Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
seen
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 205
Liitunud: 11 Juun 2015, 22:22
On tänanud: 2 korda

Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas seen »

Teen korteris remonti ja tahaksin tellida koos transpordiga posu ehitusmaterjale - kipsplaate, krohvi, karkassi, soojustust, armatuuri jne, kuskil 400-600€ kandis. Kust seda kõige mõistlikum teha oleks? Baumax ja Ehituskaup24 täpsustavatele kirjadele adekvaatselt vastata ei suuda.
Külaline
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Aga sa helista neile, saad palju kiiremini vastused oma küsimustele. Summa on piisav, et kasutada märksõna "projektimüük".

Urmas
keemik
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1357
Liitunud: 16 Aug 2008, 19:33
On tänatud: 103 korda

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas keemik »

Mnjah, mailidele suuremad ettevõtted ei viitsi väga vastata. Olen tellinud otse netist, olen sõbra kaudu saanud otse ärikliendi halduri juurde ja viimasel ajal olen tellinud elukoha järgsest poest maili teel (vist neil juba kuldklient).

Kõige parema hinna olen ikka saanud ärikliendihalduri kaudu, aga see eeldab tutvusi erakliendile.
kruvi keeraja
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas kruvi keeraja »

mina kogemused on, et kui summa on piisav, siis u. 30.... 36 % saab igalpoolt alla, Espak, Tevo ja Decora on alati vastanud ka kirjadele, tartus vähemalt nii.
Ilmselt kui minna projektimüüki ja seletada ära, et ehitan v remondin pikema aja vältel midagi ning mul on näiteks paarkkümmend tuhat eurot ja otsin poodi kuhu see viia, siis uksest välja, sind keegi küll ei viska.
range
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas range »

Täpsusta oma remonditava objekti asupaik ka, muidu on raske soovitada.
Külaline
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

kui on mõni ehitusfirmast sõber siis nende kliendikaarti tasuks vibutada, kui ei ole siis ehituskaup24 projektimüüki helistades olen saanud väga häid pakkumisi, espaki projektimüügist samuti. Letihinnad kipuvad jah kalliks jääma ja pakkumiste nimel tasub võidelda.
Külaline
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Tevo projektimüük.
arvutavad sulle kenasti vägagi soodsad hinnad materjalidele.
Soovitan.
seen
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 205
Liitunud: 11 Juun 2015, 22:22
On tänanud: 2 korda

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas seen »

Ehituskaup24 ja Baumax pole siiani e-mailidele vastanud, mistõttu langevad need valikust välja. Pole mingit huvi tegemist teha firmadega, kes kliente ignoreerivad. Espaki projektimüük algab 800€, milleni minu summa ei küündi. Asukoht Tallinna kesklinn.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Urmas »

seen kirjutas: 25 Mai 2017, 17:52 Ehituskaup24 ja Baumax pole siiani e-mailidele vastanud, mistõttu langevad need valikust välja.
Ikkagi, miks sa ei taha kasutada operatiivsuse huvides telefoni? Endal oli vaja ports kihtplastikut, helistasin Baumax-i, sealt helistas müüginaine tagasi, kauplesime natuke, 10 minuti pärast oli arve postkastis ja 5 minuti pärast saatsin talle maksekorralduse tagasi. Kauba oleks kätte saanud samal päeval kui vahelaos oleks olnud minu soovitud paksusega. Teise kohta helistades oli hind sama ja pakuti boonusena tasuta kohalevedu, kuid minu jaoks liiga pika tähtajaga.
Kokkuvõtteks- magavale kassile hiir suhu ei jookse!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

seen kirjutas: 25 Mai 2017, 17:52 Ehituskaup24 ja Baumax pole siiani e-mailidele vastanud, mistõttu langevad need valikust välja. Pole mingit huvi tegemist teha firmadega, kes kliente ignoreerivad. Espaki projektimüük algab 800€, milleni minu summa ei küündi. Asukoht Tallinna kesklinn.
esimene tõde Eestis :) ehitussektoris e-mailidele ei vastata , telefon on põhiline neil. projektimüüks müüb ka väiksemat kogust , paar aastat tagasi vähemalt müüs.
Kruvi keeraja
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Kruvi keeraja »

Suuremaid koguseid, eriti kui tooteid on palju on palju lihtsam meili teel ajada. Saadad ühe sisuga kirja mitmele firmale ja valid parima. tartus vastavad paari tunniga näiteks espak, Tevo, decora, puumarket. k rautas pole veel õnnestunud ühtki vastust saada, isegi poes on paras seiklus õige teenindaja üles leida.
Ühte konkreetset toodet taga ajades on tõesti kõige operatiivsem helistada, saad igal juhul vastuse.
Martin m
külaline

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Martin m »

Asjalik ja kiire klienditeenindus. Saime kiirelt infot toodete kohta ning projektimüügist ka soodsa hinna patmarist.
Koduleht: www.patmar.ee
Rein Sa
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 414
Liitunud: 19 Aug 2013, 13:22
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 9 korda

Re: Kust eraisikuna ehitusmaterjalid tellida?

Lugemata postitus Postitas Rein Sa »

Võrdlesin selle poe mõnda hinda, kuna just ostsin Rock Wool kivivilla, selles poes maksis pakk üle 3 euri rohkem.
Vasta