Augud köögikubu ventilatsoonitorule

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
Uus külaline
külaline

Augud köögikubu ventilatsoonitorule

Lugemata postitus Postitas Uus külaline »

Oleks vaja puurida eramajas 2 auku 12cm krohvitud silikaattellisseina (1 vahesein + harju sein) 160mm köögikubu ventilatsioonitorule Tartu linnas. Köök on esimesel korrusel.
Laenutusest pakuti teemantpuurimisagregaati min hinnaga 50€. Kuna olen naisterahvas ja ise ei oska teha, siis peaks maksma ka veel ehitusmehele. Ehitaja ise pakkus, et puurib väikseid auke ja lõhub siis augud sisse. Teemantpuurimise firmad pakuvad min väljakutsehinda 50 kuni 100€ pluss käibemaks. Kas keegi teeks odavamalt, kiiresti (mitte terve päev) ja puhtamalt?
Külaline
külaline

Re: Augud köögikubu ventilatsoonitorule

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Uus külaline kirjutas:Oleks vaja puurida eramajas 2 auku 12cm krohvitud silikaattellisseina (1 vahesein + harju sein) 160mm köögikubu ventilatsioonitorule Tartu linnas. Köök on esimesel korrusel.
Laenutusest pakuti teemantpuurimisagregaati min hinnaga 50€. Kuna olen naisterahvas ja ise ei oska teha, siis peaks maksma ka veel ehitusmehele. Ehitaja ise pakkus, et puurib väikseid auke ja lõhub siis augud sisse. Teemantpuurimise firmad pakuvad min väljakutsehinda 50 kuni 100€ pluss käibemaks. Kas keegi teeks odavamalt, kiiresti (mitte terve päev) ja puhtamalt?
las ehitaja puurib väiksed augud ja lõhub seest välja , pole mingit maagiat seal vaja . Kulutab selleks pool tundi või tund
Veikko
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1605
Liitunud: 23 Nov 2008, 14:22
On tänanud: 16 korda
On tänatud: 12 korda
Kontakt:

Re: Augud köögikubu ventilatsoonitorule

Lugemata postitus Postitas Veikko »

Uus külaline kirjutas:Oleks vaja puurida eramajas 2 auku 12cm krohvitud silikaattellisseina (1 vahesein + harju sein) 160mm köögikubu ventilatsioonitorule Tartu linnas. Köök on esimesel korrusel.
Laenutusest pakuti teemantpuurimisagregaati min hinnaga 50€. Kuna olen naisterahvas ja ise ei oska teha, siis peaks maksma ka veel ehitusmehele. Ehitaja ise pakkus, et puurib väikseid auke ja lõhub siis augud sisse. Teemantpuurimise firmad pakuvad min väljakutsehinda 50 kuni 100€ pluss käibemaks. Kas keegi teeks odavamalt, kiiresti (mitte terve päev) ja puhtamalt?
Kas keegi teeks odavamalt, kiiresti (mitte terve päev), puhtamalt ja kindlasti TASUTA????
Gaasitööd, küttesüsteemid, veevarustus. Müük, paigaldus, hooldus, remont. http://www.novire.eu/novire@novire.eu +372 5810 3282
külaline95432
külaline

Re: Augud köögikubu ventilatsoonitorule

Lugemata postitus Postitas külaline95432 »

Leia keegi töömees kes töötab sellel alal. Mina puurin avasid Tallinnas ja neid 160seid avasid lasen kiirelt käest (st et ei kinnita puuri jalga seina või põranda külge). Suuremate avade käest seina puurimisel hakkab selg valutama kuna peab puurile kõvemini peale suruma.
Puhtuse kohta niipalju et mina üldiselt ilma veeta ei puuri, oleneb materjalist. Fibo plokki võin ilma veeta puurida. veega lõikamise puhul Vesi jookseb tahestahtmata mööda seina alla ja põrandale, juhul kui kilet seina külge, lõigatava ava alla mitte kleepida.
Suht kerge puurimine oleks mulle seal ja kindlasti oleksin teinud odavamalt, mingi 25-30euri eest puuriks ära nagu niuhti. See ongi kallis töö. Teemantkillukeste kulumine hammaste sees.

Lihtsam on vist tõepoolest lasta ehitajal puurida ringiratast väikesed augud ja seejärel sisu välja piigata. Hiljem peab niikuinii toru ümbrust pahteldama hakkama isegi siis kui teemantpuuriga lõigata kuna 160se toru jaoks on puur 171mm ja mingi vahe jääb ikkagi seina ja toru vahele.
Vasta