K:puhastusteenuseid pakkuva ettevõtte(oü) loomine

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Snoofi
külaline

K:puhastusteenuseid pakkuva ettevõtte(oü) loomine

Lugemata postitus Postitas Snoofi »

Tere ,plaanid oleks siis luua puhastusteenuseid pakkuv ettevõte ,kuid on tekkinud mõned kõhklused ja kahtlused.Kuna olen puhastusalal natuke töötanud siis tean enam-vähem mis hinnaga mis töid tehakse .Kõhklusi ja kahtlusi põhjustab just teadmine ,et olen alles uus turul ja kas minujaoks ikka tööd ka jätkub.mul on soovitaud otsida paar ettevõtet-objekti kes pidevalt telliks minu käest puhastustöid kuid kuna ise nii häid sidemeid ei oma siis peaks kuidagi muud moodi hakkama saama.
Ühesõnaga oodatud on kõik arvamused ja ettepanekud

ette tänades!!
Kasutaja avatar
erks
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 231
Liitunud: 13 Apr 2005, 08:40
Asukoht: Keset Eestit
On tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas erks »

Osalesin mõned aastad tagasi ise ühe firma käimajooksmisel, ega ta just meelakkumine polnud.24 h ööpäevas ja 7 päeva nädalas oled nii juhataja,klienditeenindaja,varustaja,koristaja jne.jne.Tuttvused loevad palju ja ei tohiks liiga jäik oma poliitikaga.Kui juba veerema hakkas, oli lihtsam.Jõudu ja edu sulle
Snoofi
külaline

K:puhastusteenuseid pakkuva ettevõtte(oü) loomine

Lugemata postitus Postitas Snoofi »

Ega ma kujutan ette kui raske see algul olla võib,ja see just nagu muret teebgi, et kust kohast leida oma esimesed kliendid kui erilisi tutvusi pole.
zewa
külaline

K:puhastusteenuseid pakkuva ettevõtte(oü) loomine

Lugemata postitus Postitas zewa »

jah ega ilma tutvusteta ei tee enam midagi!!
kylaline
külaline

Lugemata postitus Postitas kylaline »

...ja kui tutvused puuduvad, tuleb teha 28tundi ööpäevas töödning müüki. une võib ära unustada...kui siiski veel soov omal käes alustada, siis tuleks varuda palju, palju järjepidevust, diplomaatiat ja mis peamine - teenuse kvaliteet peab olema kõrgtasemeline.
kylaline
külaline

Lugemata postitus Postitas kylaline »

ja veel...kui asud tartus, võin abiks olla...endal see tee läbitud
täpsem inff: wendi@hot.ee
Snoofi
külaline

Lugemata postitus Postitas Snoofi »

ei,kahjuks asun tallinas ja tahtmine on ikka suur teha ,et äkki keegi oskab mingi niidiotsa kätte kust või kuidas alustada?
kylaline
külaline

Lugemata postitus Postitas kylaline »

snoofi, kirjuta mail'le, mingeid kasulikke näpunäiteid saan anda sulle.
wendi@hot.ee
Vasta