57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Majake XS
külaline

57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Majake XS »

Oleks tarvis ehitada Harjumaale 57m2 ühekordne puitkarkassil puitlaudisega plekkkatusega soojustatud majake. Kütteks õhk-vesi soojuspump ja põrandaküte. Seest kipsplaat+värv, laudpõrand. Vannituba plaaditud. Sauna ei tule. Krundile tuleb puurkaev ja septikupaak, vesi-kanalisatsioon tuuakse vundamendini. Elektriliitumine olemas, kilp krundi piiril, vundamendist ~50m. Arhitektuurne projekt, vee-kanalisatsiooni ja elektriprojekt jääksid eelarvest välja. Maksmine - materjalid arvega, tööraha sulas.

Mis võiks olla ehituse m2 hind?

Võiks ka kontakte jagada, et juba konkreetsemalt rääkida.
Majake XS
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Majake XS »

Ah jaa, välimus selline: http://www.indrem.ee/id/ie-57-1/
Plaan siit viimane: http://www.indrem.ee/id/plaanid-105/
Joonised on illustratiivsed!
Külaline
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Majake XS kirjutas: 14 Nov 2018, 20:00 Maksmine - materjalid arvega, tööraha sulas.
Miks soovid materjale maksta arvega? Tahad, ma varastan sulle selle kökatsi jaoks ka materjale? Saad poehinnast poole odavamalt. ;)

Urmas
Majake XS
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Majake XS »

Kui varastad, siis saan su mõttekäigust aru, aga siis siia teemasse asja pole. Aga kui ostad materjalid km-ga, siis mina maksan sulas? Nuti...
Külaline
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Majake XS kirjutas: 14 Nov 2018, 21:14 Kui varastad, siis saan su mõttekäigust aru, aga siis siia teemasse asja pole. Aga kui ostad materjalid km-ga, siis mina maksan sulas? Nuti...
Kas töörahale käibemaksu ikka võib lisada? ;)

Urmas
Külaline
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Külaline »

teleka saab riputada ainult lakke:))
Külaline
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Külaline »

No teeme 300, aga üle 56 m2 mina ei ehita.
Majake XS
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Majake XS »

Ma saan aru, et probleem selles, et kommijate viie- ja enam pealised perekonnad ei mahuks sellistesse ruutmeetritesse ära, aga muuseas 1 inimene mahub väga hästi ja ruumi jääb ülegi. Tore, et suutsin elevust tekitada...
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10822
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Majake XS kirjutas: 15 Nov 2018, 19:30 Ma saan aru, et probleem selles, et kommijate viie- ja enam pealised perekonnad ei mahuks sellistesse ruutmeetritesse ära, aga muuseas 1 inimene mahub väga hästi ja ruumi jääb ülegi. Tore, et suutsin elevust tekitada...
:) Oh, on elatud ka 42m2-l neljaliikmelise perekonnana ja sai hakkama. "Elevust tekitas" sinu see lause: "Maksmine - materjalid arvega, tööraha sulas". Teine lause oli see: "Mis võiks olla ehituse m2 hind?". Asi on selles, et hetke majanduspoliitilist situatsiooni( ;) ) arvestades ei ole ehitushinnad lähema aasta jooksul etteaimatavad ja seega igatsugu kokkulepped võidakse töövõtja poolt tühistada ja planeeritud eelarve võib osutuda x% kallimaks. Kõige hullem on asja juures see, et x% ei mingi 10 eurot, vaid võib olla nelja-viiekohaline summa ja sellise summa puudujääk võtab juba kukalt kratsima.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Majake XS
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Majake XS »

Njah, ma tahaks jälle näha klienti, kes palkab ehitajad ja ütleb: hakake aga otsast pihta, läheb siis palju läheb... mingi eelarve peaks ikka ees olema.
Külaline
külaline

Re: 57m2 puitlaudisega maja ehitus Harjumaal

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Miks sa ei küsi siis hinnapakkumist sellelt samalt firmalt?
Selle järgi saad ise oma rehkenduse teha.
Vasta