ehituse ja mööbli oü?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Piret
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 28 Mär 2005, 15:11
Asukoht: Tallinn

ehituse ja mööbli oü?

Lugemata postitus Postitas Piret »

Kas on kellelgi hiljutisemat kogemust selle firmaga? Olen nendega põhjalikult hädas - tähtaeg ammu möödas, töö koguaeg seisab, pidevalt tuleb peale uus meeskond, kes lubab asja paari-kolme nädalaga ära lõpetada ja siis jälle kaob. Nüüd leidsin krediidiinfost, et firmale on ka hiljutised võlad kaela tekkinud. Mida soovitate ette võtta - leping lõpetada, kannatlik olla või mis? Minu viga on siin see, et ma selline tobedalt leplik ja järeleandlik olen. Ei suuda ma neid karmisõnaliselt kamandada. Üksinda ajan kah oma ehitusasju.

On kellelgi soovitada ehk mõnda korralikku firmat, kes suudaks asja lõpuni viia? Täpsem info erasõnumiga.
Kasutaja avatar
reggie
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 254
Liitunud: 24 Jaan 2006, 13:04
Asukoht: tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas reggie »

Leidsin paarist kohast viite firma võlgade kohta. Samas ei paista foorumites eriti mainitud olevat. Võib oletada, et tegu on lihtsalt kaadri voolavusega ja lõpuks teevad ikkagi valmis(peale pikka sõnasõda ja kauplemist, ähvardamist). Firmade taktika väiksemate objektidega on paraku seline, et sinna saadetakse sosssepad või lükatakse edasi viimse võimaluseni.
plekmees
külaline

Lugemata postitus Postitas plekmees »

Kusjuures pool aastat tagsi olin ka ise nendega peaaegu lepingut sõlmimas,kuid leidsin tunduvalt soodsama pakumise.Mina soovitan küll larm olla ja leping lõpetada,lõppude lõpuks ju sina kannatad See on nende probleem kui ei suuda oma kohustusi täita.
Tundub et ise tegin äige otsuse ,sest mul endal on nüüdseks majakarp püsti.Nende järgi ootaks võib olla tänaseni.
Vasta