garaazi elekter õhuliini kaudu naabermaja peakilbist

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
ritsu
külaline

garaazi elekter õhuliini kaudu naabermaja peakilbist

Lugemata postitus Postitas ritsu »

Tere,
garaaz saab elektri toite õhuliini kaudu kortermaja peakilbist. Selline projekt tehti 20a tagasi KÜ nõusolekul, dokument on olemas.Nüüd nõuab KÜ minult õhuliini likvideerimist, viidates silmailule ja soovist maja fassaadi renoveerida (kaabel on kinnitatud maja seinale 6m kõrguseni) Olen nõus, et Ehitaja tööde teostamise ajaks teisaldab ja kokkulepitud ajaks taastab õhuliini. Kas saan õigesti aru, et mul ei lasu elektri õhuliini likvideerimise kohustust?
Kuidas peaksin toimima, kelle poole pöörduma kui elektri õhuliin teisaldatakse ilma minu nõusolekuta.
Tänan!
A.S.
külaline

Re: garaazi elekter õhuliini kaudu naabermaja peakilbist

Lugemata postitus Postitas A.S. »

Ja kaabli maase panna ei soovi millisel põhjusel? Lihtsalt kiusu pärast?
Külaline
külaline

Re: garaazi elekter õhuliini kaudu naabermaja peakilbist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

A.S. kirjutas: 04 Sept 2017, 08:36 Ja kaabli maase panna ei soovi millisel põhjusel? Lihtsalt kiusu pärast?
lihtsalt pole vaja kulutada, kui elekter juba sees :) meil ka nõuka ajast garaažid hoovis ja suure surmaga said eraldi liitumise peale mehed, vaieldi selle üle aastaid muidugi ja lõpuks lihtsalt lülitasin neil voolu välja oma kilbist ja see pani asjad liikuma . aknaid õnneks sisse kellelgi ei visatud oldi kõvad lubama muidugi.
ilmar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Dets 2009, 18:15

Re: garaazi elekter õhuliini kaudu naabermaja peakilbist

Lugemata postitus Postitas ilmar »

Kaks korda isegi oli soov kaabel maasse panna, siis ei olnud KÜ nõus andma maakasutusluba.Olid soodsad momendid nii ühistule kui garaazi omanikule- õue peal käis ehitustegevus, kaevamistööd. Nüüd on juhatuses teised inimesed ja neil teised nõudmised. Jätame kiusu momendi kõrvale. Kas mul on kohustus igakordse nõude korral kaabel ümber paigutada- see on päris kulukas.Milline oleks mõistlik kokkulepe ühistu ja garaazi omaniku vahel. Oleks tänulik juriidilise nõu eest.
ilmar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Dets 2009, 18:15

Re: garaazi elekter õhuliini kaudu naabermaja peakilbist

Lugemata postitus Postitas ilmar »

A.S. kirjutas: 04 Sept 2017, 08:36 Ja kaabli maase panna ei soovi millisel põhjusel? Lihtsalt kiusu pärast?
Vastus on ilmari postituses
Vasta