Dantherm HCV/HCH ventilatsiooniseade

Õhu vahetamine, õhu kuivatamine, õhu niisutamine, õhu jahutamine
Külaline
külaline

Dantherm HCV/HCH ventilatsiooniseade

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Kas kellelgi Dantherm HCV 5 ventilatsioonisedme kasutuskogemust ka on?
Huvitaks kui hästi see nn. nõudluspõhine juhtimine reaalselt ka toimib.
Infomaterjalide kohaselt justkui hea kasuteguriga (kuni 95%) ja omadustega seade . . .

http://www.ebtherm.ee/tooted/ventilatsioon/hcvhch

http://www.ehitusteave.ee/pdf/06071150.pdf
dantherm
külaline

Re: Dantherm HCV/HCH ventilatsiooniseade

Lugemata postitus Postitas dantherm »

Vastusega ligi aasta hiljaks jäänud, aga siis teistele tuleviku lugejatele...

Mul üle aasta eramus just dantherm hcv 5 seade ja väga rahul. Ausalt öelda nõudluspähist reziimi ei kasuta, kuna see vaatab õhuniiskust, aga õhuniiskust kipub just talvel toas vähe olevat ja ilmselt oleks ta siis talvel enamus aja min kiirusel. Seega kasutan erinevaid eelprogrammeeritud reziime, mis hommikul/päeval/õhtul/öösel hoiab seadme erineva kiirusega töös. Ja soojusvaheti tundub ka kenasti töötavat ning isegi suurte miinuskraadidega ei ole väljatõmbe ja sissepuhuva õhu temperatuur üle paari kraadi erinenud.
Marcu
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 92
Liitunud: 10 Dets 2012, 21:07
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 3 korda

Re: Dantherm HCV/HCH ventilatsiooniseade

Lugemata postitus Postitas Marcu »

dantherm kirjutas:Ja soojusvaheti tundub ka kenasti töötavat ning isegi suurte miinuskraadidega ei ole väljatõmbe ja sissepuhuva õhu temperatuur üle paari kraadi erinenud.
Sul siis puhub tuppa 18 kraadist õhku kui toa temp on 20 või? Mul sama seade aga tuppa puhub 13 kraadist õhku kui õues on -18 ja toa temp 22 kraadi
dantherm
külaline

Re: Dantherm HCV/HCH ventilatsiooniseade

Lugemata postitus Postitas dantherm »

Just, nii jah. Isegi suurte miinuskraadidega õues näitab seade tuppa antava õhu temperatuuriks mitte üle 2-3 kraadi erinevust toast väljatõmmatavast õhust. Kas sul asub seade köetavas ruumis? Ilmselt pisike efekt mul ka sellest. Minul seade soojas katlaruumis ja muidugi torustik mis kütmata pööningut mööda jookseb on kõik kenasti soojustatud.
Külaline
külaline

Re: Dantherm HCV/HCH ventilatsiooniseade

Lugemata postitus Postitas Külaline »

dantherm kirjutas:Just, nii jah. Isegi suurte miinuskraadidega õues näitab seade tuppa antava õhu temperatuuriks mitte üle 2-3 kraadi erinevust toast väljatõmmatavast õhust. Kas sul asub seade köetavas ruumis? Ilmselt pisike efekt mul ka sellest. Minul seade soojas katlaruumis ja muidugi torustik mis kütmata pööningut mööda jookseb on kõik kenasti soojustatud.
kas elektriküttekeha äkki töös ei ole?
Vasta