Aia puhastamine ja värvimine

aiad, väravad, piirded
haiduk
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 96
Liitunud: 28 Mär 2009, 10:23

Aia puhastamine ja värvimine

Lugemata postitus Postitas haiduk »

Tere,

männimetsas puitaeed metall postidega. Kuidas on võimalik aeda puhastada vanast lahtisest värvist. Aed on tugevalt määrdunud ka männiõie tulmuga. Ise algul arvasin, et paneks rellakale traatharja külge ja laseks üle, aga nüüd natuke kahtlen selles, kuna töö liiga mahukas ja tulemuses pole kindel. Aiapostidel lahtist värvi pole on ainult õietolm, samas puidul on nii lahtist, kui ka kinnist värvi, rääkimata õietulmust. Ilmselt pole vaja ju kinnist värvi lahti saada, võib ju vabalt üle värvida. Olen kuulnud midagi vedelat aialekandmiseks aga rohkem pole asjast aimugi. Ehk on kellegil sellesvallas teadmisi.

Tänan
Teenustöö
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 22 Juun 2009, 05:05

Re: Aia puhastamine ja värvimine

Lugemata postitus Postitas Teenustöö »

Survepesur aitab,kuid peab olema PROFFI pesur,millel ikka tegelikku survet ka on :twisted: Seega normaalse survega veevõrk,380V vooluvõrk ja tõsine proffipesur - vähegi kehvalt kinni olev värv lendab minema.Olen sellise pesuriga autol viletsa värvi maha võtnud :lol:
:wave:
meesjah
külaline

Re: Aia puhastamine ja värvimine

Lugemata postitus Postitas meesjah »

tugeva survepesuriga olen ise ka võtnud vanalt aialt värvi maha. muidugi peab ettevaatlik olema, et mõnda põõsast maha ei lase sellega. üllatavalt kiirelt läks. ei oleks uskunud kui poleks ise teinud
Vasta