Raul Kinks ja Astel House OÜ pettused

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
tunnen huvi
külaline

Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas tunnen huvi »

Tere!
Kas kellelgi on kogemusi elementmajade ehitaja Astel House kohta (häid, halbu)? "Võtmed kätte" lubavad ehitada kolme kuuga. Kuidas maja-paigaldus- ja ehituskvaliteet on olnud? Oleksin tagasiside eest väga tänulik.
lihtsalt
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas lihtsalt »

Halloo, kas tõesti ei ole kellelgi midagi vastata???
lohutuseks
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas lohutuseks »

Tere, tänan küsimast, ei ole kogemust, pole midagi vastata. Ei oska ka öelda, miks lausa ööpäeva jooksul keegi kogenud vastajatest pole millegi nii elementaarse peale tulnud, nagu nädalavahetuse toimetuste asemel siia vaatamine ja vastamine. Kõike head.
:hello:
Külaline
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Küsi referentside aadressid ja mine vaatama, ehk saad mõnega jutule.
Axel11
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Axel11 »

Tere,

Kindlasti tutvu ehitatud objektidega. Saad infot otse allikast. Nad ei ole väga valmis Sulle infot jagama teostatud tööde kohta. Ega kellegil saa väga kogemust olla, sest tegu on uue ettevõttega, kus kliendihaldurid isegi ei ole ehitusega kokku puutunud.
Suhtlesin nendega aga ei suutnud neid tõsiselt võtta; lepingud on nende poole kaldu, haldur ebakompetentne, tagasiside omanikelt halb.
foorumilugeja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Okt 2015, 10:33

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas foorumilugeja »

Axel11 kirjutas:Tere,

Kindlasti tutvu ehitatud objektidega. Saad infot otse allikast. Nad ei ole väga valmis Sulle infot jagama teostatud tööde kohta. Ega kellegil saa väga kogemust olla, sest tegu on uue ettevõttega, kus kliendihaldurid isegi ei ole ehitusega kokku puutunud.
Suhtlesin nendega aga ei suutnud neid tõsiselt võtta; lepingud on nende poole kaldu, haldur ebakompetentne, tagasiside omanikelt halb.
Tere, millega nimelt pole omanikud rahul olnud?
lyn83
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Dets 2015, 17:25

Moodulmaja Astel Housest

Lugemata postitus Postitas lyn83 »

Tere,

Kas keegi on lasknud ehitada moodulmaja Astel Housest, kuidas on kogemused?
On jäänud silma selline majaprojekt: http://majad.ee/est/obj/47 siseviimistluseta paketi hind jäävat umbes 80 tuh kanti.
Kas keegi ehitusspetsialist oskaks anda omapoolseid kommentaare?:)

Tänud!
lyn83
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Dets 2015, 17:25

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas lyn83 »

Teemaalgataja, kas oled juba nendega koostööd teinud, tellimuse töösse andnud vms?
RentMarket
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Nov 2015, 23:33
Asukoht: Tallinn, Eesti
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas RentMarket »

Mitte mingil juhul ei soovita enne ühtegi lepingut alla kirjutada kui oled vestelnud nii uue firma puhul vähemalt kolme perega, kes neilt maja tellinud. Seda sel juhul kui nad kuidagi kinnised tunduvad, ja teil väike kahtlus on.
http://www.rentmarket.eu
Renditööriistad, tehnika ja transport
Sest kvaliteetne ja muretu töö algab õigetest tööriistadest!
foorumilugeja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Okt 2015, 10:33

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas foorumilugeja »

Ühe perega saime vestelda, aga väga keeruline oli ülejäänuid leida, ise nad infot klientide kohta ei väljasta. Nüüd oleme juba lepingu alla kirjutanud, põhi projekt on tegemisel.
homersimpson
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 19 Juun 2015, 00:27

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas homersimpson »

foorumilugeja kirjutas:Ühe perega saime vestelda, aga väga keeruline oli ülejäänuid leida, ise nad infot klientide kohta ei väljasta. Nüüd oleme juba lepingu alla kirjutanud, põhi projekt on tegemisel.
Anna siis teada kuidas asjad kulgevad...
Head ja vead ... :roll:
Külaline
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

foorumilugeja kirjutas:Ühe perega saime vestelda, aga väga keeruline oli ülejäänuid leida, ise nad infot klientide kohta ei väljasta.
Väga imelik suhtumine firma poolt!? Mina küll annan oma endiste klientide kontaktandmeid kui soovitakse näha minu eelnevalt teostatud töid. Kontaktandmeid ei anna ma kindlasti mitte esimesele ettejuhtuvale küsijale, vaid ikka tõsisele huvilisele ning kindlasti kontaktide omanike eelneval teavitamisel ja selleks nõusoleku saamisel. Siiani pole keegi vastu vaielnud.
Sellise üldise nõusoleku ma saan kliendilt juba peale tööde valmimist.

Urmas
Külaline
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:
foorumilugeja kirjutas:Ühe perega saime vestelda, aga väga keeruline oli ülejäänuid leida, ise nad infot klientide kohta ei väljasta.
Väga imelik suhtumine firma poolt!? Mina küll annan oma endiste klientide kontaktandmeid kui soovitakse näha minu eelnevalt teostatud töid. Kontaktandmeid ei anna ma kindlasti mitte esimesele ettejuhtuvale küsijale, vaid ikka tõsisele huvilisele ning kindlasti kontaktide omanike eelneval teavitamisel ja selleks nõusoleku saamisel. Siiani pole keegi vastu vaielnud.
Sellise üldise nõusoleku ma saan kliendilt juba peale tööde valmimist.

Urmas
Hind, hind. Kui ikka vahepeal on hinnakiri muutunud - siis ei taheta ju sellist kontakti anda. Kui juba rääkima minnakse - tuleb hind ka jutuks ja võib-olla hakkad tingima vms.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Hind, hind. Kui ikka vahepeal on hinnakiri muutunud - siis ei taheta ju sellist kontakti anda. Kui juba rääkima minnakse - tuleb hind ka jutuks ja võib-olla hakkad tingima vms.
No hind on küll kõige väiksem mure! Hinda annab alati põhjendada, a`la kallinenud tootmiskulud, tööjõumaksud, EV muutunud maksupoliitika, sugulasele tehtud omahinnaga jnejne. Araabiamaade kauplemiskultuur hakkab ka siinmail vaikselt juurduma, et kõigepealt virutame tootele 300% kasumit, siis müüme 50%-se allahindlusega ja klient on rõõmus allahindluse üle. Oooo, ma sain poole hinnaga! :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Anneliisa
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Anneliisa »

Tere. Olen ka antud teemast huvitatud. Planeerime samuti majaehitust ja Astel House jättis oma kodulehel kirjas olevate kvaliteedinõuetega hea mulje. Ka suhtlus on hästi läinud. Saime kiiresti hinnapakkumise ja tundub mõistlik olevat. Mitte liiga odav ega kallis, vaid teiste firmadega võrreldes reaalne. Lihtsalt mulle sobib, et neil on vundamendiga kõik vajalik paigaldatud (põrandaküttetorud, kanalisatsioon, elektriühendused). Valikus on veel ka Tartus asuv firma Esthus, mis jääb meile lähedale. Kahjuks on nendega suhtlemine palju raskem. Hinnapakkumist meid huvitavale majale saab teha alles siis, kui projekt tellitud - nojah aga kui mulle pärast hind ei sobi? Näost-näkku suhelda nendega ka ei saa, kuna nad kontoris kliente vastu ei võta - mis mõttes? Nii et praegu kaldume küll Astel House´eelistama. Kui keegi kummagi firma kohta midagi öelda oskab, siis olen väga huvitatud.
Gustav Karl
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Gustav Karl »

Tere

kliendid on mõneti teadmatuses kuna firma ei ole teinud ametlikku teadaannet ja põhjendanud, miks on vajadus vahetada juriidilist lepingupartnerit lepingu täitmise perioodil. Maja lepingu sõlminud kliendile on saadetud kokkulepe, et
.....
1. Müüja annab Ostja nõusolekul eelnimetatud ostu-müügilepingust tulenevad Müüja

õigused ja kohustused alates käesoleva kokkuleppe allkirjastamisest üle Müüjale 2

ning uueks Müüjaks lepingus loetakse xxx.

Kas keegi oskab kommenteerida? Ettevõtte esindaja kommentaar?
pilv
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas pilv »

AstelHousiga ei soovita küll tegemist teha, väga halb kogemus. Hinnapakkumine tuli kiiresti, aga kui soovid ehituslikult ühte või teist asja arutada, siis on ehituse kohapealt väga ebakompetentsed (eriti Helena). Raha oskavad küsida, kuid mingeid lahendusi-mõtteid nendega arutada küll ei ole võimalik. Lisaks on nende töökultuur ja kvaliteet alla mäge veeremas, mida näitab seegi, et moodulmaju enam ei toodeta vaid on otsustatud elementmajade tootmise kasuks, lisaks suleti üks tootmistsehh ja ettevõte juhtkonnast lahkus vastuolude tõttu üks juhtidest. Vaata ka krediidiinfot: 12.04.2016 seisuga on maksuvõlg 24 805 eurot
12.04.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 14 eurot
henry
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas henry »

Mina ostsin ka neilt maja. Midagi halba ma küll ei ütleks. Pakkumise sain kiiresti, hind oli mõistlik! Ehitusloa saamisega vald natukene venitas aga nii kui luba käes sai maja kiirelt püsti!

Poole ehituse käigus allkirjastasin ka lepingu muutuse. Midagi sellest minu jaoks ei muutunud, omanik sama ja kõik jätkus endist viisi!

Hetkel olen 2 kuud sees elanud ja kõik on veel terve ja ilus.
Külaline
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

henry kirjutas:Mina ostsin ka neilt maja. Midagi halba ma küll ei ütleks. Pakkumise sain kiiresti, hind oli mõistlik! Ehitusloa saamisega vald natukene venitas aga nii kui luba käes sai maja kiirelt püsti!

Poole ehituse käigus allkirjastasin ka lepingu muutuse. Midagi sellest minu jaoks ei muutunud, omanik sama ja kõik jätkus endist viisi!

Hetkel olen 2 kuud sees elanud ja kõik on veel terve ja ilus.
Ju Sa ei oskanud neilt midagi tehnilist küsida.
Kui ma midagi materjalide või sõlmede lahenduste kohta küsisin siis hakkas üks mökitamine.
:hello:
Külaline
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Olen nendega kokku puutund paras kräpp on mis kokkku keeratakse, töölised ei saa raha kätte mingeid väikseid summasi makstakse aasta aega, kui üldse makstakse. Ehitus kvaliteet on alla igast arvestust elemendid ei istu kokku ja lahendused on paras porr. Hunniku hallitava kipsi eest maksta sellist summat peab ikka rahapeale pahane olema :banghead:
tarts444
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 21 Apr 2014, 16:51

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas tarts444 »

Minul on leping allkirjastatud Astel Housiga eelmisest sügisest(2015)Nüüd sai vahepeal ka leping muudetud ja allkirjastatud.Projektidega on küll venitatud.Hetkel ehitusloa taotlus sisse antud valda.Kas kellelgi on veel Astel housiga maja projekt/tellimus pooleli?
henry
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas henry »

Külaline kirjutas:
henry kirjutas:Mina ostsin ka neilt maja. Midagi halba ma küll ei ütleks. Pakkumise sain kiiresti, hind oli mõistlik! Ehitusloa saamisega vald natukene venitas aga nii kui luba käes sai maja kiirelt püsti!

Poole ehituse käigus allkirjastasin ka lepingu muutuse. Midagi sellest minu jaoks ei muutunud, omanik sama ja kõik jätkus endist viisi!

Hetkel olen 2 kuud sees elanud ja kõik on veel terve ja ilus.
Ju Sa ei oskanud neilt midagi tehnilist küsida.
Kui ma midagi materjalide või sõlmede lahenduste kohta küsisin siis hakkas üks mökitamine.
:hello:

Ega ma ise ei küsinud jah tehnilisi asju, selle jaoks oli ikka ehitusjärelvale kes jälgis tööd ja vaatas projektid üle. Negatiivset tagasisidet ma järelvalvelt ei saanud igastages...
Silvi
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Silvi »

tarts444 kirjutas:Minul on leping allkirjastatud Astel Housiga eelmisest sügisest(2015)Nüüd sai vahepeal ka leping muudetud ja allkirjastatud.Projektidega on küll venitatud.Hetkel ehitusloa taotlus sisse antud valda.Kas kellelgi on veel Astel housiga maja projekt/tellimus pooleli?
Minul on pooleli, lasin eriprojekti teha,eskiisiga läks u kuu aga tehniliste projektidega läheb jah kauem. Nad pakkusid et võin need ka mujalt tellida kuna ma tahtsin asju kiiresti saada, aga kui mujalt pakkumisi võtsin siis ega sealt kiiremini ei lubatud. Inseneridel kõigil järjekorrad...
Mul ka taotlus juba vallas sees. Vald on ikka väga aeglane ja hirmus ülbed ka. Suvel lõpuks loodaks maja kätte saada. Mis vallas sul ehitusluba sees on?
tarts444
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 21 Apr 2014, 16:51

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas tarts444 »

Minul on kohila vallas.Loodetavasti saab kuu või pooleteise pärast kätte ehitusloa.Kus vallas te sõdite?Plaan on samuti suvelõpuks või isegi keskpaigaks maja püsti saada.
Silvi
külaline

Re: Infot ehitaja Astel House kohta

Lugemata postitus Postitas Silvi »

[quote="tarts444"]Minul on kohila vallas.Loodetavasti saab kuu või pooleteise pärast kätte ehitusloa.Kus vallas te sõdite?Plaan on samuti suvelõpuks või isegi keskpaigaks maja püsti saada.[/quote]


Mul on viimsi vallas.... Ma vaatan et kõik siin tahavad rääkida inimestega, kes juba elavad Asteli majades sees, enne kui ostma hakkavad- ma saan küll ettevõttest aru, miks nad kontakte ei jaga. Ma mitte mingil juhul ei tahaks et inimesed hakkaksid mu aia taga jalutama ja maja piiluma, ammugi veel uksele koputama või helistama....
Vasta