Maja 2korruse olemasoleva eluruumile projekti tegemine

Ted
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Mär 2016, 19:15

Maja 2korruse olemasoleva eluruumile projekti tegemine

Lugemata postitus Postitas Ted »

Tere,

Kas keegi kokkupuutunud sellega et majal väljaehitatud 2 korrus (ahi,elekter) aga projekti ei ole? palju võiks projekt maksta ja kaua läheks aega?
Külaline
külaline

Re: Maja 2korruse olemasoleva eluruumile projekti tegemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Ted kirjutas:Tere,

Kas keegi kokkupuutunud sellega et majal väljaehitatud 2 korrus (ahi,elekter) aga projekti ei ole? palju võiks projekt maksta ja kaua läheks aega?
maksab rohkem, kui oleks läinud projektide eelnev tegemine ja aega võtab ka kauem. täpse pakkumise saad, kui leiad üldse mõne projekteerija kes valmis sellise asjaga tegelema. olen aasta otsinud ja mina ei ole veel leidnud
Ted
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Mär 2016, 19:15

Re: Maja 2korruse olemasoleva eluruumile projekti tegemine

Lugemata postitus Postitas Ted »

Jah kahjuks maja on ehitatud vene ajal ja ega siis ei mõeldud projektidele.
zzzzzz
külaline

Re: Maja 2korruse olemasoleva eluruumile projekti tegemine

Lugemata postitus Postitas zzzzzz »

Aasta projekteerijat otsinud, kes tagantjärgi projekti teeks? Võtta google lahti, saada päringud arh.büroodesse laiali, leiad tegija juba nädalaga.

Hind sõltub maja asukohast (omavalitsus) ning hoone eripäradest. Aega läheb 3-6 kuud.
Külaline
külaline

Re: Maja 2korruse olemasoleva eluruumile projekti tegemine

Lugemata postitus Postitas Külaline »

zzzzzz kirjutas:Aasta projekteerijat otsinud, kes tagantjärgi projekti teeks? Võtta google lahti, saada päringud arh.büroodesse laiali, leiad tegija juba nädalaga.

Hind sõltub maja asukohast (omavalitsus) ning hoone eripäradest. Aega läheb 3-6 kuud.
jah, reklaam on kõva :) tegudeni ei ole jõutud kahjuks isegi, kui hinnas on juba kokku lepitud. võib ju juhtuda , et olen tülitanud valesid inimesi.
arh
külaline

Re: Maja 2korruse olemasoleva eluruumile projekti tegemine

Lugemata postitus Postitas arh »

Tere.
Palun kirjutage latni5682@gmail.com, saan teha Teile hinnapakkumist.
Vasta