petis

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
quest
külaline

Re: petis

Lugemata postitus Postitas quest » 01 Juun 2017, 20:32

Ainult probleemid:
MUU, muu, kuulutus 80795305 - Kuldne Börs
https://www.kuldnebors.ee/.../search.mec?...
HOIATUS.Hoiduge sellisest firmast nagu ABK Konstruktsioonid OÜ.Mehed,kes tema all tööl olid,ootavad oma raha juba 3 kuud.Esindab seda DEVI GRIFFEL.

Grifu
külaline

Lugemata postitus Postitas Grifu » 03 Juun 2017, 12:12

Ei maksa! Enne peab tööd korralikult tegema, vähem tina panema, avansiga kokkuhodlikum olema. Vb siis hakkavad rahajõed voolama.

asjalik
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas asjalik » 13 Juun 2017, 10:23

No need süüdistused on küll väga valed selle mehe suhtes,kellele ta maksmata jättis.Ja tema pole ka ainus kes asjale ametliku käigu andis.Õnneks oli mehel niipalju taipu,et kõned salvestada.Kas ee kõne,kus Devi lubab majale tule otsa panna,kui asja üles annab.

tsetseen
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas tsetseen » 26 Juun 2017, 21:05

Kas naisele korjatakse uue Porsche raha või???

Devi Griffel
külaline

Lugemata postitus Postitas Devi Griffel » 27 Juun 2017, 10:11

Tere, tean, et olen siiani osadele meestele veel tehtud töö eest raha võlgu/maksmata, kuid olen kõigiga saanud kokkuleppe maksmise koha pealt. Olen koostanud maksegraafikud millest olen kinni pidanud ning saanud asjad juba lahendatud. Kõik mehed kellel veel saamata (4 meest) saavad ka oma raha. Kuna tekkis probleem peatöövõtjaga ja rahalised lahkhelid, siis tasun need võlad järk järgult kuidas suudan. Selle kohta on olemas dokumendid, et ma "ei lase üle" vaid tõesti raha töö eest ettevõttele ei makstud. Tahan enda nime taastada ja selja sirgu ajada, et suutsin lahendada probleemi mitte peitu pugedes nurgas istuda.
Palun Teie poolt mõistvat suhtumist ja asjad lahenevad rahumeelselt!

Timo L.
külaline

Lugemata postitus Postitas Timo L. » 27 Juun 2017, 22:12

Tere tere kõikse vihased töömehed! Märkasin, et materdatakse mul hääd sõbrapoissi siin nii.. Usun ediselt, et saad jälle jalad alla.. kord oled hakkama saanud, saad uuesti! Te kotkapojad proovige ise sellisest sitast välja tulla puhta nahaga, kahtlen, et 10-st 9 sellega hakkama ei saa!

Pea püsti ja edu sulle!

tsetseen
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitus Postitas tsetseen » 28 Juun 2017, 16:13

HUVITAV!Miks üritab inimene töölisega kontakti saada alles nüüd,kui asjad juba niikaugele on arenenud.Vahepeal eirates ametkondi ja siis tunnistades oma viga ja tüki aja pärast tuleb talle meelde tööline,kellele ta on tööraha võlgu.Kusjuures veel mitu töölist.Ei jaga lihtsalt matsu ära.Oli sul autoõnnetus või,et lamasid koomas see aeg.

Aborigeen
külaline

Lugemata postitus Postitas Aborigeen » 28 Juun 2017, 16:26

Töömehed on kõvad lällama netis aga näost näkku kohtudes on enamusel mök-mök. Tean paljusid kellel jäänud rahad tellijapoolt "õhku". Osadel juhtudel on ma osa ka kuldaväärt töömeestel kes sitta kokku on keeranud ( aga raha tahaks ikka). Mõislikku meelt mehed, päeva lõpuks saavad asjad ikka korda.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 30 Juun 2017, 10:24

Alati on töömees see kes on süüüdi,kui ei taheta maksta.Küll on tööline viinaveaga ja kvaliteet alla nulli.Kuidas nad siis tööle võeti ma ei saa aru.Tean omast käest mehi, kes teevad kvaliteetset tööd,kogemustega rahasid tilgutatakse nii,et elamiseks vähe ja suremiseks palju.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 30 Juun 2017, 11:31

Eks juhi tööülesannete hulka peaks kuuluma oskustega töötajate leidmine, vajadusel nende koolitamine ja täiendkoolitamine, nende töö organiseerimine ja õigel ajal juhiste andmine ning nende täitmise kontrollimine.
Kui töötaja teeb oma tööd halvasti, siis peab esmalt tööandja ja juht peeglisse vaatama. Võib-olla oleks õige ametit vahetada.
Aga muidugi, inimene eksib ja alati ei sõltu kõik ainult inimese võimetest vaid ka tema võimalustest.

Aborigeen
külaline

Lugemata postitus Postitas Aborigeen » 30 Juun 2017, 16:10

Töömehi on mitut sorti. Aga kui mees väidab tööd oskavat siis ma ei eelda, et juht peaks iga seina löödud naela või teostatud sõlmühendust kontrollima. Või peab? Ja kui hiljem vaja ringi teha siis tööandjale pannakse ikka mõnuga tunnid kirja ja maksa veel peese keeratud materjalid ka kinni. Ei ole nii must-valge see elu ehituses.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 30 Juun 2017, 18:27

Iga töö nõuab vastavat haridust.
Kui juhi haritus piirdub ainult skeemitamise ja tüssamisega siis peab leidma pädevad isikud vajadusel tööd kontrollima, kui ise ei mõista.

Imelik suhtumine: "Kui juba bemmi sain endale sebida siis olen nii kõva mees, et võin ka ehitusfirma teha."
:hello:

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 08 Juul 2017, 11:23

Vast hakkavad seadused muutuma?

Jabur skeem: vastutab alltöövõtja alltöövõtja alltöövõtja.
http://majandus24.postimees.ee/4168695/ ... lltoovotja

Ehitajatele tehti klassikalise skeemiga külma.
http://tallinncity.postimees.ee/4163849 ... miga-kulma
:hello:

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 10 Juul 2017, 10:21

Tere Kas seesama Devi Griffel ei olnud seotud selle mendi Anna Sven Šikoviga endise nimega Sten Raidsalu ??http://www.ohtuleht.ee/578691/armu-anna ... -kriminaal . Minu teadmiste järgi peaks seesama Devi, Sten Raidsalu, Janek Harik ( Shannoni kitarrist) ja Mark Janis kõik omavahel seotud olema. https://arhiiv.err.ee/vaata/pealtnagija-492 (Pealtnägija esimene lugu) Samas miks ei ole suudetud oma töölistele ära maksta, kui ise nii laia elu elatakse? Kahtlane,et korduvalt sellised skeemid korduvad :shock:

Devi Griffel
külaline

Lugemata postitus Postitas Devi Griffel » 10 Juul 2017, 11:48

Tere, neid isikuid mina ei tunne. Nendega seotus minul puudub. Millega nemad hakkama said?

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 10 Juul 2017, 15:21

Seda mula aja oma naisele või kellele iganes,aga mitte siin foorumis. Imestama paneb see,et sul jääb veel õigust ülegi? Miks sa siis ära ei maksa? SInu firmast ABK-st on ennemgi siin juttu olnud kus sa inimesi oled petnud. Kahju sul jääb ju õigust ylegi. Endal imelik ei ole va?

Devi Griffel
külaline

Lugemata postitus Postitas Devi Griffel » 10 Juul 2017, 15:38

Ma saan aru, et mul läks objektiga halvasti, nii halvasti kui veel võimalik, kuid neid nimesid mida siia on postitatud ma ei tea. Ainuke lootus on, et saan tulevikus kohtu kaudu saamata jäänud rahad ja oma puhta nime. Ma ei otsi tüli ega probleeme antud hetkel, vaid soovin ära tasuda maksmata jäänud rahad ning see edeneb. Kõigiga on maksegraafikud ja olen neist kinni pidanud. 1he mehe töötasu mõistis välja ka tööinspektsioon mis leidis ka lõpplahendi ning saab tasutud. Õppetund viimasest objektist on, et kõik sõlmitavad lepingud peab ka läbi vaatama piisava kogemusega vastava ala jurist.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 10 Juul 2017, 16:02

PETTA SAANU.

Ei ole mõistlik Deviga ja ABK Konstruktsioonid OÜ `ga asju ajada. Ainult vassib, korduvad lubadused kuid midagist ära ei maksa. Müügu oma rondist masin maha võib olla siis saab oma asjad makstud. Auto on tähtsam, kui võlad, munnipikenduseks peab miskit näidata olema. :banghead:

Kasutaja avatar
pancho villa
Korralik postitaja
Korralik postitaja
On tänanud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas pancho villa » 11 Juul 2017, 13:21

Aga milleks vireleda, ennast ja teisi üle lasta? Kui välja ei tule, pane uksed kinni ja mine palgatööliseks. Pole üldse häbiasi.

Külaline
külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline » 07 Jaan 2018, 22:00

Tere, hr Devi Griffel.

Milline on Teie seos Sandom Ehitus OÜ-ga? Kontaktaadressid ja endised juhatuseliikmed on kõik samad.

Tore kui üritate puhtalt lehelt alustada, aga vanad enda tehtud vead tuleb ära klaarida ja mitte teisi süüdistada. Me kõik õpime.

Vasta