Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Mannehitab
külaline

Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Lugemata postitus Postitas Mannehitab »

1950 on tehtud majale projekt kus maja suuruseks on märgitud 65 ruutu.
1968 on olemas majale uus projekt, kus on juurdeehitus, aga maja suuruseks on märgitud ikka 65 ruutu.
Nüüd 2018 on meil soov maja suurendada, aga ehitusregistris on maja suuruseks ikka 65ruutu ja 33%suurendamiseks on see 21 ruutu juba peaaegu täis.

Kuidas ma peaksin edasi toimima? Minema valda asja arutama ehitusnõunikuga?


Palun abi.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6096
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Mannehitab kirjutas: 08 Nov 2018, 19:15 1950 on märgitud 65 ruutu
1968 on märgitud ikka 65 ruutu
2018 on maja suuruseks ikka 65 ruutu
:scratch:
ccc33
külaline

Re: Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Lugemata postitus Postitas ccc33 »

Mõõda üle, kas maja vastab hilisemale projektile. Kui kõik on õige siis täida ära andmete esitamise teatis ja esita see omavalitsusse koos juurdeehituse projektiga. Nad muudavad Ehitisregistris andmed õigeks.

Taotlused: https://www.mkm.ee/et/ehitisregister
samas olukorras
külaline

Re: Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Lugemata postitus Postitas samas olukorras »

Kuidas läheb? Kas käisid eh.nõuniku juures ja mis kosteti?
Mannehitab
külaline

Re: Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Lugemata postitus Postitas Mannehitab »

Käisin jutul. Vallast soovitati üle mõõta, et kindel olla. Nüüd ootan inimest objektile.
samas olukorras
külaline

Re: Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Lugemata postitus Postitas samas olukorras »

Kretiinne uudishimu tõukab mind takka...oled kuskile edenenud?
Mul endal üpris hale seis. Kõik, mis omavalitsusest kästi, olen teinud. Kõik vanast ajast jäänud puudused likvideerinud, kaasates isegi arhitekti, kes tegi projekti nii nendele muudatustele, millega mul seos puudus kui nendele, mis mul endal kavas on. Muidugi eelnes kõigele veel deodeedi töö. Sai projekt valda viidud. Siis hakkas päästeamet peedistama. Küll on hüdrant kaugel, küll see ja küll teine. See kestab siiamaani. Ja lõppu ei paista.
Ma tõesti ei imesta, et inimesed ehitavad mustalt, ilma lubadeta.
ccc33
külaline

Re: Majavalduse plaan 1968 ja nüüd...

Lugemata postitus Postitas ccc33 »

samas olukorras kirjutas: 11 Dets 2018, 16:53 Kretiinne uudishimu tõukab mind takka...oled kuskile edenenud?
Mul endal üpris hale seis. Kõik, mis omavalitsusest kästi, olen teinud. Kõik vanast ajast jäänud puudused likvideerinud, kaasates isegi arhitekti, kes tegi projekti nii nendele muudatustele, millega mul seos puudus kui nendele, mis mul endal kavas on. Muidugi eelnes kõigele veel deodeedi töö. Sai projekt valda viidud. Siis hakkas päästeamet peedistama. Küll on hüdrant kaugel, küll see ja küll teine. See kestab siiamaani. Ja lõppu ei paista.
Ma tõesti ei imesta, et inimesed ehitavad mustalt, ilma lubadeta.
Nii see paraku on... Bürokraatia on meeletu, tihtilugu inimlik arusaam puudub. Kui hüdrant kaugel siis jäetakse inimene oma probleemiga üksi, kuigi see peaks olema omavalitsuse kohus asi korda ajada (vähemalt tiheasustuses).
Vasta