Sisetööde elektrikuks õppimine

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
username
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 03 Juul 2017, 10:21

Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas username »

Tere!

Mul on mure ja huvi ühes. Nimelt olen IT-mees, kes soovib elektrialal targemaks saada.
Kas ja kus on võimalik töö kõrvalt õppida sisetööde elektrikuks.
Eelistaks võimalusel seda teha Lõuna-Eestis.
Põhieesmärk on kodus ja võibolla ka tööl pisemate elektritöödega iseseisvalt hakkama saada.

PS! Olen kuulnud, et rumalaid küsimusi ei ole :)
Külaline
külaline

Re: Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

username kirjutas: 19 Veebr 2018, 18:18 Tere!

Mul on mure ja huvi ühes. Nimelt olen IT-mees, kes soovib elektrialal targemaks saada.
Kas ja kus on võimalik töö kõrvalt õppida sisetööde elektrikuks.
Eelistaks võimalusel seda teha Lõuna-Eestis.
Põhieesmärk on kodus ja võibolla ka tööl pisemate elektritöödega iseseisvalt hakkama saada.

PS! Olen kuulnud, et rumalaid küsimusi ei ole :)

kumb see mure on IT või see , et sa oled mees ? Muidu on olemas kutsekoolid, võta veebist lahti ja vaata kursused üle, muud maagiat siin ei ole.
dumbuser
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3777
Liitunud: 08 Jaan 2008, 23:08
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 79 korda

Re: Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas dumbuser »

Misasi see sisetööde elekter on ?
username
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 03 Juul 2017, 10:21

Re: Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas username »

dumbuser kirjutas: 19 Veebr 2018, 20:46 Misasi see sisetööde elekter on ?
Ma ei tea, mis asi on sisetööde elekter, aga tean sisetööde elektriku tähendust.
Smartuser
külaline

Re: Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas Smartuser »

https://www.hm.ee/et/tegevused/taiskasv ... a-kursused
https://tkhk.siseveeb.ee/veebivormid/ku ... ldkond=all
Vaata siit, septembrist avatakse tasuta kursus Tartu KHK-s. Kui soovid varem (tasu eest), uuri samuti kutsekate koolituskalendreid.
username kirjutas: 20 Veebr 2018, 12:22
dumbuser kirjutas: 19 Veebr 2018, 20:46 Misasi see sisetööde elekter on ?
Ma ei tea, mis asi on sisetööde elekter, aga tean sisetööde elektriku tähendust.
PS! Seda dumbuseri nimelist klouni ära pane tähele, tema absoluutne lagi selles elus on juba saavutatud. Hiina rämpsu müümisest ja pigem tagasihoidlike teadmistega hiilgamisest ta kaugemale ei jõua.
Käsn
külaline

Re: Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas Käsn »

Aga mida seal õppida on??? IT mees peaks nagunii elektrist rohkem teadma kui suvaline kutseka elektrik. Kõige hullem on selle töö juures kanalite freesimine,tolmune töö.
username
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 03 Juul 2017, 10:21

Re: Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas username »

Smartuser kirjutas: 20 Veebr 2018, 15:41 https://www.hm.ee/et/tegevused/taiskasv ... a-kursused
https://tkhk.siseveeb.ee/veebivormid/ku ... ldkond=all
Vaata siit, septembrist avatakse tasuta kursus Tartu KHK-s. Kui soovid varem (tasu eest), uuri samuti kutsekate koolituskalendreid.
username kirjutas: 20 Veebr 2018, 12:22
dumbuser kirjutas: 19 Veebr 2018, 20:46 Misasi see sisetööde elekter on ?
Ma ei tea, mis asi on sisetööde elekter, aga tean sisetööde elektriku tähendust.
PS! Seda dumbuseri nimelist klouni ära pane tähele, tema absoluutne lagi selles elus on juba saavutatud. Hiina rämpsu müümisest ja pigem tagasihoidlike teadmistega hiilgamisest ta kaugemale ei jõua.
Tänud vastamast. Jäi silma selline lause: Kursusel EI SAA osaleda kutseõppeasutuses või kõrgkoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal õppivad õpilased ja üliõpilased. Huvitav kas siia alla käivad ka Õppinud inimesed.
Külaline
külaline

Re: Sisetööde elektrikuks õppimine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

username kirjutas: 21 Veebr 2018, 18:40 Tänud vastamast. Jäi silma selline lause: Kursusel EI SAA osaleda kutseõppeasutuses või kõrgkoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal õppivad õpilased ja üliõpilased. Huvitav kas siia alla käivad ka Õppinud inimesed.
lugema õpetati põhikoolis ja õppivad != õppinud
Vasta