Võrkaed

aiad, väravad, piirded
alittna
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 09 Juun 2008, 19:46

Võrkaed

Lugemata postitus Postitas alittna »

Võrkaia rajamiseks sooviks osta ca`150 jm võrku kõrgusega 1,5 m (võib olla ka loomavõrk). Ja nimetatud aia pikkusele poste. Kas kellelgi on pakkuda midagi sobivat?.
roofman
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 05 Nov 2008, 01:27
Asukoht: lääneharju ja läänemaa

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas roofman »

kui sul 1 min. suunurgad allapoole, siis kaotad 60 sek. õnne! : )
Reevo
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 150
Liitunud: 08 Dets 2008, 18:48
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 4 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Reevo »

Kui keegi teab siis minul ka huvi loomavõrkku ca 600jm või midagi mis annaks sama hea tulemuse näiteks punutud võrk aga kallimat eriti ei tahaks.
http://www.eestipuitmaja.ee
www.polüuretaanvaht.ee
PUR vahuga soojustamine ja termograafia teenused.
Külaline
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Reevo kirjutas:Kui keegi teab siis minul ka huvi loomavõrkku ca 600jm või midagi mis annaks sama hea tulemuse näiteks punutud võrk aga kallimat eriti ei tahaks.
Tere,
kui huvi on jätta kontakt võtan ühendust ning teen pakkumise.tel.56639905 Pakun ka väga hea hinnaga erinevaid poste. http://www.maxdoor.ee
ht.ee
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas ht.ee »

Eesti suurim valik! Vaata järgi http://www.ht.ee
cornflower
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 02 Mär 2009, 10:33

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas cornflower »

Tere!

Kas on veel mõtet pakkumist teha ja kui on siis millal oleks tähtaeg?

Äkki saaksite saata oma kontaktandmed.
Tihver
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 209
Liitunud: 02 Nov 2007, 22:02
On tänatud: 1 kord

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Tihver »

1,2m kõgust rohelist punutud võrku, traati ja kinnitusi posti külge võite pakkuda.
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud...
Busta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Nov 2008, 23:16
On tänanud: 6 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Busta »

pange hinnad ka. Kui kodukaid vaatan, siis ei mõhkugi. Mis võlu teil igat pakkumist personaalselt teha on? Pange hinnad välja, kaubeldakse nagunii. Saate ühe mõttetu töömehe koondada, kelle ülesandeks on hinnapakkumistega tegelda- kodukale vaja vaid täiendus teha ja igamees saab oma aia maksumuse ise kokku rehkendada.

arenemisruumi on meie ehitajatel piisavalt
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Ühinen.

Põhimõtteliselt ei võta kontakti tegelastega kellel pole kodulehel ühtegi hinnanumbrit.
vanaema on sul veteran...
tralla
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas tralla »

MIlleks panna kodulehele hindasid kui tegemist pole e-poega? Materjalide hinnad kõiguvad iga päevaga, et neid pidevalt uuendada ja muuta peaks igas ettevõttes olema lisaks inimesele kes teeb hinnapakkumisi olema ka inimene kes tegeleb netilehega. Kui on huvi, helistad või saadad maili ja kindlasti tehakse pakkumine. Miks inimesed kardavad suhelda või pole raha, et helistada, mis materjali ostmisest me siis räägime?
vellooo
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas vellooo »

Raha natuke on ja tahtmist ka aga nii tõreda aiaehitaja juurde nagu tralla ei taha seda viia. Hinnad muutuvad tegijad muutuvad, vaadates krediidiinfot on hirm lausa, kõigil punases. Täna ei tasu uskuda jutte 2 aastasest garantiist, karta on, et enamus firmasi on sügiseks oma pillid kotti pannud. Jälgige enda instikte, vaadake firmajuhile näkku ja kuulake ta jutte ja otsustage kellega ennast nn. siduda ja kellaga mitte.

Ei ole aiaehitaja, olen tellija kes sai oma katusega mõõda pükse. Lähen võtan järjekordse Pilku ja nihutan kausse ja ämbreid
tralla
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas tralla »

Ei mina ehita aeda, ei oskagi (ok võibolla oskaks ka aga pole proovinud), tahtsin lihtsalt pakkuda oma aia ehituseks varutud võrku, kuid mul pole kodulehtegi, hindadest rääkimata. Soovitada oskaksin aga küll väga head ja soodsat tegijat kuid niikaua kui soovijad ei kirjuta täpselt internetifoorumitesse rahanumbrit mis neil on millegi ehitamiseks kõrvale pandud ja mida nad selle raha eest täpselt saada tahavad, ei hakka soovitama. Ja eks need ehitajad ikka tellijate maksejõuetuse pärast krediidiinfos punased on, kui kõik arved kenasti tellijatelt makstakse ja ehitajal natukenegi aruraasu peas siis ei saa küll miskit punaseks minna.
Külaline
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Külaline »

to sashaobrok
kui nii siis on ju alati võimalik ise teha või poest osta!
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Jah, plaaningi seda.
Aga materjal vaja kuskilt hankida.

Hindu kellelgi pole, aga kõigil hüüdlause esilehel:Parim hind, supersoodus.
Mõnel on samas. Eks ma millalgi võtan nendega kontakti ja küsin mis suurema koguse puhul soodus ka on....
niikaua kui soovijad ei kirjuta täpselt internetifoorumitesse rahanumbrit mis neil on millegi ehitamiseks kõrvale pandud ja mida nad selle raha eest täpselt saada tahavad, ei hakka soovitama.
Mul on täpselt nii palju raha kui vaja selle asja ära tegemiseks. Neile, kes omi hindu ei ütle ,ei ole ka vaja seda raha anda.
MIlleks panna kodulehele hindasid kui tegemist pole e-poega? Materjalide hinnad kõiguvad iga päevaga, et neid pidevalt uuendada ja muuta peaks igas ettevõttes olema lisaks inimesele kes teeb hinnapakkumisi olema ka inimene kes tegeleb netilehega.
Eks ta nii on jah, et enamus vanemast generatsioonist ei ole aru saanud veel interneti mõttest ja kiirusest. Sitta sul see hind iga päev muutub.
Kui ma helistan, siis kõblatakse kuskilt mingi tarnija pool aastat vana hinnakiri välja ja siis ümardatakse kuhugi suvalises suunas.

Ega ma tegelt kuri ei ole. Ma lihtsalt vahest võtan sõna ;)
Küll ma saan oma aia tehtud ja saavad ka teised ja saavad ka firmad oma kauba müüdud.
vanaema on sul veteran...
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Hindu kellelgi pole, aga kõigil hüüdlause esilehel:Parim hind, supersoodus.
Mõnel on samas. Eks ma millalgi võtan nendega kontakti ja küsin mis suurema koguse puhul soodus ka on....
[quote][/quote]
Paljude soodsad hinnad tegelikult Eesti keskmised, või nagu viimasel ajal öeldakse konkurentsivõimelised.
Sellepärast ei tasu kohe ostma hakata kui hinda reklaamitakse kui soodsat. Vaadake ja võrrelge.
mmmm
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas mmmm »

Ütle palju sul raha on ja ma tean palju küsida. Neti teel pole ka näha mis riietes ja autoga sõidad... :grin:
Kasutaja avatar
sashaobrok
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 2781
Liitunud: 15 Apr 2008, 03:00
Asukoht: tartu
On tänanud: 36 korda
On tänatud: 43 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas sashaobrok »

Navat...
See oleks päris hea pirn.
Habet ajasin viimati ehk kuu aega tagasi, kui riided satuvad määrduma siis unustan tihti neid pesta ja letti sõidan ma tõenäoliselt 89.a. masinaga. Või 72.a.

Huvitav oleks täitsa vaadata mis hind selle peale tehtakse:)
Maksad "nii vaesele" ehk pealegi?
vanaema on sul veteran...
Busta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Nov 2008, 23:16
On tänanud: 6 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Busta »

müüja, kes ei väärtusta minu aega ja raha, ei vääri pikemat tähelepanu.

Telefonikõned maksavad raha härrased. Kujutate ette, mis tunne mul on, kui helistan ja kuulen mingit ümmargust joru, et tee pakkumine, vaatame, mõõdame, ütleme jne....helista homme uuesti kella 14 paiku...siis saan teada, et kirves hind..2 päeva olen asjatult oodanud ja hakka otsima otsast peale..

maoskan kaubelda küll ja turul ei osta põhimõtteliselt ilma kauplemata mitte midagi. Keegi ei karda teilt küsida, asi on muus. Seega, ei mingeid helistamisi. Müüja tegevus peab olema orienteeritud ostja vajadustele ja soovidele, mitte vastupidi. Seega arenege kaupmehed. :jooma
ht.ee
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas ht.ee »

Busta kirjutas:pange hinnad ka. Kui kodukaid vaatan, siis ei mõhkugi. Mis võlu teil igat pakkumist personaalselt teha on? Pange hinnad välja, kaubeldakse nagunii. Saate ühe mõttetu töömehe koondada, kelle ülesandeks on hinnapakkumistega tegelda- kodukale vaja vaid täiendus teha ja igamees saab oma aia maksumuse ise kokku rehkendada. arenemisruumi on meie ehitajatel piisavalt
Tere "Busta"
Vaata www.ht.ee lehelt seal on hindadega, võrkaedade kohta mine siit http://www.ht.ee/index.php?main=152&productCat=11 edasi.
Busta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Nov 2008, 23:16
On tänanud: 6 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Busta »

ht.ee kirjutas:
Busta kirjutas:pange hinnad ka. Kui kodukaid vaatan, siis ei mõhkugi. Mis võlu teil igat pakkumist personaalselt teha on? Pange hinnad välja, kaubeldakse nagunii. Saate ühe mõttetu töömehe koondada, kelle ülesandeks on hinnapakkumistega tegelda- kodukale vaja vaid täiendus teha ja igamees saab oma aia maksumuse ise kokku rehkendada. arenemisruumi on meie ehitajatel piisavalt
Tere "Busta"
Vaata http://www.ht.ee lehelt seal on hindadega, võrkaedade kohta mine siit http://www.ht.ee/index.php?main=152&productCat=11 edasi.
Tänan, tõesti üks hea ning informatiivne kodukas, teised võiksid eeskuju võtta... kuid hind on suht kirves säästuaja kohta. Ootame aga järgmist Bauhofi vms laadakampaaniat, saab jälle soodsamalt osta :thumbsup:
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Uurisin ise ka antud teemat ja hindu.
200 jm aeda ühe aiaväravaga, kõrgus 1,2, postisamm a 2,5 m.
Sain sellised pakkumised:
võrkaed koos paigaldusega 69 502.
puitaed lippidest, metallpostid koos paigaldusega 135 582.
kohaliku firma poolt pakutud puitaia materjal metallpostidega 39 176.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.
Busta
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Nov 2008, 23:16
On tänanud: 6 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas Busta »

pole midagi, mida aeg edasi, seda rohkem kroon hinda läheb. Kui mitte sel suvel, siis sügisel kui müügihooaeg läbi, kukuvad hinnad kolinal.
külaline19
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas külaline19 »

Tere,
hakkan vaikselt labidat kätte haarama võrkaia ehituseks.Mõtlesin nõu küsida, et kuidas oleks targem toimida, kui vaja ca 40-45m(ei ole täpselt mõõtnud) punutud võrku ja siis sinna juurde kuuluvaid aiaposte 3-4m vahega.
Kust oleks tark tellida?Olen vaadanud Mexlem'it...
Kuidas oleks tark need postide augud kaevata, et alla külmumispiiri küll, kuid millise betoonikogusega ja kas betoonivalu peale võin selle pinnasega täis ajada?
Pinnast nii väga täpselt liigitada ei oska- tavaline Nõmme pinnas Tallinnas.

Ootan rumalatele küsimustele tarku vastuseid!

Kõike paremat!
2korda2
-
Postitusi: 1371
Liitunud: 03 Apr 2006, 13:36
Asukoht: Tartumaa
On tänanud: 58 korda
On tänatud: 63 korda

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas 2korda2 »

Kui ma hakkan aeda ise tegema, siis kindlasti rendin maapuuri - labidast kordi kiirem ja mugavam.
-------
"You're working hard, I'm not, and in 100 years, we'll both be dead." - Wally
mart321
külaline

Re: Võrkaed

Lugemata postitus Postitas mart321 »

Leitsin huvitava asja - jarsku pakub kellelegi huvi. Teeb põhjaliku hinnakalkulatsiooni automaatselt. Isegi arvestab palju kruve läheb :)
http://www.aiasepad.ee/calc/
Vasta