ehitustöö/ehitaja leidmine

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
mõmm
külaline

ehitustöö/ehitaja leidmine

Lugemata postitus Postitas mõmm »

Kuidas norm ehitusfirmad leiavad norm töid?


Ehitusfoorum, hange.ee, lambist usaldamine - a la Monieri partnerehitaja on minu kogemusel kõik norm ehitaja leidmiseks alla igasugust arvestust, st seal on 90% ulatuses tegemist sulaselgete soss-seppadega.

Mul oleks mitmeid ka suuremaid töid pakkuda, ent tellijana oskusliku ehitaja leidmisel olen pisut kimpus.
Külaline
külaline

Re: ehitustöö/ehitaja leidmine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mõmm kirjutas: 05 Mär 2017, 13:19 Kuidas norm ehitusfirmad leiavad norm töid?


Ehitusfoorum, hange.ee, lambist usaldamine - a la Monieri partnerehitaja on minu kogemusel kõik norm ehitaja leidmiseks alla igasugust arvestust, st seal on 90% ulatuses tegemist sulaselgete soss-seppadega.

Mul oleks mitmeid ka suuremaid töid pakkuda, ent tellijana oskusliku ehitaja leidmisel olen pisut kimpus.
Alustad valest otsast, inimesi ei leita, inimestega suheldakse, koolitatakse ja hoitakse suhteid. Kõik tööd ei olegi normid ja ka suurtel on ju palju probleeme riigihangetest kuni eratöödeni välja. kohtupink ja lävepakk ei paista ka kunagi kuluvat
Kübe
külaline

Re: ehitustöö/ehitaja leidmine

Lugemata postitus Postitas Kübe »

Normaalse ehitaja leiab kui tasu tehtava töö eest on ka normaalne. Head tegijad "ilma rahata" tööd reeglina ei tee.
Tellijad aga (ka suured peatöövõtjad) on seda meelt, et töö võiks materjalide hinna eest ära teha. Sealt tulevadki käärid ja normaalseid mehi olematute summade eest ei leia. Teine varjant on, et keegi jääb rahadest ilma.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: ehitustöö/ehitaja leidmine

Lugemata postitus Postitas Urmas »

mõmm kirjutas: 05 Mär 2017, 13:19 Kuidas norm ehitusfirmad leiavad norm töid?
Mõni helistab, mõni kirjutab ja pakutakse.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Tölpa
külaline

Re: ehitustöö/ehitaja leidmine

Lugemata postitus Postitas Tölpa »

Tobe küsimus. Normaalsed ehitusfirmad ei otsigi töid, vaid neile pakutakse töid. Tavaliselt aasta ette asjad ära planeeritud, ei näe ühtegi põhjust midagi otsida. Pigem teeks uute pakkumistega sedasi :write:
Vasta