Kust köögimööbel tellida?

siia käivad üldised teemad, mis teistesse foorumitesse ei sobi
Külaline
külaline

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

aer0 kirjutas: 14 Nov 2018, 12:43 Kas tootmises lastakse kaabli sooned karkassi freesiga või toksitakse peitliga ... mõtlev inimene saab vast aru?
Freesiga ja vajadusel laseb paigaldaja ise ka paigalduse käigus freesiga sooni olenevalt olukorrast. Võib alati ka plaadi põhja servast puurida kaablile sobiva augu mis spotini ulatub , ledi kaablid üsna õhukesed sealt läbi tõmmata, tagasein on spetsiaalselt kaablite jaoks edasi tõstetud.
ehitajaolen
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 17 Apr 2019, 12:37

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas ehitajaolen »

Kas kellelgi on kogemus https://furnum.ee/et portaaliga? Tundub olevat hea viis saada korraga pakkumisi paljudelt mööblitootjatelt.

Mõtteid/kogemusi?
Sven32
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 21 Mär 2017, 15:17

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Sven32 »

Soovitan Saksa köök - Creative Furniture. Hea ja kvaliteetne. Pisivead parandati nii nagu kord ja kohus ja teostus suurepärane!
Kersti6
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Juul 2020, 21:12

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas Kersti6 »

Kvaliteetne ja väga ilus köök sai, just selline nagu soovisime. https://studiokook.ee/valmistamine/
esimeees
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 13 Juul 2020, 11:01

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas esimeees »

PilleRR kirjutas: 22 Jaan 2018, 13:45 Arensi bot? :D

Arens kasutab köögimööbli valmistamisel materjale, mis arenenud riikides (nt Jaapan) keelu all, kuna kahjustavad tervist ja põhjustavad geneetilisi mutatsioone.

Eestlased peaksid oma tervise eest hoolitsema, selle pärast mina Arensist mööblit EI TELLIKS ka siis, kui mulle selle eest peale makstaks.
Ei ole kunagi Arensist mööblit tellinud, kuid neid nimetet materjale kasutavad kõik firmad.
ralf
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 20 Dets 2021, 15:24

Re: Kust köögimööbel tellida?

Lugemata postitus Postitas ralf »

Mina tellisin oma köögi sellisest kohast nagu Baltest. Paar nõuannet, kui soovite selle firmaga tegemist teha. Esiteks olge valmis kauplemiseks ja võtke kaasa hinnad või hinnapakkumised teistest kohtadest. Esimese kohana Baltesti ei tasu pöörduda - by default üritatakse teid räigelt üle lasta! Teiseks olge valmis lisakuludeks, mis minul esialgses hinnapakkumises ei kajastunudki. Näiteks lisandub transpordile mööbli pakkimise kulu 5% tellimuse hinnast. Kolmandaks olge valmis viivitusteks, sest minu väikese köögi tarneaeg läks kuu aega üle lubatu.
Vasta