suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
betoonieri
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 148
Liitunud: 23 Mai 2012, 06:39
Asukoht: Tallinn Nõmme
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 2 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas betoonieri »

http://etv.err.ee/v/paevakajasaated/vab ... -kodanikud
Põhi teema küll liiklus, aga Reinsalukene suutis saate jooksul ka andurid sisse rääkida. Täitsa jube, et pead härrale seletama korduvalt ja korduvalt, et asi on mäda, aga tema ajab ikka oma joru. Täielik näide kuidas valitsuse liige ei hooli kodanike arvamusest.
Ei viitsi üle vaadata, aga vist Sirk vist mainis korra: "rikkumise maks"
Betoon on meie sõber!
betoonieri@gmail.com
+37255670626
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Manowar kirjutas:Urmas, ... sellist jura, et unustasin tehn. passi vaadata või unustasin kindlustuse tegematta võib igaüks ajada ja ajabki, vean kihla, et nad kuulevad sama juttu iga päev!
Politsei ees lausvalega lömitada ei kõlba, politseiriik on minu, kui kodaniku jaoks vastuvõetamatu, selline kuklasse hingamine tekitab lihtsalt tavakodanikule palju ebameeldivusi, kes meist siis ei eksiks, ikka tuleb ette aegajalt ja liikluskorraldus on meil nagu on...pask ruudus!
Manowar, vaata, asi on kõige lihtlabasemas psühholoogias. Kui sa ikka oled süüdi, siis vaielda nendega ei ole mõtet, lähevad veel vihasemaks. Asi pole mitte lömitamises, vaid oma vea tunnistamises ja nad imestusest, et mis loll see veel on, kes tunnistab oma viga ja ei vaidlegi vastu, satuvad meeltesegadusse, sest politsei tööjuhendites pole sellist situatsiooni kirjeldatud ja nad unustavad ära/ei tea, et iga rikkumise eest peab alati trahvi tegema. :)
Ülekohtu ees ei kavatse lömitada ja heal tuttaval olin tunnistajaks politsei liigse agaruse pärast, mille eest tal taheti juhiluba ära võtta. Kohapeal ei olnud nendega mõtet vaielda, nagunii ajavad nemad oma joru ja ta andis peale karistuse saamist(luba aastaks ära) politsei kohtusse ja sealt saime õiguse.

Urmas
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Külaline kirjutas:
Manowar kirjutas:Urmas, ... sellist jura, et unustasin tehn. passi vaadata või unustasin kindlustuse tegematta võib igaüks ajada ja ajabki, vean kihla, et nad kuulevad sama juttu iga päev!
Politsei ees lausvalega lömitada ei kõlba, politseiriik on minu, kui kodaniku jaoks vastuvõetamatu, selline kuklasse hingamine tekitab lihtsalt tavakodanikule palju ebameeldivusi, kes meist siis ei eksiks, ikka tuleb ette aegajalt ja liikluskorraldus on meil nagu on...pask ruudus!
Manowar, vaata, asi on kõige lihtlabasemas psühholoogias. Kui sa ikka oled süüdi, siis vaielda nendega ei ole mõtet, lähevad veel vihasemaks. Asi pole mitte lömitamises, vaid oma vea tunnistamises ja nad imestusest, et mis loll see veel on, kes tunnistab oma viga ja ei vaidlegi vastu, satuvad meeltesegadusse, sest politsei tööjuhendites pole sellist situatsiooni kirjeldatud ja nad unustavad ära/ei tea, et iga rikkumise eest peab alati trahvi tegema. :)
Ülekohtu ees ei kavatse lömitada ja heal tuttaval olin tunnistajaks politsei liigse agaruse pärast, mille eest tal taheti juhiluba ära võtta. Kohapeal ei olnud nendega mõtet vaielda, nagunii ajavad nemad oma joru ja ta andis peale karistuse saamist(luba aastaks ära) politsei kohtusse ja sealt saime õiguse.

Urmas
Mida sa vaidled või nõustud kiiruskaameraga?...loomulikult tunnistan oma viga, kui sõidan 70 alas 80ga, aga kui lausmaantee, lubatud sõidukiirus 90...70...90...70...50...70...90km/h, no mida v...u, pange 30 ka vahele, krdi. sõimemängud ja sitaratta kari...liikluskorraldus või asi!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6096
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Manowar kirjutas:90...70...90...70...50...70...90km/h ... liikluskorraldus või asi!
Sa ei ole ilmselt Euroopas, eriti Belgias (ma ei mõtle kiirteid) autoga sõitnud.
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Olen Eestist Inglismaale sõitnud ja tagasi, läbi Euroopa, Saksamaal korduvalt käinud autoga, Austrias, Saksamaa risti rästi läbi sõidetud, samuti Belgia, millest selline järeldus, sellist jama, nagu meil pole kuskil kohanud, vähemalt ei mäleta, et miski oleks häirinud!
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Manowar kirjutas:Mida sa vaidled või nõustud kiiruskaameraga?...
Ma ei mõelnud statsionaarsete kiiruskaameratega vaidlemist, vaid tee ääres passivaid politseinikke. Kiiruskaameraga olen isegi lasknud paar pilti teha. :)

Urmas
Manowar
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 840
Liitunud: 07 Jaan 2008, 19:31
On tänanud: 6 korda
On tänatud: 11 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Manowar »

Külaline kirjutas:
Manowar kirjutas:Mida sa vaidled või nõustud kiiruskaameraga?...
Ma ei mõelnud statsionaarsete kiiruskaameratega vaidlemist, vaid tee ääres passivaid politseinikke. Kiiruskaameraga olen isegi lasknud paar pilti teha. :)

Urmas
Siis sa oled krooniline rikkuja...ja peadki kurba nägu tegema politsei ees :lol: !
Viimistlus Duo OÜ
Siseviimistlus: krohvi-, maalri-, kipsitööd, põrandad, vannitubade ehitus, plaatimine, fassaaditööd.
viimistlusduo@gmail.com
53425657
Kõik kurdavad, et raha on vähe, aga pole kedagi kuulnud kurtmas, et mõistust napib.
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

"Suitsuandurit põlenud korterist ei leitud." http://www.ohtuleht.ee/728030/sundmusko ... neist-laps
Muidugi on need kõik ühed suured "oleksid" suurte küsimärkidega, aga võib olla ka need korteriomanikud ajasid taga oma õigust ja keeldusid päästeametnikke kontrollimiseks sisse laskmast kuna neil puudusid suitsuandurid.

Urmas
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Kui pension on 200eur ja iga sent arvel ning tõesti jääb patarei ostmata siis max karistuseks on poole aasta elatisraha äravõtmine.
Oi, ma olen tige sinusuguste ja teiste siin samas teemas sõna võtnud vingatsite peale! Kas tõesti oli selle tulekahju tagajärjel hukkunud inimeste elu hinnaks MINGID tühised 4 eurot, 2 eurot per inimene, mida sinu arvates aasta jooksul ei suudeta leida?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
põleng
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas põleng »

Urmas kirjutas:
Külaline kirjutas:Kui pension on 200eur ja iga sent arvel ning tõesti jääb patarei ostmata siis max karistuseks on poole aasta elatisraha äravõtmine.
Oi, ma olen tige sinusuguste ja teiste siin samas teemas sõna võtnud vingatsite peale! Kas tõesti oli selle tulekahju tagajärjel hukkunud inimeste elu hinnaks MINGID tühised 4 eurot, 2 eurot per inimene, mida sinu arvates aasta jooksul ei suudeta leida?
Sinule on see tõesti MINGI tühised eurod. Sellised inimesed on paljudes foorumites kui vähegi võimalust antakse, siis parastavad NÄED, NÄED, NÄED mis nüüd juhtus. Jah, kurb lugu, et selline õnnetus juhtus!
http://tallinncity.postimees.ee/3660691 ... hju-pohjus
Esmane põhjus ei olnud suitsuanduri puudulikus kuigi see tõesti oleks võinud olla. Teisalt ei saa ma korteri ühistutest aru suitsusüsteemi mitte välja ehitamisel. Antud majades mitte ei peaks riik inimesi kottima vaid trahvima rämedalt majaühistut! Hea näide kus riik alustab midagi, aga mõelda ei suuda kasulikult.
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

põleng kirjutas: Antud majades mitte ei peaks riik inimesi kottima vaid trahvima rämedalt majaühistut!
Ja majaühistu on midagi muud , kui needsamad vaesed inimesed grupina? Ma ei saa üldse aru miks lõppeb reid vaid trahviga mitte sundpaigaldusega , patareivahetusega. Nagu oleks selle sama ametniku visiit ja aeg kuidagi kallim, kui suitsuanduri paigaldus teenusena osta.

Paraku peab ka vaene või ka vanem inimene mõtlema igasugu totruste peale ja ka sellele, et ta pepu oleks soojas ja keegi ta elatisraha ära ei saaks võtta, vaene ongi väga kallis olla ja isegi, kui patarei ostmiseks peaks säästma , siis 3 senti kuus säästa pole tõesti mingi raketiteadus (patarei 2 eur ja 60 kuud koguda, keskmise suitsuanduri patarei kestab vast 5 aastat) ka taarast elatuvale inimesele.
rtsieestlane
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas rtsieestlane »

väike vahepôige yleturvalisest Rootsist. Seal see andurite teema vana ja point selles, et teatud inimestele pole vahet, kas neil 1 vôi 10 andurit. Narkouimas ikka pôlevad sisse.
Kyll oli ikka hää EV algusaegadel. Riik ja kodanikond myhises arengus. Rebiti end euroopa kultuuririikide hulka jne... Ei mingeid välisinvestoreid ega lääne(vene) nôustajaid. Ei tea mil okupatsioonijärgne EV jôuab Soomegi tasemele? Vôiks ju vaesust näiteks vähendada, nii 5-15%! ;)
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rtsieestlane kirjutas:väike vahepôige yleturvalisest Rootsist. Seal see andurite teema vana ja point selles, et teatud inimestele pole vahet, kas neil 1 vôi 10 andurit. Narkouimas ikka pôlevad sisse.
Väike point suitsuanduritel on aga selles, et seda võivad kuulda naabrid ja neil(naabritel) on võimalus jääda ellu või pääseda väiksemate kahjudega.

Urmas
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

rtsieestlane kirjutas:Ei mingeid välisinvestoreid ega lääne(vene) nôustajaid. Ei tea mil okupatsioonijärgne EV jôuab Soomegi tasemele? Vôiks ju vaesust näiteks vähendada, nii 5-15%! ;)
Teil seal, Rootsis, peaks ju ammu piimajõed voolama, sest kõrgelt kvalifitseeritud tööjõud pagulaste näol olevat sellise õitsengu põliselanike õuele toonud, et põlisrootslased ei pea enam elu lõpuni tööd tegema ja saavad kogu aeg Kanaaride vahet lennata. Aga kuidas tegelikult? Ikka "liinitööl"?

Urmas
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

no pagulastest hoolimata (või tänu neile) oli Rootsi kuhta hiljutu nupuke, et plaanitakse 7-tunnist tööpäeva... või oli see kuuetunnine...
rootsieestlane
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas rootsieestlane »

räägitakse 6 tunnist. Nagu umbes Prantsusmaal/Taanis.

Tervitused aktiivsele Urmasele. Natuke teemast välja aga ajakohane liikuvpilt foorumlastele.
Pane otsimootorisse: 60 minutes australia rinkeby.

Sääl näete yhte euroopa NO-GO tsooni, kus valgeid ajakirjanikke rynnatakse otse kaamerate all! :oops:
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Jutt on küll suitsuanduritest, aga räägiks ka vinguanduritest. Suitsuandur vingule ei reageeri. Kui elamises on mingit liiki küttekolle (sh. gaasiboilerid, gaasipliit jms), siis vinguandur on hädavajalik, sest on võimalik nii et suitsu ei tule, aga surmavas koguses vingugaasi tuleb. Tulekahju korral VIST tekib alati ka suitsu, kuid ei saa vist kindel olla kas kõrvaltoas/korteris toimuva tulekahju korral su tuppa jõuab enne ving või suits. Kui jõuab ving, siis see uimastab unepealt nii ära, et ei kuule ka vinguandurit ja enam ei ärkagi. Mul on magamistubades kombineeritud suitsu-vinguandurid. Iseenesest soovitatakse küll vinguandur panna seina peale, umbes magava inimese kõrgusele ja suitsuandur lakke ja võib tekkida küsimus, kuhu siis see kombineeritud andur panna. Olen kuulnud soovitust see lakke panna.
rootsieestlane
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas rootsieestlane »

Eesti juhid seadustavad hiigeltrahvid oma kodanikele.
Antud karistamisteemaga haakuv:
http://www.eesti.ca/lugeja-eesti-trahvi ... ticle49041

tundub, et selline eesti meeste (valgete) nullistamine ehk beeta meesteks tegemine on pea ônnestunud. .. :wave:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

rootsieestlane kirjutas:Eesti juhid seadustavad hiigeltrahvid oma kodanikele.
Antud karistamisteemaga haakuv:
http://www.eesti.ca/lugeja-eesti-trahvi ... ticle49041

tundub, et selline eesti meeste (valgete) nullistamine ehk beeta meesteks tegemine on pea ônnestunud. .. :wave:
Ei tea kuidas teistel, aga minu pere eelarves pole kohustuslikku rida, mis oleks ette nähtud trahvide maksmiseks. Kas sinu, rootsieestlane, eelarves on selline rida?
Trahvid jah, kuuluvad maksmisele, aga teod, mille eest määratakse trahve, ei ole kohustuslikud.
Alfaisane saab olla ka ilma trahve saamata. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Urmas kirjutas:
rootsieestlane kirjutas:Eesti juhid seadustavad hiigeltrahvid oma kodanikele.
Antud karistamisteemaga haakuv:
http://www.eesti.ca/lugeja-eesti-trahvi ... ticle49041

tundub, et selline eesti meeste (valgete) nullistamine ehk beeta meesteks tegemine on pea ônnestunud. .. :wave:
Ei tea kuidas teistel, aga minu pere eelarves pole kohustuslikku rida, mis oleks ette nähtud trahvide maksmiseks. Kas sinu, rootsieestlane, eelarves on selline rida?
Trahvid jah, kuuluvad maksmisele, aga teod, mille eest määratakse trahve, ei ole kohustuslikud.
Alfaisane saab olla ka ilma trahve saamata. :)
Kui riigi eelarvesse on sissekirjutatud rida - " trahvide laekumine" siis iga teadliku riigitruu kodaniku kohus on oma 150€ ära maksta, mitte hiilida kuritegelikult trahvide maksmisest kõrvale.
Kuidas me siis viie rikkama hulka jõuame kui ebateadlikud elemendid oma kohust ei täida ja jätavad lisakoormuse teiste õlule.
Häbi genosse!
ping
:hello:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Kui riigi eelarvesse on sissekirjutatud rida - " trahvide laekumine" siis iga teadliku riigitruu kodaniku kohus on oma 150€ ära maksta, mitte hiilida kuritegelikult trahvide maksmisest kõrvale.
Kuidas me siis viie rikkama hulka jõuame kui ebateadlikud elemendid oma kohust ei täida ja jätavad lisakoormuse teiste õlule.
Häbi genosse!
ping
:hello:
Häbi peaks olema nendel, kes rea, "laekumised trahvidest", riigieelarvesse kirjutasid ja eeldavad, et EV kodanikud on tahtlikult kuritegelikud. Minu poolt on selle trahvirea suhtes kodanikuallumatus. :)
No kui nüüd täpsem olla, siis pere eelarve exeli tabelis on rida "ootamatud kulutused" ja viimase 10 aasta jooksul(mälu kaugemale ei ulatu) on tulnud sealt eraldada alla 100€. Paar "pildistamist" ja paar parkimist.
Mis puutub häbisse, siis pole mulle seda antud ei geenidega, ei emapiimaga ega õpetatud koolis. Lasteaiast on mingi mälupilt, kus tehti rühmaharjutusi parema käe väljasirutatud nimetissõrmega ringikesi tehes. :)
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6096
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Urmas kirjutas: Häbi peaks olema nendel, kes rea, "laekumised trahvidest", riigieelarvesse kirjutasid
Miks häbi, statistiliselt on see ju selge ja aastate lõikes üsna täpselt prognoositav. Ega see mingi plaani täitmine ei ole vaid lihtsalt paratamatus.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Küülaline kirjutas:Miks häbi, statistiliselt on see ju selge ja aastate lõikes üsna täpselt prognoositav. Ega see mingi plaani täitmine ei ole vaid lihtsalt paratamatus.
Senikaua kui see, idee järgi prognoosimatu trahvidest laekuv summa kirjutatakse eelarvesse, on tegemist plaanimajandusega ja plaanimajanduse täitmisega tegelvad reeglina kõik, kelledele on selleks antud volitused. Kui teha üks hüpoteetiline oletus, et EV kodanikud algatavad selle nõmeda(minu arvates) eelarve rea vastu kodanikuallumatuse ja ei riku seadusesätteid? Kinnitame turvavööd(ei nõua mingit rahalist väljaminekut), paigaldame suitsuandurid, ei ületa väga kiirust, pargime sinna, kus see on lubatud ja maksame parkimise eest, lükkame kõnnitee lumest puhtaks ja ei lase murul üle 8cm kõrguse kasvada :) , et MuPo ei saaks nokkida jnejne. Kas riik läheb taolise kodanikuallumatuse korral pankrotti?
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Külaline
külaline

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Loen ja saan aru, et Urmas on rahul politseiriigis elamisega, mida rohkem trahve ja mida kõrgeim määr seda eeskujulikuks kodanikuks ta end oma 0 trahvi eelarvega peab.Jäägu Urmasele tema arvamus ja elagu nii nagu oskab, aga aru ma ei saa miks sellised maailma parandajast kodanikud alati ( ja nad on vähemuses) teavad kõige paremini kuidas mina pean elama ja tagatipuks võrdlevad enda käitumismustrit minu omaga?
Inimesed on erinevad, aga valdav osa elanikonnast ärritub kui luuakse sund olukord, tõstetakse trahve, õllehinda jms. mis kaudselt ja ootamatult mõjutab nende leibkonna eelarvet.
Riik sekkub liialt inimeste ellu, rahvalt korjatakse raha igas valdkonnas, määrad ja sanktsioonid on kordades kõrgemad kui mujal euroopas.
Ei viitsi linki otsida, aga täna meedias jooksis läbi artikkel sel teemal.
Ma ei ole rahul kujunenud olukorraga ja mul on selleks täielik õigus, ei tea kas see on tagasihoidlikus või olen mingi tüüpiline eestlane aga ma ei võta ka midagi ette ja ma ei karju ega vaidle sellel teemal, nurisen ja see ongi kõik.
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10774
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 308 korda
On tänatud: 383 korda

Re: suitsuanduri trahvid, riik hoolib ja koorib

Lugemata postitus Postitas Urmas »

Külaline kirjutas:Loen ja saan aru, et Urmas on rahul politseiriigis elamisega, mida rohkem trahve ja mida kõrgeim määr seda eeskujulikuks kodanikuks ta end oma 0 trahvi eelarvega peab.
Kas sa suudad mulle selgeks teha, et miks ma peaksin elama trahvihirmus kui kõik on enam-vähem kokkulepitud reeglid ja neid peaks järgima, a`la Liiklusseadus? No ei koti mind need trahvid ja minu poolest tõstku need või 10x võrreldes praegustega. Ei sõida ma punase tulega ristmikule, püüan vältida "telliskivi" märgi rikkumist, turvavöö panen juba automaatselt kinni, suitsuandurid on olemas jnejne. Kas need on mingid ülemõistuse või mõistusevastased nõudmised? Minu arvates ei ole.
Jah, on totakaid nõudmisi nagu vist muru kõrgus(Tallinnas) ja kindlasti on selliseid veelgi, kuid ka nendele nõudmistele tuleb läheneda loomingulisemalt.
Külaline kirjutas:Inimesed on erinevad, aga valdav osa elanikonnast ärritub kui luuakse sund olukord, tõstetakse trahve, õllehinda jms. mis kaudselt ja ootamatult mõjutab nende leibkonna eelarvet.
:) Kas ikka saad aru, et sellise mõtteviisiga sa peaksid istuma kinnismajas, sest sul on probleemid alkoholiga ja sa oled ohtlik normaalsetele ühiskonna liikmetele? Ja oma alkoholiprobleemiga ära võta sõna valdava elanikkonna nimel ja seaduse rikkumine pole veel seadustatud ega kohustuslikuks tehtud! Enda trahvifoobiaga oled masohhist ja kui asi puudutab õlle hinda, millest võib tekkida leibkonna eelarvesse auk, siis minu teada õlu ei ole elutegevuseks vajalik esmatarbekaup ja kui olekski, siis alaealistele õlle "söötmine" on samuti trahvide ähvardusel keelatud.
Kui sulle meeldivad tegevused, mis toovad trahvid kaela,siis minu poolt lase käia.

Ei sülita viinapitsi ega ütle ära vahest mõnest õllest! :jooma
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Vasta