Ehituspoodide kliendikaardid

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ma vaatasin, et K-Rauta on ka hakanud natuke inimlikumaks muutuma. Tuli reklaam, et võta firmakaart ja saad alati 15% allahindlust. Kui mõned aastad tagasi küsisin neilt, et kui soovin firmakaarti, siis millised on tingimused. Algas 5% hakkas mingist ostusummast(vist oli 5000€, aga võin eksida) ja edasi ma viitsinud isegi kuulata, tänasin tähelepanu eest ja pakaa, sest minu firma ei ole Merkoga samas käibes. Bauhofi omadega sama jama, osta mingi summa eest ja alles siis vaatame. :confused: Tänan, kuid kui te minu raha ei soovi, siis pakaa. Öeldi küll, et tule alati projektimüügist läbi ja kui summa on kuni 50€, siis teeme mingi%, kui 50-100€, teeme teise %, kui on 100-...€, siis kolmanda, kui ...-...€, siis neljanda, jne .... Kui küsisin, et mis saab siis kui olen parasjagu ostmas ja projektimüügi omad on lõunapausi tegemas, siis öeldi, et ootad. Jälle tänasin viisakalt pakkumise, ütlesin ei, sest potentsiaalsetesse klientidesse suhtumine ja minu tööaeg maksab ka midagi ja ma ei käi tööajal niisama Bauhofis hängimas. ;)
Nüüd jääb oodata, millal Bauhof ja Bauhaus järgi tulevad. Bauhausi kohta ei oska hetkel midagi konkreetset, aga aastaid tagasi olid nad samasugused jurakad nagu Bauhofi omad ja ei viitsi kaubelda kui ise ei paku. Kuigi, pean tunnistama, et Bauhausi ostujuhid tellivad vahest midagi sellist, mida teised millegipärast müügile ei võta. Olen sealt ostnud turbovärvivispli, mida esimene kord nähes ei julgenud osta, hind hirmutas, aga uudishimu sai võitu ja ostsin ära. Võrreldes tavalisite laiatarbe värvivisplitega oli hind 5x, aga see kallim on oma hinda väärt. Ostaks hea meelega ühe tagavaraks, aga pole enam kusagil näinud.

Mind hämmastab paljude Eesti kaupmeeste ärimõtlemine ja nahaalsus? Teha 70%-si allahindlusi. Täpselt nagu blondiinidest kullalaevajad!

Olen 120% absoluutselt kindel, et kui ma teeks enda poolt pakutavatele teenustele sarnase pakkumise, millega meie kaupmehed üritavad klientidelt raha kätte saada , siis istuks kodus ja imeks mitte näppu, vaid mingeid muid kehaosi. ;) Näide- oletame, et pakutakse uue maja siseviimistlust(fibo plokkidest) lõppviimistluseni. Kui teeksin hinnapakkumise 50€/m2, siis mitte ükski normaalse mõistusega tellija ei hakka peale sellise numbri nägemist minu pakkumist edasi vaatamagi, kuigi pakkumise lõpus võin kirjutada, et a`la, sa oled hea inimene, ainult sulle teen "price only for you" ja saad 60% allahindlust, millest mulle jääks järgi enam-vähem normaalne hind(20€/m2+km). Ma ei usu, et peale nii suurt "sooduspakkumist" mõni tellija mind tõsiselt võtab.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

See on naljakas küll, et mõningatel nädalavahetustel tehakse tavahinnast -25% igaühele kes sisse astub, aga firma kaardiga sellist soodust pole väiksematel firmadel.
timburi
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas timburi »

Eks see K rauta paindlikkus on tingitud uutest omanikest. Teiseks on iga kahe nädala tagant -20...30%, nii et see kliendistaatus pole enam väga oluline. Aga siiski see võib olla teatud kaupade puhul petlik. Toon suvalise näite, et Espakis mingid kinnitusjullad olid letihinnaga nõks soodsamad kui K-s superalega ehk siis see 25%. K lööb massiga ehk siis näiteks need cersaniti potid pannid ja makita odavama otsa akutrellid. Kogused on lihtsalt nii suured, et isegi Su oma vend või õde ei suuda Makita esindusest nii hea hinnaga trelli välja skeemitada.

Aga viimasel ajal olen enda jaoks avastanud K netipoe, kus on stabiilselt 20+% allahindlused igapäevasteks juhtudeks. Kui tead mida vaja, siis sooritad ostu ja järgmine päev võtad infoletist kasti ja lähed. Allkiri alla, soodustus käes ja keegi on veel sulle asjad riiulist kokku ka korjanud. Väga mugav asi.
Ja kui on vaja 5 euro eest kiirelt midagi osta, siis ma käin nagunii logistiliselt kõige lähemas poes. Tänu sellele olen ka Bauhofis ja Bauhausis (vist) raha kulutanud, aga tegelikult seda teha ei soovi. Ma ei teegi vist siiani vahet nendel poodidel. Mõlemad on kahtlased ja oranzi värvi.

Esimene külastus on nagunii Espaki, kus minu kaart tagab stabiilse 15-30% asjadelt mida kõige rohkem vajan - pahtlid, segud, värvid, kaablid ja põhilised ehitustarbed. Valgustid, keraamilised plaadid, ja vannitoa kapid kraanikausid potid tulevad mujalt (lõviosas K rauast ja midagi ABC-st ka).
Voltamper_
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Voltamper_ »

Ma olen aru saanud, et need eelnimetatud kauplused panustavad pigem harju keskmisele kodukaunistajale, kui päris töömehele. Sellest siis ka suhtumine klienti. Üks näide Bauhofist; Mulle vajaliku suurustega polte oli järel ainult 2tk, kõrval number väiksemaid ja suuremaid lademetes. Kutsusin siis saaliteenindaja ja küsisin, ega juhuslikult laos ei ole? Vaatas kuskilt järele, et laos on küll ja hakkas riiuli alt karpe välja kaevama. Lõpuks selgus, et ega ikka ei ole küll. Küsisin, et mis nüüd siis saab, kas selgitate välja milles küsimus? Selle peale kehitas õlgu ja jalutas minema.

Näide K-rauast; soovisin osta ühte "soodushinnaga" valgustit. Kutsusin saaliteenindaja, kes võttis mulle riiuli alt ühe karbi. Küsisin igaksjuhuks üle, kas karbis on ikka seesama valgusti - piiksutas masinaga üle ja selgus, et hoopis teise hinnaga aga samasuguse välimusega valgusti. Küsisin, et mis nüüd siis saab, soovin seda mis on riiulis väljas. Sellepeale tuleb vastus, et seda konkreetset ei saa, kuna koodid on erinevad. Küsisin, et mis nüüd siis saab, kas nii jääbki? Selle peale mühatati, et jah ning kõnniti minema.

Ma võiks neid näiteid veel kirjutada, mitu A4-ja, aga ei viitsi. Lihtsalt jääb mulje, et üks pettunud klient ei ole neile mingi kaotus - tuleb järgmine, kes ostab rulli tapeeti, lillepoti ning lahkub õnnelikult uskudes, et sai need asjad 30% soodukaga. Küllap on siis käibed veel piisavalt head, et pole põhjust oma laomajandust ja klienditeenindust korda teha. Kui on vaja 9-ks objektile minna ning kindla peale enne poest veel mingeid ehitusmaterjale saada, siis paraku on ainult üks pood millele panustada.
Külaline
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Mul on tuua näide Bauhofist kust ostsin ühe kauba ettevõttele. Seda sama asja müüakse ka ühes teises kaupluses ja varem olengi sealt ostnud (ja püüan edaspidigi). Vaatasin siis pärast arvete pealt järgi, et Bauhofist ostsin selle asja 70% (!) kallimalt. Ettevõte on mõlemas kohas klient ja mõlemas kohas soodused, aga üsna erinevad. :wave:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas: 19 Dets 2018, 21:14 See on naljakas küll, et mõningatel nädalavahetustel tehakse tavahinnast -25% igaühele kes sisse astub, aga firma kaardiga sellist soodust pole väiksematel firmadel.
;) Ka mulle tundub sutsu naljakas kui asja, mida kannatab müüa 59€-ga(oli üks tolmuimeja), milles on kindlasti veel kasum ja siis märgitakse "tavahinnaks 99€". Jaburus! Olen oma Boch puurpingi ja Metabo höövelpingi soetamisest kirjutanud ehk lihtsalt kannatust on vaja soodustusi oodata ja kui vajadusega väga kiire ei ole, aga idee on. Kas tõesti üritatakse tänapäeval info nii lihtsa kättesaadavuse korral potentsiaalseid kliente nii lolliks teha? Ise olen hinnaindikatsiooni kiiganud Idealost ja siis hakanud edasi vaatama.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Ahjaa, veel, kui mul hakkab mingite materjalide letihind ületama 200+, siis võin juba ilma võltshäbita kärutada ostukorvi projektimüügi preili/noormehe poole. Espakiga selles suhtes ainult positiivsed kogemused. Noh, eks ma olen ka mujal proovinud, aga ainult tõesti siis kui asi "väärib küünlaid" ja saab tagasi kulutused transpordile ja ajale.
OT. Väike vihje foorumi lugejatele, kes otsustavad kasutada remonditeenuste osutajaid, siis kui te ei tea konkreetselt kui palju midagi millegi jaoks kulub, siis kõige odavam on palgata keegi keda usaldate!
Ise, olles pakkunud oma teenust ja kui soovitakse hinda koos materjalidega, siis olen alati kohe öelnud, et arvestan materjalide puhul keskmise hinnaga ja soodustuse võtan endal materjalide haknimise ja transportimise kuluks.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Teinekülaline
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Jaan 2009, 23:19
Asukoht: Tallinn, läänepoolne Harjumaa
On tänatud: 22 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Teinekülaline »

Ärge neid allahindlusprotsente liiga tõsiselt võtke. Ses suhtes kõige suuremad mölakad pesitsevad bauhofis. Alatihti ründavad nad agressiivse reklaamiga, et see nädalavahetus on neil soodus kõikidele kaupadele 22-25%. Kui siis lolli peaga kohale minna, selgub, et see allahindlus on nn täishinnast, hinnasildil seal kuskil ülanurgas kirbusitaga kirjutatud, mitte sellest nn meistriklubihinnast, mis hinnasildil suurelt, kusjuures selle täishinna ja meistriklubihinna vahe on enamasti suurem, kui see lubatud allahindlusprotsent. Seega lubatud allahindlust nõudes võite toote saada hoopis kallimalt, kui tavapäeval kliendikaardiga, sest teine nende tõmbamise meetod on see, et soodustustest rakendub ainult üks.
Ei ole lahendamatuid probleeme, on vaid vähe aega või raha
Ei ole rumalaid küsimusi, on vaid rumalad vastused
Kuid vastuse võib saada vaid see, kes küsib. 5013245
http://nagi.ee/photos/Teinekulaline
Külaline
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Teinekülaline kirjutas: 19 Dets 2018, 23:50 Ärge neid allahindlusprotsente liiga tõsiselt võtke. Ses suhtes kõige suuremad mölakad pesitsevad bauhofis.
Sul on õigus, olen ühe korra alt lennanud, siis kui oli mkngi värvijääkidde tagasiviimise kampaania. No nii orki lendasin kui veel olla sai, et ei lugenud peenikest kirja. Mis teha, oma viga ja nüüd ole targem. ;)

Urmas
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2049
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

Ise kasutan põhiliselt Espaki ja Decorat, sest seal pole säärast kirbusitaga tillist tõmbamist nagu Bauhofis. Samas aastat viis tagasi oli üks nädalõpu ajaviiteprojekt pealinnas ja siis sain Espakist selle tünga, et kuna mul firmakaarti polnud väljastatud siis Tallinnas allahindlust ilma kaardita ei tehtud. Taotlesin siis Tartust endale kaardi, kuid selgus, et allahindlusprotsendid on erinevad sest iga linna poel on omaette andmebaas koos allahindlustega ja kui Tartus tehti -20% siis Tallinnas sain ainult -10%
Bauhofis ja K-rautas käin üldjuhul alles viiamases hädas, kui on kas kiire või vaja mingit konkreetset asja mida mujal lihtsalt ei müüda või on parajasti otsa saanud. Neis poodides on vähemasti siiamaani olnud letihinnad niipalju kõrgemad, et nullivad ära selle teoreetiliselt saadava suurema allahindlusprotsendi. Lisaks veel see moment, et peab väga põhjalikult jälgima neid hinnasiltidel olevaid soodustusi. Kuigi sellel kevadel sain elus esimest korda parima pakkumise Bauhofist. Täpselt summasid enam peast ei mäleta, kuid otsisin Makita järkamissaele ratastel aluslauda ning tänu tuttava tuttavale sain selle Bauhofist vist 150 eurot odavamalt, kui mujalt poodidest tänu igasugu kampaaniatele ja sugulastele. Selgus, et Bauhofis oli neid laos veel vana hinnaga paar tükki sees ja sellest tohutu hinnavahe. Aeg-ajal olen kasutanud ka Ehituse ABC-d kus läbi projektimüügi tehakse üldjuhul mõistlikud hinnad ja ka valik on päris lai.
Torutööd Tartus 56 932 898
Külaline
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

pikk88 kirjutas: 20 Dets 2018, 07:38 Samas aastat viis tagasi oli üks nädalõpu ajaviiteprojekt pealinnas ja siis sain Espakist selle tünga, et kuna mul firmakaarti polnud väljastatud siis Tallinnas allahindlust ilma kaardita ei tehtud.
Espakiga on see jama, et Tallinnas väljastatud firmakaart ei kehti keti teistes poodides enne kui oled teises linnas asuvas poes eelnevalt regitreerinud. Mul Pärnu Espakis jaurasid registreerimisega mingi 10-15 minutit enne kui hakkama said, aga said. ;)

Urmas
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Mul on mingi Espaki firmakaart päris hea protsendiga, siis Bauhof (kõikse lähem) ning Bauhausi oma (kui aastas üle €5k kulutad, saad 10% tagasi)

Espak jääb jube kaugele, kuniks Keila oma ei valmi ning suhtumine on seal eriti saast, Bauhofi-nimelisse urkasse vabatahtlikult jalga ei tõsta, Bauhaus on algusest saadik kõikse inimlikum koht tundunud, kuigi selle €5k pealt 10% olen aastate jooksul diy-pässina ainult korra kokku saanud. K-rautast saab kalli hinnaga shokolaadi ja põrandapesuainet vist? Aeg-ajalt käin veendumas, et ehitusest jääb asi päris kaugele.

Kui viitsin polaarjoone taga tööl olles välja mõtelda, mida koju jõudes maja küljes nokitsema hakkan, tellin ehituskaup24jast.

Aga kes on kord mõnes Norra mitte eriti suures linnas ehituspoes käinud, oskab ka kõikse kehvemat Eesti ehituspoodi valiku suhtes vägagi hinnata. Ka Würth jms on asutused, kus kolm müügimeest müüvad igaüks karbitäit kruve..
Külaline
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ehitajad saavad Bauhofist -40-50%. :wave:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Urmas »

pancho villa kirjutas: 23 Dets 2018, 22:27 Aga kes on kord mõnes Norra mitte eriti suures linnas ehituspoes käinud, oskab ka kõikse kehvemat Eesti ehituspoodi valiku suhtes vägagi hinnata.
Ma tean, millest sa räägid, olen Austrias sama kogenud. Spetsvärvipoes polnud isegi C baasil valget alusvärvi saada, et mustaks toonida, palusin A baasile topeltkoguse pigmenti lisada ja siis ka ei saanud musta, vaid mingi tumedama halli. Aga lähim tõesti hästivarustatud ehituspood asus 200km kaugusel.
Külaline kirjutas: 23 Dets 2018, 23:20 Ehitajad saavad Bauhofist -40-50%. :wave:
Ja-jaa, ja mitte ainult ehitajad, vaid ka tavalised eratellijad saavad selliset allahindlust, kes ainult julgevad pöörduda Keila Bauhofi projektimüügi agendi poole. Kunagi, ühe viimitletava maja aknalaual jäi mulle ette sellel vedelev arve-saateleht. No vaatasin, et ehk on tähtis dokument ja ei viska igaks juhuks ära. Ja mis ma sealt lugesin- tellija oli saanud aluse kipsplaatide pealt(ca 100m2) allahindlust 10% ja karp kipskruvisid(1000tk) allahindlust 70%, seega aritmeetliselt keskmine allahindlus on 40%. Aga summaliselt? Naljanumber!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Tallinnalane
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Tallinnalane »

Ma küsisin elektrikaupadele allahindlust Espakist.Kirjutasin siis kodulehel olevatele isikutele ja siis nad vastasid, et kirjutaks ma üldse teistele isikutele (elektrimüüki). Loobusin ja ostsin mujalt. Espakist saanud ka eelnevalt halba kogemust ka, kui olid väljas kõrrevahupudelid. Olid ilusa soodukaga ja erinevad kõrvuti. Ei saanud kohe arugi, milline siit soodus on ja kui küsisin, sain pika loengu, et kas ma tahan odavat või kvaliteetset.

Samas õnneks viimased korrad on Espakis olnud hea teenindus saaliteenindjatelt.

K-Rautal on iga nädalalõpp -25 või -30.

Aga eks oleneb palju kogustest ja vajadustest. Ega Lätti sõit pole ka kurjast tihti.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Kui koguaeg kannatab kolmandiku hinnast õhku lasta siis ilmselgelt on see hinnakujundus üsna lollakas. Kui aga peaks oma tegemisi hakkama mingi butiigi hinnajuraga kooskõlastama siis on lihtsam leida mingi selline pood kus pole vaja sellise lollusega tegeleda.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Urmas »

dumbuser kirjutas: 25 Dets 2018, 21:47 Kui koguaeg kannatab kolmandiku hinnast õhku lasta siis ilmselgelt on see hinnakujundus üsna lollakas.
Lisaks lollakale hinnakujundusele pannakse inimene nahaalselt sundolukorda. Õnneks ei ole enam sellist olukorda nagu eelmise riigikorra ajal, kus kasutatud auto oli tunduvalt kallim kui tehasest saadud tutikas. ;)
dumbuser kirjutas: 25 Dets 2018, 21:47 Kui aga peaks oma tegemisi hakkama mingi butiigi hinnajuraga kooskõlastama siis on lihtsam leida mingi selline pood kus pole vaja sellise lollusega tegeleda.
Tänu sellisele igakordsele kooskõlastuse tahtmisele ongi Bauhof ja Bauhaus poolt, siis suurtest ketipoodidest nemad ongi reeglina minu viimane valik, kus kohast ostma minna.

Poolteist aastat tagasi küsisin kahelt automüüjalt hinnapakkumist tööauto ostmiseks. Üks pakkumine oli üle 1000€ kallim teisest. Aeg-ajalt viisaka inimesena püüdsin kallima pakkumise teinule helistada ja teada anda, et tema pakkumine ei läinud läbi ja tänada vaeva eest, kuid kui peale paari korda üritamist telefoni vastu ei võetud, siis lõin käega, nende oma asi kuidas hakkama saavad. Mõned nädalad hiljem helistasid ja uurisid pakkumise sobivust. Laulsin neile ette eelkirjutatu ja siis kukkusid nuiama, et oota, me vaatame vana pakkumise üle, korrigeerime, teeme veel soodsama jne. Tänasin uue võimaluse eest, aga keeldusin, sest kui firma üritas juba 1x mütsi pähe tõmmata, ei viitsi telefonidele vastata jne, siis .... Pakkumise võiks teha üks kord, mitte et tellija peaks hakkama mitu korda kooskõlastama, no ei viitsi.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Voltamper_
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Voltamper_ »

Tallinnalane kirjutas: 25 Dets 2018, 21:15 Ma küsisin elektrikaupadele allahindlust Espakist.Kirjutasin siis kodulehel olevatele isikutele ja siis nad vastasid, et kirjutaks ma üldse teistele isikutele (elektrimüüki). Loobusin ja ostsin mujalt. Espakist saanud ka eelnevalt halba kogemust ka, kui olid väljas kõrrevahupudelid. Olid ilusa soodukaga ja erinevad kõrvuti. Ei saanud kohe arugi, milline siit soodus on ja kui küsisin, sain pika loengu, et kas ma tahan odavat või kvaliteetset.

Samas õnneks viimased korrad on Espakis olnud hea teenindus saaliteenindjatelt.

K-Rautal on iga nädalalõpp -25 või -30.

Aga eks oleneb palju kogustest ja vajadustest. Ega Lätti sõit pole ka kurjast tihti.
Ma muidugi ei tea mis kogustes sa osta plaanisid aga olen aru saanud, et Espakis projektimüük alla 1000 euri väga pointi ei oma.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Voltamper_ kirjutas: 26 Dets 2018, 10:41 Ma muidugi ei tea mis kogustes sa osta plaanisid aga olen aru saanud, et Espakis projektimüük alla 1000 euri väga pointi ei oma.
Kui muidu 400 eurose väljamineku asemel läheb kupatus maksma 270 eurot, siis nagu omab pointi. Minu näite puhul oli tegemist fassaadivärvidega ja kohe kassasse vantsimise asemel projektimüügi kabiinist läbiastumise vaev. Rõõmu oli kokkuhoiust rohkem kui vaeva. ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui osade asjade juurdehindlused on sadades protsentides (B... puhul), siis eks ikka kannatab mõnikümmend % alla lasta. :D
Voltamper_
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Voltamper_ »

Mul oli ca 1600 euri eest ahjukive jms sinna juurde kuuluvat. Mõtlesin, et saan asjad projektimüügist ostetud ja siis paberiga otse lattu. Küsisin, et kas tuleb nii odavam, vastati, et praegu nagunii letis -20% ja siit suurt võitu ei saa. Kui ma oleks endale kindlaks jäänud, siis oleks võibolla need asjad ka projektimüügist kätte saanud, aga kui aus olla, siis müügisaalist osta oli tunduvalt mugavam.

Projektimüük ju kuskil kitsas kontoris hoopis teises majas üleval korrusel. Ei ütleks, et sinna nii väga mugav sisse põigata oleks, aga mine sa tea - kui iga nädal suurtes kogustes ostmist, siis võibolla harjuks ära tõesti.
Tallinnalane
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Tallinnalane »

Voltamper_ kirjutas: 26 Dets 2018, 10:41
Ma muidugi ei tea mis kogustes sa osta plaanisid aga olen aru saanud, et Espakis projektimüük alla 1000 euri väga pointi ei oma.
Kuna neil on kodukal info: Espak projektimüük tegeleb projektide põhise müügiga, mille puhul on tegemist suurte kaubakogustega või mis ületavad 800 € maksumuse.
Ma käisin ise poes, kirjutasin kõik hinnad ja tootenimed üles (terve maja elektrisüsteem ehk siis kaablid, pistikud, lülitid, kaitsmed ja muu pudi padi), siis kodus saatsin ilusti kõik ära (summa oli minu meelest 1100 eur).
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4215
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 80 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Decoras aasta lõpuni, kogu jurr -31% :hello:
kaart
külaline

Re: Ehituspoodide kliendikaardid

Lugemata postitus Postitas kaart »

äge
Vasta