Tasostar?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
musirull32
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Mär 2012, 12:38

Tasostar?

Lugemata postitus Postitas musirull32 »

Kas kellelgi on kogemusi firmaga Tasostar (koduleht buildingmaterial.ee)? Kas tegu on usaldusväärse firmaga? Plaanis on sealt soetada ehitusmaterjale.

Googeldades ma Tasostar OÜ kohta eriti infot ei leidnud. Krediidiinfo näitas üsna korralikku maksuvõlga, see tegigi veidi ettevaatlikuks.
Külaline
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Neil on maksuvõlg olnud juba mitu aastat.
Miks te soovite osta materjale firmast kellel on maksuvõlg?
Lubage ma pakun ..... tehti väga soodne pakkumine :amen:

Ei soovita.
AnTTo
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 93
Liitunud: 29 Mai 2008, 18:25
On tänanud: 1 kord

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas AnTTo »

Mina olen paaril korral ostnud sealt materjale. Kuna arvet ei küsinud ning maksin sulas, siis küll mingeid probleeme ei näinud. Eks hind on muidugi määrav. Tasostariga sarnaseid väikefirmasid veel turul, kes tegelevad ehitusmaterjalidega ning pakuvad sarnaseid hindu.

Kui ettemaksu ei tee ja lähed ise oma kaubale järgi, siis milles üldse küsimus? Ise näed ju mille eest maksad ja saad ju üle kontrollida, et kõik korrektne.
SP_Viimistlus
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Mär 2011, 15:14

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas SP_Viimistlus »

Olen ostnud sealt ehitusmaterjale ettemaksuga,kõik on korras olnud.Raha ette kandnud ja kauba on tehas nagu lubatult paari päeva jooksul objektile toimetanud.

Kõik õige 5+
1Ehitaja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: 18 Mai 2009, 22:23

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas 1Ehitaja »

Tasostar OÜ' l on maksuvõrlg, aga tegeletakse Tasostar kaubanduse nime all. Ise olel korduvalt ettemaksuga kaupa ostnud, seni tõrgeteta. Seoses Tasostar OÜ'ga ehk maksuvõlas firmaga juhtus eksitusest tulenevalt väga ebameeldiv intsident, mis lõpp-kokkuvõttes lahenes väga positiivselt. Soovitan.
susservusser
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas susservusser »

Vaatan,et teema on juba 2 aastat vana.Hetkeseisuga on firmal intressivõlg 10 eurot :? Tähendab on vist hästi hakanud minema,kui ka riigimaksud makstud saab :grin:
Endal on plaan tellida üks rõduuks ja aknalaudu,mis kuskil Leedus toodetakse-on kellelgi kogemust,mis kvaliteediga selline kaup olla võib?Hind on küll selline,et kuku pikali-kohalikud tootjad vist nutaks lahinal,kui seda näeksid.
Külaline
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kunagi ostsin kive, mis ei olnud kvaliteetsed, oli vaja vahetada kuid siis pidin asju ise tehasega ajama. Mida oleks pidanud Tasostar korda ajama! Kus juures tehase müügimees ise küsis, et miks ma üldse mingi vahendaja läbi ostu teen. :grin: Odavam ja kindlam on oste teha kas tehasest või siis suurtematest ehituspoodidest projektimüügist, saab ka eraklient sealt osta. Saab odavamalt!
korrakaitseja
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas korrakaitseja »

See on väga tore, et tagasisidet ja kommentaare jagatakse, aga teema on vales rubriigis. Administraator peaks natuke allapoole ka lugema foorumit, kui see "kasevineerkilpparkett".
Kasevineerike
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas Kasevineerike »

korrakaitseja kirjutas:aga teema on vales rubriigis. Administraator peaks natuke allapoole ka lugema foorumit, kui see "kasevineerkilpparkett".
IKKA VEEL VÄ??? HEY, WAKE UP MÄN!

Teeme foorumi puhtaks, ärme rikume äritegevust.
ärgasehitaja
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas ärgasehitaja »

Ärka üles uimane!
tasustaar
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas tasustaar »

Ei suuda nädala ajaga siis seda teemat siit õigesse kohta tõsta või? Mis kurat toimub, ma küsin? Reklaami oskad müüa ja näkku pritsida, aga foorumit puhas hoida - ei. Tee või ise tõesti üks uus ja korralik koht, siis on nutt lahti...
Kasutaja avatar
Hiid
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 4221
Liitunud: 30 Jaan 2005, 12:46
Asukoht: Tartu
On tänanud: 81 korda
On tänatud: 76 korda

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Kuule anonüümne lammas, kus foorumis see sinu arvates siis olema peaks?
anonyymlammas
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas anonyymlammas »

Kurat, et sa nii loll ja ülbe oled, seda ma poleks uskunud. Kui sa oma foorumit loed, siis sa näed, et siin toimub "Ehitusmaterjali, toodete jne ost-müük".

Seda, kas Tasostarist, Ehituse abc-st või kust iganes midagi osta tasuks, kuidas seal on klienditeenindus, missugune näeb välja sekretär - ei ole müügitegevus ehk siis sobiks üldfoorumi või hinnapäringu alla.

Kui kõik hakkavad siia küsimärgiga umbmääraseid asju postitama, siis langevad asjalikud müügikuulutused tahapoole, on nii või ei ole?

Isegi lammas saab sellest aru...

Edu
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Kuule "anonüümik", kas tõesti oled sa nii loll et ei taipa - A. Iga kord kui sa siin teemas postitad tõstad sa selle esimeseks st. "rikud äri". B. See on siin eraõiguslik mitte avalikõiguslik foorum ning eraomanikud teevad siin sellega mida ise õigeks peavad. Seni kuni seaduseid ei rikuta pole ei sinul ega minul siin midagi nõuda. Lihtsalt võta või jäta. C. Kui mina oleks omanik siis oleksin tasostaarile juba ammu reklaamiarve esitanud sest kogu tema panus siia on vaid tuim enesereklaami postitamine.
Margus P.
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas Margus P. »

Tasub antud ettevõttega ettevaatlik olla. Ostsin läbi nende 2015.a. kevadel Roclite plokke. Tehas tarnis neile plokke ainult 100 % ettemaksu puhul(St. ettemaksu pidin tegema mina). Osa kaupa jäi neil tarnimata, mille ajalise viivituse tõttu olin sunnitud ostma mujalt. Lubati küll ettemakstud raha tagasi maksta, kuid vaatamata korduvatele meeldetuletustele ootan seda summat senini.
rope
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Jaan 2006, 21:50
Asukoht: Pärnu

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas rope »

Peale politseile avalduse tegemist ja tsiviilasja alustamise algatamist ( sisse ei jõudnud anda), sain ka rahad tagasi sellel sel jaanuaril. Reklaam on mesine, kuid kui kohustusi/lubadusi tuleb täitma hakata siis oled null ja tal on tähtsamatki teha. Palju närve ja paberimäärimist. Odavam on ise tootja tehastest oma kraam tellida, sama hind...
bluevec
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Nov 2013, 11:47

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas bluevec »

Sai ka ämber tehtud ja neilt ehitusmaterjale tehtud.
Hetkel hakkab asi minema kohtusse.
j@pe
külaline

Re: Tasostar?

Lugemata postitus Postitas j@pe »

ei soovita seda viga teha, et sealt midagi osta.
Vasta