.Valve pakett (lisandub km)
Toiming _________________________hind
Kuutasu _________________________10.-
Kõned Tele2e võrku _______________0.75 kr/min
Kõneminut teistesse võrkudesse ____2.50 kr/min
SMS ___________________________ 0.85
panin juba oma kaardi sisse. seade töötab - häiresse minnes tuleb ilusasti sõnum koos tekstiga, häire põhjusest,
kuid ei tööta mobiiliga valvesse-maha-ja staatuse kontroll.

leidsin internetist, et pean registreerima end: https://www.gsmlink.cz/Link/FirstPage.aspx lingil,
kuid ei ole kindel, kas see on nii. Samuti pole mul selle sedame registreerimiskoodi, et seda seal registreerida.

Arvutiga ühendades Comlink tarkvaraga ei pääse miskipärast ligi GSM dialeri settingutele (ütleb, et tarkvaraline probleem) ja ei oska asjaga edasi minna.
Ehk keegi annab nõu? Kui juhe lahti ühendada, siis saab need setingud avada, kuid kasu sellest pole.

Kas leidub mõni tark, kes teab, kuidas edasi toimida, et saaks süsteemi mobiiliga juhtida/jälgida?
x
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas x »

Windows Vistaga sinna ligi ei pääse jah miskipärast
kk1
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas kk1 »

kas olete sidunud antud süsteemi ka turvafirmadega - kuidas toimib
setu
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas setu »

Tere valvurid - Kuna ajad keerulised ja naabrimehel käidi juba külas, siis vaja majja valve panna, jagage kogemusi nii negatiivseid kui positiivseid ei tihka nagu margi eest ka gsm valvele 3x rohkem maksta. varavalve gsm süsteem versus gsm valve jablotroni staff. Ühe eelised ja puudused ja vastupidi. Hinna eelist ma juba tean :)
Leopolt
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Leopolt »

setu kirjutas:Tere valvurid - Kuna ajad keerulised ja naabrimehel käidi juba külas, siis vaja majja valve panna, jagage kogemusi nii negatiivseid kui positiivseid ei tihka nagu margi eest ka gsm valvele 3x rohkem maksta. varavalve gsm süsteem versus gsm valve jablotroni staff. Ühe eelised ja puudused ja vastupidi. Hinna eelist ma juba tean :)
Vaata http://www.paradox.ee
setu
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas setu »

Leopolt kirjutas:
setu kirjutas:Tere valvurid - Kuna ajad keerulised ja naabrimehel käidi juba külas, siis vaja majja valve panna, jagage kogemusi nii negatiivseid kui positiivseid ei tihka nagu margi eest ka gsm valvele 3x rohkem maksta. varavalve gsm süsteem versus gsm valve jablotroni staff. Ühe eelised ja puudused ja vastupidi. Hinna eelist ma juba tean :)
Vaata http://www.paradox.ee
Seal ju põle vahet hind on sama mis jablokal.
x
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas x »

1) Osta Oomi poest http://www.oomipood.ee/?a_k=VALVESEADE& ... VALVESEADE valvekomplekt või Elfast http://www.elfaelektroonika.ee/ec/26a/v ... uhtseadmed,
2) liitu Tele2 valvepaketiga (soodsaim hind kõigist operaatoritest)
3) pane üles ja hakka kasutama
Vasta