Asendiplaan

Kallekene
külaline

Asendiplaan

Lugemata postitus Postitas Kallekene »

Tere.
Siin on kindlasti inimesi, kes endale ise projekti koostanud ja kõik paberimajanduse ilma arhidektide abita korda ajanud. Ehk saavad mind natuke aidata minu murega.
Probleem siis selles, et vaja koostada krundi asendiplaan. Kus ja kuidas hakkab paiknema 50 ruutmeetrine kõrvalhoone. Plaan vaja koostada siis nii, et näha oleks ka kõrvalkinnistud ja nendel asuvad hooned. See vajalik päästeametilt kooskõlastuse saamiseks. Kas keegi hea inimene näitaks otsa kätte ja jagaks mõningaid instruktsioone kuidas seda teha nii, et ametnikuhärradele asi vastuvõetav oleks?
Kallekene
külaline

Re: Asendiplaan

Lugemata postitus Postitas Kallekene »

Geoalus on olemas küll. Vallas piisas ka lihtsast šketsist, kuid päästeametile jäi sellest väheks, kuna seal peal polnud ümbritsevaid kinnistuid.
Küülaline
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 6096
Liitunud: 02 Veebr 2009, 22:46
On tänanud: 65 korda
On tänatud: 133 korda

Re: Asendiplaan

Lugemata postitus Postitas Küülaline »

Siis tuleb tellida lisa mõõdistus geoalusele.
Külaline
külaline

Re: Asendiplaan

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kui geomõõditus on olemas siis on asi lihtne. Maa-ameti kaardi abil saab iga vektorptogrammi oskaja ise "päästeameti vajaliku täpsusega" alusplaani täiendada. Mul proged olemas.
Kasutaja avatar
pikk88
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2049
Liitunud: 15 Juun 2009, 21:11
On tänanud: 40 korda
On tänatud: 38 korda

Re: Asendiplaan

Lugemata postitus Postitas pikk88 »

Külaline kirjutas: 29 Mär 2018, 14:30 Kui geomõõditus on olemas siis on asi lihtne. Maa-ameti kaardi abil saab iga vektorptogrammi oskaja ise "päästeameti vajaliku täpsusega" alusplaani täiendada. Mul proged olemas.
Jaga siis oma kontakte ja räägi hinnaklassist ka. Või kui seda iga oskaja ise teha oskab siis ehk selgitad natuke lähemalt, et teised ka oskama hakkaks.
Torutööd Tartus 56 932 898
Kalleke
külaline

Re: Asendiplaan

Lugemata postitus Postitas Kalleke »

Külaline kirjutas: 29 Mär 2018, 14:30 Kui geomõõditus on olemas siis on asi lihtne. Maa-ameti kaardi abil saab iga vektorptogrammi oskaja ise "päästeameti vajaliku täpsusega" alusplaani täiendada. Mul proged olemas.
Sooviks ka sinu kontakte.
Külaline
külaline

Re: Asendiplaan

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Pange dgn või dwg failid kuskile lehele, juurde txt fail soovidega, mida vaja täiendada ja juhis, kuidas muudetud failid üles laadida.
Raha pole vaja, sest mind äkki pole varsti.
Vasta