Lippaia vajumise peatamine?!

aiad, väravad, piirded
mina234
külaline

Lippaia vajumise peatamine?!

Lugemata postitus Postitas mina234 »

Vana puitaed on miskipärast jäetud ilma põiklatita ja nüüd künnab nina sügavalt maad, kas aitaksid nurgad?, saaks ilma põiklatita asja jälle normaalselt käima.

Pilt
kopec
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 03 Juul 2010, 11:27
On tänanud: 2 korda

Re: Lippaia vajumise peatamine?!

Lugemata postitus Postitas kopec »

Kui ma õigesti aru saan,siis tegu väravaga.Isiklikult paneks diagonaalis prussid sisse,nurgast-nurka ja lauad kruviks omakorda diagonaalide külge.kui ma uued väravad tegin,siis panin veel igaks juhuks nurkadesse montaaziplaadid.Need on sellised erinevates suurustes ja auke täis metallplaadid.
http://img19.imageshack.us/img19/4836/79312085.jpg
mina234
külaline

Re: Lippaia vajumise peatamine?!

Lugemata postitus Postitas mina234 »

Kui paneks ainult metallplaadid, kruvidega, siis mingi aja pärast on vist tulemus sama, kuna neli plaati ei suuda 2m laia väravat üleval hoida?
kopec
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 03 Juul 2010, 11:27
On tänanud: 2 korda

Re: Lippaia vajumise peatamine?!

Lugemata postitus Postitas kopec »

Karta on.Ma siin mõtlesin,et kui panna diagonaalis pingutiga peenike tross (Sinu pilti vaadates siis,vasakult ülevalt posti poolt-alla nurka.siis pole vaja hakata mässama selle prussiga.Nurkadesse plaadid paneks ikkagi ja nende külge saakski panna pinguti ja trossi.Ei tea,pole seda küll proovinud,kuid peaks toimima.Pead ei anna!
Kasutaja avatar
Tom
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 235
Liitunud: 28 Jaan 2005, 16:48
On tänanud: 4 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Lippaia vajumise peatamine?!

Lugemata postitus Postitas Tom »

Parim ja kindlaim variant on siiski paigaldada raampuuga samas mõõdus diagonaalpuu.
loghome1
külaline

Re: Lippaia vajumise peatamine?!

Lugemata postitus Postitas loghome1 »

Lase keevitada jäik ,õhukese seinalisest nelikanttorust diagonaaliga raam ja sinna külge hinged.
Vasta