Sven Nurmse on VARAS ja PETIS

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
ErikO
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Sven Nurmse on VARAS ja PETIS

Lugemata postitus Postitas ErikO » 24 Jaan 2018, 11:02

Sven Nurmse ja tema firma Valmek OÜ puhul on tegu lihtsa vargaga.

Sai korraldatud hange, hange.ee keskkonnas ja vaadates tema keskmist hinnet, tundus olevat enamvähem inimene kes võiks teha maalritööd ära.

Sai aeg kokku lepitud, käis vaatamas. Mõõtis ja ütles, et kõik on teostatav ja lihtne. Lahkus ja lubas ühendust võtta sama päeva õhtul, et teha siis omapoolne hinnapakkumine. Õhtuni ei pidanudki ootama, helistas teine juba 10 minutit hiljem.
Telefonis küsis kas mul on juba teisi pakkumisi ja proovin teada saada, mis hetkel parim pakkumine on. See jäi avaldamata, sest tahtsin temapoolset pakkumist. Meie vestlus jätkus ja ta palus, et ma ikkagi annaksin selle objekti talle, sest tal on hirmsasti enne jõule raha vaja- Näpud pidavat põhjas olema ja tööd pole, kuid on valmis minu korteri valmis tegema nii kiiresti, kui võimalik.

Läks mõned päevad mööda, sain veel umbes 7 pakkumist. Otsustasin Sven Nurmse võitjaks valida, sest ta lubas töö kõige kiiremini ära teha- Soovisin koju tagasi kolida nii pea, kui võimalik, aeg oli tähtis.

Sven Nurmse soovis ettemaksu, põhjendades seda sellega, et oleks vaja mõned lisamaterialid juurde osta(pahtlit juurde, mõned nurgaliistud, makroflexi) ja, et jooksvad kulutused on seoses transpordiga jne.
Alguses ei soovinud seda teha, sest ta tahtis päris palju ettemaksu, kuid peale natukest mõtlemist arvasin, et ehk väikene ettemaks tõesti aitaks kaasa kiirele algusele ja saaks kogu töö ehk jooksma nii, et ei tekkiks mingeid viivitusi.
Sven Nurmse soovis ettemaksu sularahas, lubas hiljem arve peal selle kõik välja tuua. No, kõlas hästi.
Saime kokku, andsin raha ja korteri võtmed üle, surusime kätt ja ta tänas, et ma ta jõulud päästsin ja, et ma talle tööd andsin.

Paar päeva hiljem oli toonud tööriistad korterisse, ning siis oli täielik vaikus. Nädal hiljem oli lastud makroflexiga kaks suuremad kohta seinas kinni, kus olid enne vanad pisikupesad. Kaks nädalat hiljem oli olukord täpselt sama ja KOLM nädalat hiljem oli tehtud nii palju, et elektri freesitud sooned olid täis topid, kui mitte midagi enamat.

Käisin obektil regulaarselt, mitte kunagi teda seal ei olnud. Samal ajal tööasid teised mehed vannitoa põranda kallal ja peale teist nädalat oli see Sven Nurmse tegelaskuju juba naljaks muutunud "Noh, maaler teeb vist lõpus kõva tempoga, kui algus nii aeglane on olnud" oli vist parim, mis põranda mehed ütlesid.
Nali naljaks, endal hakkas juba suht kõhe seest.

KOLM NÄDALAT oli möödas sellest päevast, kui ta lubas, et kolme nädalaga saab töö tehtud. Selleks hetkeks oli tehtud umbes ühe päeva jagu tööd, kui sedagi.
Võtsin Sven Nurmsega ühendust ja kirjutasin talle, et kahjuks peame me töö katki jätma, sest mingit tööd pole olnudki ja ma ei soovi, et asi veniks nii kaugele, et on juba hilja(kui 2 kuud hiljem on pool korterit viimaks esimese pahtli kihi all, siis on hilja öelda, et võiks katki jääda töö).

Olin äärmiselt viisakas, ütlesin, et ma ei tea, mis selle kõige põhjus on ja ma ei taha teda kritiseerida, kuid asi on nii täbar, et võiks lihtsalt oma tööriistad ära viia ja ettemaksust 80% tagasi anda- Mõned korrad ta seal ju käis, selle eest olin ma valmis tasuma.
Proovisin olla nii mõistev, kui võimalik, et asi jääks inimlikuks ja, et me saaks Valmek OÜ'ga asjad lõpetatud ja, et Sven Nurmse ei jätkaks oma olematuid töid.

Sven Nurmse muidugi nii inimlikuks ei jäänud ja tema reaktsioon oli võrdmelisi ebameeldiv.
Kõigepealt proovis ta mulle keset ööd mitu korda helistada ja siis saatis mõned emailid kus kirjutas caps lockiga lubadustest ja sellest kuidas "nii ei tehta" ja, et "ta on ilusasti graafikus"

Proovisin veelkord viisakas olla ja öelda, et pole mõtet endast välja minna, sest tööd pole ju sisuliselt seal korteris 3 nädalat tehtud. Ma oleksin mõistnud, kui oleks palju tööd tehtud ja asjad oleksid juba lõpufaasis- Siis poleks ju mul probleemi olnud!

Sellele järgnesid kirjad kus ta järsku ei teadnud midagi ettemaksust ja väitis, et see kõik on väljamõeldis. Siis esitas ta muidugi "tehtud tööde" nimekirja, mis on kergelt öeldes komiiline.
Siin on siis nimekiri "tehtud töödest"
-Osaline tapeedi eemaldus ja muud ettevalmistus tööd(makrofleks).15h.-300.-
-Seinte ja osaline lagede katmine praimeriga 300m2.- 450.-
-krohvi parandused.15h.-300.-
-Seina katmine kipsiga.100.-
Korteris oli kogu tapeet eemaldatud, ettevalmis tööd tehtud. Kõik seinad olid valmis pahteldamiseks.
Kui Sven Nurmse lahkus ettemaksuga, seisis valmis ostetud praimer veel nurgas ja ootas seina minemist.
Krohvi parandused olid minimaalsed, võibolla 2h tööd maksumum.
Sein sai tõesti kaetud kipsiga, kuid tänaseks on see uuesti lahti võetud, sest töö kvaliteet andis soovida.

Proovisin mõned korrad talle helistada, et küsida, mis ta sellest kõigest arvad, kuid minu kõnedele enam ei vastatud. Üks kord võttis ta vastu, siis karjus telefonis, et "nii ei tehta" ja "vot nii ongi, mis sa nüüd teed" ja, kui ma mainisin ettemaksu, siis sain vastuseks tavalise "Kui sa mingit raha tahad, siis tule ja saame pimedas kokku ja ma näitan sulle su raha" mille peale ka meie vestlus lõppes, sest ta pani telefoni ära.

Peale kõike seda andsin ma talle veel 10 päeva aega, et raha minu arvele tagasi saaks katnud, kuid ilmselgelt pole tal seda plaanis teha.

Kas ma olin naiivne, et andsin ettemaksu inimesele kellega ma polnud varem töötanud? Kindlasti.
Kas ta oli väga usutav ja jättis mulje nagu ma tõesti aitaksin teda ja, et ta teeb kõik tööd kiirelt ära? Kindlasti.
Veelkord, kas ma olin naiivne, et ma Sven Nurmse juttu uskusin ja talle ettemaksu tegin? Kohe kindlasti.

Vargus on vargus, vaata seda kuidas sa tahad. Mina andsin oma raha tema kätte lootes, et see, mis sai lubatud saab ka tehtud ja jäin viisakalt ootama- Täiskasvanud mehe lubadus peaks midagi väärt olema. Nii ma vähemalt arvasin. See 1000EURi, mis ma andsin Sven Nurmsele ei olnud mõeldud tema laste jõulukinkideks või naisele uue kasuks ostmiseks, see oli ettemaks töö jaoks, kuid tööd ma selle raha eest ei saanud.
Kõik, mis ma sain oli 3 nädalat viivitust ja muidugi oma raha ma ka ilmselt enam ei näe.

Mida sellises olukorras teha? Noh, ega palju ei olegi teha tegelikult, mees on kadunud ja ühendust enam ei saa.
Mulle jääb arusaamatuks miks Sven Nurmse arvab, et aastal 2018 selline asi võimalik on. Me elame interneti ajastul ja kõik sellised asjad jõuavad tulevikus teiste inimesteni- Piisab vaid sellest, kui Googeldada tema nime või firmasi, ja kogu solk tuleb välja. Seda võin mina lugeda, seda võite teie lugeda ja seda võivad tema kunagised tööandjad lugeda.
See mentaliteet, et "tule ütle mulle näkku, kui midagi öelda on" ja ähvardav valetamine ja vassimine on tänapäeval pea, et võimatu.
Õnneks on mul kõik meie kirjavahtus, pangaväljavõtted ja ilmselt saan ka naabermaja turvakaamera salvetused, et näha täpselt siis, mis hetkedel ta seal tööl käis.

Eks ma kirjutan selle loo siia, et hoiatada kõiki teisi inimesi kellel saab olema tulevikus kokkupuude Sven Nurmse ja Valmek OÜ firmaga. Loodetavasti keegi enam sama viga ei tee, mis mina ja üleüldiselt soovitaks hoiduda sellest inimesest ja tema teenustest(Kui seda saab selleks nimetada).

Siin on mõned pildid temast, et oleks lihtsam ära tunda:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Nimi: Sven Nurmse
Sünd: 14.06.1982
Ettevõtted millega ta seotud on: VALMEK OÜ ja REVAL VIIMISTLUS OÜ
Telefon: +372 53088456
Email: valmekk@gmail.com

Siin foorumis reklaamib ta ennast ka teistes teemades:

viewtopic.php?f=24&t=60018&p=342404&hil ... om#p342404

viewtopic.php?f=24&t=57991&p=331011&hil ... om#p331011

Hoian seda teemat elusana ja annan jooksvalt ülevaadet kuidas see as laheneb ja loomulikult jagab ka oma kogemust nii politseiga, kui ka maksuametiga- Vaatan, mis neil sellise asja kohta öelda on.

Tänan tähelepanu eest.

ErikO
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Re: Sven Nurmse on VARAS ja PETIS

Lugemata postitus Postitas ErikO » 28 Jaan 2018, 14:14

Ikka on varas, ikka on petis.

Kasutaja avatar
pancho villa
Korralik postitaja
Korralik postitaja
On tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pancho villa » 28 Jaan 2018, 23:58

Ma olen teinekord mõtelnud, et mingi aeg võiks kalevipojaleivast loobuda ning säästetud kapitalist kodumaal ettevõtmise püsti panna. Tänud meelde tuletamast, miks see võimalik pole.

ErikO
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas ErikO » 15 Veebr 2018, 14:08

Olen ühenduses olnud Hange.ee klienditoega ning Sven Nurmse ja kõik temaga seotud ettevõtted on nende poolt blokeeritud ja ühtlasi ütlesid nad ,et Sven Nurmse on varem sarnaseid asju teinud Hange.ee keskkonnas, kuid tol ajal polnud ohvritel kirjavahetust, mis seda tõestaks- Enamasti on suhelnud vaid telefoni teel ja selle pärast pole saanud ka teda sellest keskkonnast eemaldada.
Natukene veel ja võtan ühendust Sven Nurmse sugulastega, äkki nemad teavad kuhu mees kadunud on mu rahaga.
Masendav.

Vasta