50x50 metallpost puitaiale?

aiad, väravad, piirded
Esimene kord aeda ehitada
külaline

50x50 metallpost puitaiale?

Lugemata postitus Postitas Esimene kord aeda ehitada »

Kas 50x50x2x1725 post on piisav 1,25m kõrgusele horisontaallaudisega aiale?
Ma mõtlen, et kas 50x50x2 post nõrgaks ei jää? Ja kas 50cm maa sisse piisab? Auk ise sügavam ja betoon peaks siis ka allpool külmumispiiri olema.
Külaline
külaline

Re: 50x50 metallpost puitaiale?

Lugemata postitus Postitas Külaline »

tere
50 x 50 x 2 post on sellisele aiale küll ja sügavust 50 cm ka.
Kui poste vaja siis saada oma andmed ja täpsed mõõdu soovid meilile imrekruto@gmail.com
ja teeme teile hinnapakkumise.
olivero
külaline

Re: 50x50 metallpost puitaiale?

Lugemata postitus Postitas olivero »

Tere!

Müüme poste ja väravaid. Hinnas saab alati kokkuleppele. Küsi pakkumist aiad@ehitame24.ee või 5255577
lihtsalt
külaline

Re: 50x50 metallpost puitaiale?

Lugemata postitus Postitas lihtsalt »

Mina mõtlen, et milleks ennast vaevata betoneerimisega. Kui vundamenti pole plaanis valada, siis puuri natuke suurem auk ja posti ümber pane peenemat kruusa või sõelmeid. Tambi kinni ja asi korras.Post peab vastu küll.
Aga
külaline

Re: 50x50 metallpost puitaiale?

Lugemata postitus Postitas Aga »

lihtsalt kirjutas:Mina mõtlen, et milleks ennast vaevata betoneerimisega. Kui vundamenti pole plaanis valada, siis puuri natuke suurem auk ja posti ümber pane peenemat kruusa või sõelmeid. Tambi kinni ja asi korras.Post peab vastu küll.
Aga kas siis ei peaks post sügavamale maasse ulatuma?
mesilane7
külaline

Re: 50x50 metallpost puitaiale?

Lugemata postitus Postitas mesilane7 »

Erinevad aiapostid tsinkitud,mustast metallist,värvitud,ümarad kui ka kandilised aiapostid ja muud aiamaterjalid.tel.56639905
cartman
Ehitusguru
Ehitusguru
Postitusi: 981
Liitunud: 01 Okt 2006, 16:57
Asukoht: Kuopio/Viljandi
On tänatud: 6 korda

Re: 50x50 metallpost puitaiale?

Lugemata postitus Postitas cartman »

lihtsalt kirjutas:Mina mõtlen, et milleks ennast vaevata betoneerimisega. Kui vundamenti pole plaanis valada, siis puuri natuke suurem auk ja posti ümber pane peenemat kruusa või sõelmeid. Tambi kinni ja asi korras.Post peab vastu küll.

Vaidlexin vastu, mingi aja pärast akkab sul post kindlasti kõikuma, ära vajuma. Ise teind nii: Puurind maapuuriga augu(200mm) ja sinna vent v kanalli toru ( ise pand 160mm) . Selle sisse segu ja post õigele kõrgusele. Puurimis sygavus on olnud 1m puurga(auk ca 80-90cm ). Vb tundub liialdusena a odavam ple pärast, ära vajunud aed ymber teha. Toru võib ka peenem olla, vastavalt posti mõõdule. Toru panex selle pärast et kylm kuskilt taha ei saax.
Staatus ei näita mu oskusi/teadmisi, vaid postituste arvu
P6randakatete paigaldus. P6randate pumpamised kiirsegudega.
Vasta