Pelletite laadimise anomaalia

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
lisskam99
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Veebr 2017, 15:05

Pelletite laadimise anomaalia

Lugemata postitus Postitas lisskam99 »

Mure siis järgmine, ehk oskab keegi aidata, mis tegema peaks.

Hommikul ärgates oli minu Raffaella Idro pelletkamin täis saanud ja vajas puhastamist (ALL CLEAN CHECH UP). Seda nn viga oli ta ennegi mulle paaril korral näidanud, kui ahi pikalt puhastamata oli. Tegin puhtaks nii nagu tavaliselt ja sisse lülitades hakkas pihta jama. Laadimise faasis oli kõik korras, süütas samuti kenasti, aga kui süütamise faasist oleks pidanud töö faasile lülituma, siis seda ta enam ei teinud. Kruvi ei töötanud enam intervalliga vaid laadis nii kaua pelleteid peale, kuni ette tuli häire AUGER BLOCK.
Praeguseks olen teinud kõik võimalikud taastamised, mida kasutaja teha saab. Tehniku menüüs saaks ehk teha ka täieliku restardi, aga sinna ilma vajaliku koodita ligi ei pääse.
edvard.
Regulaarpostitaja
Regulaarpostitaja
Postitusi: 56
Liitunud: 05 Veebr 2013, 13:13
On tänanud: 23 korda
On tänatud: 1 kord

Re: Pelletite laadimise anomaalia

Lugemata postitus Postitas edvard. »

Tere.
Soovitan : tehke pelletite salv tühjaks , salve põhjas ilmub nähtavale pelletite etteande tigu , sellest teost näppudega kinni hoides saab tigu edasi-tagasi vähehaaval liigutada , nõnda siis senikaua , kui tigu on pelletitest tühi , kõik sodi ja puru peaks tuhaimuri või tolmuimejaga eemaldama . Kasuks tuleb ka seadme tagaseina eemaldamine siis saab etteandeteo mootoriga "mängida" . Mootor on jäigalt etteandeteo küljes , seadme korpuse küljes aga liigutatav , see väldib teo kinnikiilumisel mehhaanika vigastusi .

Pikk ja segane tekst , aga julge pealehakkamine on pool võitu !
Kui midagi jäi arusaamatuks , helistage 51949018 , Edvard .
Vasta