Monier vs. Benders

Käsn
külaline

Re: Monier vs. Benders

Lugemata postitus Postitas Käsn »

Ise kasutasin mõned aastat tagasi monieri protectorit ja jäin väga rahule selle tootega. Järgmisena kavatsen huvi pärastkasutada monierilt mõnda savikivi, millist, seda veel ei tea. ja seda juttu ma küll ei usu, et savikivi on kehvem kui betoonkivi.
arxes
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 03 Aug 2016, 13:32

Re: Monier vs. Benders

Lugemata postitus Postitas arxes »

360m2 kelpkatusele võtsin eelmine suvi Monieri Est-Stein Protectori.
Kivide kvaliteet oli väga hea, praakkive ei tuvastanud. Mõni üksik oli transpordil katki läinud.

Kivid tellisin meelega suht täpselt. Kelba viilude puhul nagunii palju lõikamist ja jääktükkide puhul raske ennustada, kas saab veel ära kasutada. Mingi 6-7 pakki jäi lõpuks puudu ja need tõi Monier tasuta oma Tallinna lattu, kust pakid sõiduautoga peale korjasin. Sedasi tuli rahaline kokkuhoid võrreldes sellega, kui oleksin alguses kivid suure varuga tellinud. Samamoodi käis Tallinna lao kaudu ka muu kaup - aluskate, kiviklambrid, teibid, tihendid, käiguteed jne - ei pidanud ise Kuusallu järgi minema.

Nii materjali kvaliteet kui klienditeenindus jättis hea mulje. Ainuke asi, et Monier müüb eraisikule ainult oma lepingupartnerite kaudu ja asjaajamine oli sedasi veidi tülikas.
Külaline
külaline

Re: Monier vs. Benders

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Selline ärimudel neil tõesti on, et müük toimub ainult läbi mõne edasimüüja. Tartus on asi lihtne. saad pakkumise kõnnid uksest välja 20m ja tevo projektimüüki, tasud arve ja ongi korras. Väga pisikeste asjadega on õnnestunud ka otse kontoris kaubale saada. Endal veidi alla 200m2. Benders tegi grammikese parema hinna, aga mulle ei meeldinud nende liiga pealesuruvad müügivõtted. Kuigi hiljem korstna võtsin just sealt, sest schiedeli oma oli ikka väga palju kallim. Lõppkokkuvõttes olen mõlema valikuga rahul
maxs30
külaline

Re: Monier vs. Benders

Lugemata postitus Postitas maxs30 »

Vean ja tõstan Monieri kive juba 8 a ja kiidan nede poliitikat ja kvaliteeti.
Vasta