Vannitoa lagi uuesti nullist

OAin
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 09 Aug 2015, 10:02

Vannitoa lagi uuesti nullist

Lugemata postitus Postitas OAin »

Tere!

Vannitoas sai kõik välja lõhutud, kaasaarvatud lagi ja põrand, oli aastast 1997.

Ülal on laudis-katuse aluskate-roovitus ja plekk.
Minu idee oleks ära soojustada katusetalade vahelt ja üks kiht ka pealt penoplastiga ning selle peale aurutõke.
Siis jääks soojustuse ja laetalade vahele suur avar vahelagi, kust saaks vedada ventilatsiooni ja saaks panna süvistatud valgustid. Hiljem tuleks taladele lihtsalt laudis.Soojustaksin ka ära laest ülalpoole jäävad neli seinakülge, kuna seal tõmbab päris kaunis tuuleke. Edasi läheb lagi teiseltpoolt seina koridori poole ja see jääb praegu nii kuidas on, kuni jõuab järg sinnani.

Kas leidub mõni suurem loogikaviga või olen õigel teel?

Tänud :)

Pilt

Pilt
Külaline
külaline

Re: Vannitoa lagi uuesti nullist

Lugemata postitus Postitas Külaline »

OAin kirjutas: 21 Mär 2017, 16:13 Kas leidub mõni suurem loogikaviga või olen õigel teel?
natuke eksinud katsu teha joonised ja selgitada kihid seest välja, kui katuse alla jääb tuulduv ala siis ei ole pööningu otsaseinu mõtet soojustada.
OAin
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 09 Aug 2015, 10:02

Re: Vannitoa lagi uuesti nullist

Lugemata postitus Postitas OAin »

Tahtsin siis soojustada nö. katuse alt, et jääks väljast sissepoole - plekk, roovitus, aluskate, laudis, peno ja aurutõke.
Siis jääks vahelagi, kus saaks vedada ventialatsiooni ja ka süvistatud valgustitel oleks ruumi.

Muidu võiks väga lihtsalt ka soojustada laetalade vahelt ja unustada selle tühja ruumi, kuid see eeldaks lae allapoole toomist, mis ei tule jutuks. Hetkel on kõrgus põrandast laetalani 2.30m
Vasta