Kerberos Security

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
KarlSuurjaVäike
külaline

Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas KarlSuurjaVäike »

Tere

Kolisime perega alles hiljuti uude elamurajooni, eramajja. Siin olevat aga paar sissemurdmist toimunud. Kõikidel naabritel on erinevate turvafirmadega lepingud ja kodud valve all. Hakkasin siis ka endale valima teenusepakkujat ja uurisin naabritelt, et kes on parim.
Kõige enam kiideti G4S ja Kerberos Security. Uurisin selle Kerberos Security kohta ja tundub tõesti mingi väga eksklusiivne värk. Mehed nagu KAPO või FBI. Hind üsna soolane, aga reageerimiskiirus ja seadmed tunduvad paremad kui G4S. Kas kellelgi on kogemusi? Naaber kiitis taevani. Meie "külas" on Kerberos vaid ühel majal. Rohkem ei saanud keegi löögile. Mulle öeldi, et hetkel on neid vaba kaks kliendi kohta. Kuuldavasti võtavad nad korraga kindla arvu kliente. Pole vist väga suur firma.
Ühesõnaga, kui keegi teab ja on kogemusi, siis andke teada!
harri.
külaline

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas harri. »

netist suurt midagi ei leia. ainult feisbookist leidsin lehe ja koduka läbi selle. võtsin feisbookis ühendust. vastati kiiresti aga öeldi et kliendilimiit on täis ja uusi kliente ei võeta praegu.
tundsin valveseadmete kohta huvi aga neid nad ilma siduva lepinguta ei paigalda. seadmed on üsna samad mis kõik muud eestis kasutatavad aga keegi teine neid vist siin ei kasuta jah.
jään vist oma lokaalse valve peale edasi, milleks on kuri naabrimutt. :lol:
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas ifffff »

Udupeen reklaamikampaania on käimas?
...kui täna ei osta on homme otsas :D:D:D
Kasutaja avatar
pancho villa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 692
Liitunud: 10 Jaan 2012, 22:11
On tänanud: 14 korda
On tänatud: 15 korda

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas pancho villa »

Kas neil inimröövide vastane väljaõpe ja demineerimiskoolitus on läbitud? Olen hetkel suht kahevahel, kas jätkata isikliku automaaturiga kellatornis või palgata kedagi väljaspoolt. Naabrimehel tekkisid probleemid valitsusvägedega oma kokapõldude katuseraha osas ja lasti siinsamas Murastes restoranist tulles koos ihukaitsjate ja isikliku preestriga õhku, ei aidanud soomustatud Humvee ega midagi..
KarlSuurjaVäike
külaline

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas KarlSuurjaVäike »

No kaldun arvama, et reklaamkampaania see ei ole. Tundub et tegutsevad juba mitu aastat ja naabrimees rääkis et juba alguses oli sama teema - piiratud arv kliente korraga. Neil vist vähe patrullautosid ning ega mehigi seal vist palju pole. Mõned kuud tagasi oli naabimehe juurde sissemurdmiskatse ja patrull oli tõesti väga kiiresti kohal. Said isegi kaabaka kätte ja andsid ametivõimusele üle.
Mingil põhjusel reklaami need vennad endale ei tee üldse. Kusagilt ei leia sõnakestki nende kohta.
Aga kellel koduvalve olemas, andke teada keda tasub eelistada?
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas Urmas »

KarlSuurjaVäike kirjutas: 21 Sept 2017, 13:20 Mingil põhjusel reklaami need vennad endale ei tee üldse.
Äkki nad ei hüppa üle oma varju? ;)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
ifffff
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1867
Liitunud: 31 Okt 2006, 00:18
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 62 korda

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas ifffff »

KarlSuurjaVäike kirjutas: 21 Sept 2017, 13:20 No kaldun arvama, et reklaamkampaania see ei ole.
Ma kaldun küll arvama, et väikest ümbernurga reklaami teed siin. Või et nagu kokkusattumusena tegid FB lehe ja samal ajal tekkis siia see teema?
Voltamper
külaline

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas Voltamper »

Et ainult üks maja teie külast sai löögile?
See jutt on väga imelik.
Kui turvafirma jõuab väga kiirelt kohale tähendab see seda, et patrull peab pesitsema kuskil üsna lähedal. Kui patrull on juba kuskil lähedal olemas, siis tundub ebaloogiline, et nad kliente ühekaupa juurde võtavad, pigem võtavad nad võimalikult palju kliente, mis ühes "külas" või tänaval saada on, et patrulli kohalolu kuidagi finantsiliselt õigustada.

Ma ei väida, et tegemist ei pruugi olla kvaliteetse turvafirmaga, aga enne kui reklaami tulla tegema võiks faktivead välja praakida, tundub usutavam.
KarlSuurjaVäike
külaline

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas KarlSuurjaVäike »

Lööge või maha. Mina selle ettevõttega seotud ei ole. Uurin, et soovitage normaalseid turvafirmasid. Lootsin selle kohta kuulda aga kui kellelgi kogemusi pole, mis siis ikka.
Aga kiiresti jõudsid kohale jah. Olid vähem kui 15 minutiga seal ja päti said kätte.
Meie kandis enamusel G4S, ühel Kerberos ja paaril veel mingid sinise embleemiga tegelased. Viimaseid mulle mingil põhjusel ei sümpatiseeri.
Ikka uskumatu paranoia peab olema, et hakata kohe mind reklaamis süüdistama :lol:
Seda, millal mingi Facebooki leht tehtud on, mina ka ei tea. Ise sellistes portaalides kontot ei oma. See rohkem mu teismelise tütre pärusmaa.
Ahjaa, turvafirmade kohta ootan ikka veel soovitusi.
andresandres
külaline

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas andresandres »

Tere Karl

Olen Andres, Sul mõnesaja meetri kauguselt naaberkülast. Mäletad, T. tutvustas meid. :wave:
Teil seal on Kerberos tõesti vaid T-l. Tean ka sellest tema sissemurdmisest ja sissemurdja kättesaamisest.
Meil siin on päris mitmel Kerberos, kaasa arvatud minul endal. Tõesti väga rahul olen. Kunagi oli USS ja sellega ainult probleemid olidki. Seadmed läksid mitte millegi peale häiresse ja seda ikka ööseti. Abikaasa oli paanikas, magada ei saanud ja ei lõppenudki see ennem kui teenusepakkujat sai vahetatud.
Kerberose seadmetega pole probleeme olnud. Eks need korrapärased hooldused loevad ka.
Suhtumine on seal viisakas ja valvefirmana oskan vaid häid sõnu öelda.
Kuuldavasti siiski nad pidid väljaspoolt Tallinna klientidest alates 2018. aasta lõpust loobuma. Hetkel see vaid kuulujutt muidugi, aga mul siin suvel naaber rääkis, et nii oli talle sealt öeldud. Tahavad veelgi operatiivsemalt tegutseda ning kuna baas on Tallinnas, siis vist hakkavadki valvet pakkuma vaid Tallinnas. Pole ise küsinud. Ei hakka teemat torkima.
Kokkuvõtvalt, kui rahakott kannatab, siis soovitan. Reageerivad kiiresti ja koostöö on sujuv.
Hind on paraku suureks miinuseks jah.
Kui trehvame, teeme õlled ja räägime pikemalt!
aero
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1925
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:40
On tänanud: 77 korda
On tänatud: 77 korda

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas aero »

Eriti peen huumor :D
Valisime
külaline

Re: Kerberos Security

Lugemata postitus Postitas Valisime »

KarlSuurjaVäike kirjutas: 22 Sept 2017, 21:26 Lööge või maha. Mina selle ettevõttega seotud ei ole. Uurin, et soovitage normaalseid turvafirmasid. Lootsin selle kohta kuulda aga kui kellelgi kogemusi pole, mis siis ikka.
Aga kiiresti jõudsid kohale jah. Olid vähem kui 15 minutiga seal ja päti said kätte.
Meie kandis enamusel G4S, ühel Kerberos ja paaril veel mingid sinise embleemiga tegelased. Viimaseid mulle mingil põhjusel ei sümpatiseeri.
Ikka uskumatu paranoia peab olema, et hakata kohe mind reklaamis süüdistama :lol:
Seda, millal mingi Facebooki leht tehtud on, mina ka ei tea. Ise sellistes portaalides kontot ei oma. See rohkem mu teismelise tütre pärusmaa.
Ahjaa, turvafirmade kohta ootan ikka veel soovitusi.
g4s ja securitas vahel.
Valisime http://www.securitas.ee/
Täiega rahul.Pealinnas korter on.Kõik sobib.
Mõtlen äkki hoopis üle minna gsm valvele,et seade helistab ise kui mingi jama on.Meil naabritega head suhted.Saaksin neile helistada,läheksid vaatama ja kui vaja siis kutsuvad politsei välja.
Vasta