Krohvimistöö-HOIATUS!-LUKKU!

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Krohvimistöö-HOIATUS!-LUKKU!

Lugemata postitus Postitas saatana »

Lugupeetud kollegid kui Teile peaks pakkuma keegi krohvimistööd Tartumaal,Rahinges(tel.56 676 538)
siis head nahka sellest ei tule.
Alustuseks tuleb 1 tutimütsiga öko ajastu fänn kes oma eramul soovib savikrohvimist ning maksab max.30eek/m2 ja kui räägid inimesele lahti et sellise hinnaga head käekirja ei leia siis saab rabanduse ja vaidleb vastu.Endal seinad aerocist mis jooksevad 4meetripeale 0-st 7cm peale nihkesse ja kus kivid on laotud kohaliku bocki sõltlase poolt.
Ühessõnaga jah et kui kellegil huvi teha "klassikalist" savikrohvi 30eek/m2 siis andke telefonile nüüd eelpool antud telefonile valu.
Viimati muutis saatana, 12 Nov 2010, 19:38, muudetud 1 kord kokku.
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
lambaants
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas lambaants »

Uskumatuid troppe leidub ikka klientide seas,mingu telligu töö mõnelt aafrika neegrilt äkki teeb veerand banaani m2 lehmapasa krohviga,see töö neil seal hästi selge.Tulebki hoiatada selliste klientide eest!
lambaants2
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas lambaants2 »

Sõnastasin paremini,kuna selle teema peale naerma hakates läks veits sõnastus puuse

Uskumatuid troppe leidub ikka klientide seas,mingu telligu töö mõnelt aafrika neegrilt äkki mõni teeb lehmapasa krohviga(see peaks küll piisavalt öko olema,see töö neil seal hästi selge) ja küsib ruudu eest veerand banaani .Tulebki hoiatada selliste klientide eest!
kainepea
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas kainepea »

oskaja krohvija krohvib vähemalt 1000 krooni eest päevas sellisel meetodil.see töö ei ole lambapeadele
tropp
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas tropp »

Kas oskajale 1000 krooni puhtalt pihu pääle või võib selle ka panagaarvele üle kanda?
Palju neid oskajaid on Eestisse veel jäänud??
Ega ükski tegija ei maini, et ta EI oska.
Ta mainib, et ta oskab, ta on maailmameister ja on wääga kallis tegija...
:lol:
to kinepea
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas to kinepea »

Isegi kui krohvija teenib 10000 päevas, ei tee endast ja teistest lugupidav töömees 30 eek ruut. Selline töö on kallis ja vastutusrikkas ja hind on mitte alla 75 eek ruudust.
tropp
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas tropp »

Jajah, teha saatanaga kallist tehingut - no see on ikke väga riskantne samm.... :lol:
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas Urmas »

kainepea kirjutas:oskaja krohvija krohvib vähemalt 1000 krooni eest päevas sellisel meetodil.see töö ei ole lambapeadele
Aga sa mine tee see töö 30.-/m2 eest ära ja ma tulen sulle õpipoisiks, kasvõi segu tegema ilma rahata, juhul kui oled nõus näitama oma töömeetodit, kuidas saab savikrohvi min kaks kihti eelpool kirjeldatud (kõverasse) seina. See tähendab, et saada 1000.- eest päevas normaalset pinda 30.-/m2 hinnaga, pean krohvima ainult savikrohvi juba ca 65m2+ eeltöö. Kus tuli oskaja välja :) ! Saa kaineks!
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Päris veider teema. Kui ma oleks ka buumi tipul iga absurdselt kalli pakkuja kohta teema teinud, oleks neid ikka päris palju saanud. Kui ei meeldi, kergita kaabut ja astu edasi!
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas rokikas »

2korda2 kirjutas:Päris veider teema. Kui ma oleks ka buumi tipul iga absurdselt kalli pakkuja kohta teema teinud, oleks neid ikka päris palju saanud. Kui ei meeldi, kergita kaabut ja astu edasi!
:good:
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas saatana »

urmasr kirjutas:
kainepea kirjutas:oskaja krohvija krohvib vähemalt 1000 krooni eest päevas sellisel meetodil.see töö ei ole lambapeadele
Aga sa mine tee see töö 30.-/m2 eest ära ja ma tulen sulle õpipoisiks, kasvõi segu tegema ilma rahata, juhul kui oled nõus näitama oma töömeetodit, kuidas saab savikrohvi min kaks kihti eelpool kirjeldatud (kõverasse) seina. See tähendab, et saada 1000.- eest päevas normaalset pinda 30.-/m2 hinnaga, pean krohvima ainult savikrohvi juba ca 65m2+ eeltöö. Kus tuli oskaja välja :) ! Saa kaineks!

ma tuleks ja võtaks sellelt mehel suhu kes teeb seda tööd 65m2 päevas(eeltöö+savikrohv ning seda ilma pumbata)

Ma kergitaks kaabut küll ja oleks lahkunud aga lihtsalt tahtsin kolleegidega teemat jagada.
Kui mulle hakati 30eek per M2 rääkima ja rääkima et kuskil põlvamaa metsades elab tal 1 tuttav vunts kes sellise hinnaga teeb aga ei saa tulla siis selle peale läksingi natuke marru ja saatsin pikalt.
Sellest ma aru ei saagi et kui on olemas töömees siis miks otsida uut lolli kes sellise hinnaga seda tööd teeks.
isegi Mp-krohvimine ei tule kõne alla 30ga aga andke andeks savikrohv sellisel kuumaastikul...
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
tropp
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas tropp »

Ju ta siis tahtis saatanat kohale kutsuda, aga järgi jäi vaid kabjaplagin....
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas rokikas »

saatana kirjutas: ma tuleks ja võtaks sellelt mehel suhu kes teeb seda tööd 65m2 päevas(eeltöö+savikrohv ning seda ilma pumbata)
Seksuaalteenuste vahendamine ei kuulu selle foorumi kompetentsi nii et kui see mureks siis pane "BMW"le hääled sisse ja kima vastavateemalisse foorumisse.
Klassikaline eesti ehitajate mainekujundaja :evil: .
kainepea
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas kainepea »

selles asi ongi,et algandmed on aeroc ja nihkes.aga äkki ökovend tahabki sellist nihkes krohvi,vabakäe stiili,sellist millest sina võib-olla saadanas aru ei saa.kui oled poolpehmega harjunud,siis lutsuta aga edasi.ja isuga!
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas rokikas »

urmasr kirjutas: See tähendab, et saada 1000.- eest päevas normaalset pinda 30.-/m2 hinnaga, pean krohvima ainult savikrohvi juba ca 65m2+ eeltöö. Kus tuli oskaja välja :) ! Saa kaineks!
1000/30=33,33 m2.
Kas minu matemaatika "longab" või on siin mõni asjaolu mida ma ei taipa :scratch: .
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10831
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas Urmas »

rokikas kirjutas:Kas minu matemaatika "longab" või on siin mõni asjaolu mida ma ei taipa :scratch: .
Näh, uni naa lühike nagu vanainimesel või joodikul, aga see eest oli värviline :) .
Rokikas, ilmselt see teisena sinu mainitud põhjus. Võib olla minu matemaatika on ka kehv, aga "oskaja krohvija "kainepea"" eeldatav 1000 eeku päevas jagades 30 eeguga (pakutud m2 hind) teeb jah 33,333...m2-t, mida on vaja mätsida savikrohvi puhul vähemalt kaks kihti ehk korrutame selle 33,333... omakorda 2-ga ja võtsin laias laastus 65 m2-t ja ühe kihi hinnaks 15.-/m2. On see õiglane hind? Kahtlen sügavalt või õigemini, ei kahtle, sest see pole seda.
Nõudke kvaliteeti, aga olge valmis selle eest ka maksma! Siseviimistlustööd, 55 676 252
Kasutaja avatar
rokikas
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6924
Liitunud: 30 Jaan 2005, 15:38
Asukoht: Saue
On tänanud: 227 korda
On tänatud: 231 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas rokikas »

Selge pilt.
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas saatana »

rokikas kirjutas:Selge pilt.
eks see rokikas ole ise samasugune tutimütsiga udmurd kes on ehitusviimistlusest sama kaugel kui siga kuust.
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas saatana »

tropp kirjutas:Ju ta siis tahtis saatanat kohale kutsuda, aga järgi jäi vaid kabjaplagin....
...äkki siis lähed oma hirvekeha sammuga ja teed ära?...tropp
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas saatana »

rokikas kirjutas:
saatana kirjutas: ma tuleks ja võtaks sellelt mehel suhu kes teeb seda tööd 65m2 päevas(eeltöö+savikrohv ning seda ilma pumbata)
Seksuaalteenuste vahendamine ei kuulu selle foorumi kompetentsi nii et kui see mureks siis pane "BMW"le hääled sisse ja kima vastavateemalisse foorumisse.
Klassikaline eesti ehitajate mainekujundaja :evil: .

said korra numbrit guugeldatud ja nägid mingit igivana auto24-kuulutust ja leidsid omast arust nõrga koha millega riivata?:)
see kui ise oled käkk ja ei suuda bmw-d osta siis võiksid rääkida enda muredest hädane eksole.
Klassikaline Eesti ehitajate kadestaja. :blush: :P

ja kus ridade vahelt seda lugesid et seksuaalteenust vahendasin?reklaamisin seda mida ei juhtu lauselõpuna lootes et ei tule seda lugema ja arvustama si..ahädast eluheidik.
Kui midagi on öelda siis võta ühendust,saame kokku ja ütle.Aga selline ongi üldjuhul klaviatuuri taga tegija,reaalsuses 0.
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
saatana
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 200
Liitunud: 01 Apr 2010, 11:33
Asukoht: Tartu
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!

Lugemata postitus Postitas saatana »

LUKKU!
ehitus ja viimistlustööd
+37254 590883
http://album.ee/tepra
tropp
külaline

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!-LUKKU!

Lugemata postitus Postitas tropp »

Uskumatu, kui palju on vihaseid ehitajaid, kes kütavad kirge mingist tutimütsist..... :lol:

/ma nüüd eemaldun oma hirvesammudega../
Kasutaja avatar
vaaderman
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1058
Liitunud: 24 Nov 2009, 15:19
Asukoht: Tallinn
On tänanud: 51 korda
On tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!-LUKKU!

Lugemata postitus Postitas vaaderman »

mina telliks küll saatana
lambist ju sellist teemat poleks tekkinud
austan inimesi kellel on oma arvamus mida
julgeb ka välja öelda
orjaveri on visalt kadumas aga kaob
jõudu sulle vaba mees
Kasutaja avatar
Jaan
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 440
Liitunud: 01 Veebr 2005, 22:15
Asukoht: Tartu
On tänanud: 6 korda

Re: Krohvimistöö-HOIATUS!-LUKKU!

Lugemata postitus Postitas Jaan »

Selle teema paneks kohe naljarubriiki? :grin:
Suletud