Väliköögi ehitamine

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
klain81
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Apr 2011, 15:42

Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas klain81 »

Tere,

plaanis on suvel ehitada väliköök. Selleks olen kaalunud kahte varianti: a) teha väliköök ise, või b) osta valmis moodulitest tehtud väliköök, mida siis saab enda nägemuse järgi koostada.

Siit ka minu küsimus, et kas keegi oskab soovitada mõnda kohta, kes tegeleb või kust on võimalik saada väliköögi mooduleid? Praegune interneti otsing toob esile peamiselt USA ettevõtteid ning sealsed köögid tunduvad natuke liiga "massivsed".

Mõte on teha suhteliselt lihtne ja väike köök - kraanikauss, grill ja natuke tööpinda. Ehk loomulikult kui keegi tunneb, et saaks asjaga ise hakkama võib teada anda.

Praegu olen ainult leidnud selle http://interbauen.ee/vaelikoeoek-duo-grilliga.html. Aga sealt puudub kraanikauss ja hind tundub ka natuke liiga kõrge selle konkreetse asja eest.

Tänan :)
linni
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 216
Liitunud: 07 Sept 2006, 14:41
Asukoht: Tallinn
On tänatud: 1 kord

Re: Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas linni »

Homeyard kauplus Tabasalus. Korralik staff. Loodan, et veel tegutsevad.
ahjupealne
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 161
Liitunud: 29 Mär 2011, 18:37
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas ahjupealne »

Tere.
Üks võimalus on väliköök ehitada Fibo plokkidest.
Andres
53267676
Külaline
külaline

Re: Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

klain81 kirjutas:Tere,

Praegu olen ainult leidnud selle http://interbauen.ee/vaelikoeoek-duo-grilliga.html. Aga sealt puudub kraanikauss ja hind tundub ka natuke liiga kõrge selle konkreetse asja eest.

Tänan :)
Mul samasugune asi, ainult grilli asemel kraanikauss, seisab terrassil. Väliköögiks tundub kuidagi palju nimetada :-( Väliköök peaks minu arvates ikka vähe kobedam olema ja rohkem asju (katusealune jne ) sisaldama. See rohkem töötasapinnaks kvalifitseerub.
Aga terrassil igati abiks asi, eriti kraanikauss just. Grill on pandud selle kõrvale eraldi seisma.
klain81
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Apr 2011, 15:42

Re: Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas klain81 »

Külaline kirjutas:
klain81 kirjutas:
Mul samasugune asi, ainult grilli asemel kraanikauss, seisab terrassil. Väliköögiks tundub kuidagi palju nimetada :-( Väliköök peaks minu arvates ikka vähe kobedam olema ja rohkem asju (katusealune jne ) sisaldama. See rohkem töötasapinnaks kvalifitseerub.
Aga terrassil igati abiks asi, eriti kraanikauss just. Grill on pandud selle kõrvale eraldi seisma.

Kust selle kraanikausi leidsid?
Külaline
külaline

Re: Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

klain81 kirjutas:
Külaline kirjutas:
klain81 kirjutas:
Kust selle kraanikausi leidsid?
Hortesest paar aastat tagasi ostsin.
Külaline
külaline

Re: Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Meeldiva üllatusena selle komplekti juures oli minu jaoks vett pidav kapp. Nüüd juba teist talve väljas ja ikka täitsa kobe veel.
Eelmine nädalavahetus otsustasin grillida ja oma üllatuseks leidsin kapist söe, süütevedeliku ja tikud (eelmisest sügisest jäänud - talv läbi seal olnud). Proovisin neid ja kõik toimis - isegi tikke sai kasutada!
Aga rattad tunduvad tal nõrgad olema ja kraan külmus mul ka esimesel talvel lõhki (oma lollusest).
allar434
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Mär 2017, 17:42

Re: Väliköögi ehitamine

Lugemata postitus Postitas allar434 »

Tere
On plaan hakkata ehitama välikööki
Kui keegi oleks huvitatud ehitamisest võtta minuga ühendust
Vasta