Puidukütte katel

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
lonny
külaline

Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas lonny »

Puidukate Molle tööaeg sai ootamatult läbi, nüüd oleks vaja kiiresti selle asmele uus katel muretseda. Milist katelt soovitate? Köetavat pinda 100m2 ringis.
taastaja
külaline

Re: Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas taastaja »

Kas mingilt tasemelt roostetas läbi või milles viga.
Muidu 100m2 või ju mingi väiksemgi katel olla.
talupoeg
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 385
Liitunud: 02 Mär 2007, 16:47
Asukoht: tartumaa
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 7 korda

Re: Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas talupoeg »

hobusega katusel
onuuno
külaline

Re: Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas onuuno »

Kui soovid paigaldada uut puiduküttekatelt, siis vaata ka seda kodulehte: http://www.stropuva.ee ja usun, et seal leiduvate andmete järgi leiad omale just sobiva. Olen ka ise teinud omale sealt valiku ja olen sellega väga rahul, sest katel on ka väga ökonoomne, kuna täidan katelt vaid korra nädalas. Edu sulle! :thumbsup:
jajahh
külaline

Re: Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas jajahh »

To :onuuno
Küll stropuva meestel on ikka ilus elu. Korra nädalas puid alla ning nädal jäklle hooleta. Kuajuures katla maht on ilmselt 0,15 ruumi.
Ehk 4 ruumi puudega elab talve üle.
Külaline
külaline

Re: Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas Külaline »

onuuno kirjutas:Kui soovid paigaldada uut puiduküttekatelt, siis vaata ka seda kodulehte: http://www.stropuva.ee ja usun, et seal leiduvate andmete järgi leiad omale just sobiva. Olen ka ise teinud omale sealt valiku ja olen sellega väga rahul, sest katel on ka väga ökonoomne, kuna täidan katelt vaid korra nädalas. Edu sulle! :thumbsup:
Et korra nädalas. Kas sel puhul toimib ka täielik põlemine või on rohkem pigi utmise moodi. Kuda korstnapühkija seda süsteemi ka kommenteerinud on ja kui kaua see süsteem Sul olnud on ja mis korstnaga on tegu(kivi, metallmoodul või keraamilise sisuga). See ju ammu teada, et vinduv tuli pigi tekitama. Et kui Sul see krempel normaalselt töötab, siis anna siin foorumis teada.
Eestikinnisvara
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1080
Liitunud: 22 Veebr 2007, 09:36
Asukoht: Tartu
On tänanud: 1 kord
On tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas Eestikinnisvara »

Mul on ka see Molly ahi. Võimsuseks 45KW, köetavat pinda no nii 200m2. Kütan juba 8 aastat sellega ja kütan ka nööd suvel 2x nädalas sooja vee tarbeks. Küsimus teema-algatajale- et kui võimas oli ahi ja kui kaua vastu pidas? Minu ahi ei näita küll mingeid väsimusmärke.. Ehk oli sul liiga lahja ahi ja pidid kogu aeg tule ahjus hoidma? Põleski lõpuks läbi?
Ostakatel
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 31 Juul 2009, 09:44

Re: Puidukütte katel

Lugemata postitus Postitas Ostakatel »

Või pakuks midagi siit
www.ostakatel.ee
Malm kestab kaua!
Vasta