Ahjumeistri töö hind

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
lepsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Jaan 2016, 08:59

Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas lepsu »

Soov lasta ehitada ahi ja korsten. Tavaline sirge mis kütaks ära pinna 80 ruutu. Tegemist pole põhiküttega. Ahi tellistest, mille hiljem üle krohvin. Palun infot, milline võiks olla orienteeruv ahjumeistri tasu.
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Lisage alati ka asukoht, sest Narvas, Võrus või Sõrves pole ahjude hinnad mitte samad.
lepsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Jaan 2016, 08:59

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas lepsu »

Asukoht Tallinn.
ahjuke
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 593
Liitunud: 18 Mär 2013, 18:44
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas ahjuke »

kus see tallinn asuda võiks
lepsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Jaan 2016, 08:59

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas lepsu »

Kas tööhind muutub sellest millises Tallinna linnaosas objekt asub? Kõlab norimise moodi. Esitasin küsimuse kuna ei tunne isiklikult ühtegi ahjumeistrit ja laenutaotluses tuleb märkida töö orienteeruv hind. Mõistan. et täpset hinda ei saagi pakkuda, aga meister oskab öelda mis summat on ta sarnase töö eest küsinud. Olen tänulik kui keegi siiski vastab.
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Pane kogu ahju hinnaks 5000, siis saad kindlasti.
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1495
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Kartell on kriminaalõiguslik mõiste, mille all mõistetakse majandustegevuses osalevate äriettevõtete ebaseaduslikku kokkulepet. Seega ei usu, et pottsepafirmad siin oma hinnad ühlaseks ajavad. Laenuandja tahab kindlalt hinnapakkulalt kindlat hinda. Foorumipostitust nad vaevalt tunnistavad. Proovi mõni kindel firma siit küsida, keda pangaisand ka tunnistab.
Pottseppmeister "Kaminahi"
ahjupealne
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 161
Liitunud: 29 Mär 2011, 18:37
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas ahjupealne »

Lõpuks ometi saime teada mida tegelikult tahetud on. Inimene tahab pangalt laenu küsida ning selle jaoks on tarvis korrektselt vormistatud hinnapakkumisi.
Töömahtu arvestades tuleks küsida või saada vähemalt kolm hinnapakkumist.

Palun jätke oma meiliaadress ja pakkumisi tuleb nendelt, kes suhtlevad maksuametiga, annavad tööle garantii.

Andres
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1495
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Kust kaudu osatakse küll teha hinda ilma kindlaks määratud projektita ahjule? Seega, otsi ja ole ole konkreetne.
Pottseppmeister "Kaminahi"
ahjupealne
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 161
Liitunud: 29 Mär 2011, 18:37
On tänanud: 5 korda
On tänatud: 14 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas ahjupealne »

Ei osatagi ja seetõttu ongi tarvis luua kontakt, küsida ja teada saada mitmeid objekti puudutavaid andmeid ning on hea kui ka pildid juures.
Veel parem kui saab ka kohapeal asja uurida jne.. Eeltöö peab olema piisavalt põhjalik.

Andres
53267676
ahjuke
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 593
Liitunud: 18 Mär 2013, 18:44
On tänanud: 17 korda
On tänatud: 31 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas ahjuke »

lepsu kirjutas:Kas tööhind muutub sellest millises Tallinna linnaosas objekt asub? Kõlab norimise moodi. Esitasin küsimuse kuna ei tunne isiklikult ühtegi ahjumeistrit ja laenutaotluses tuleb märkida töö orienteeruv hind. Mõistan. et täpset hinda ei saagi pakkuda, aga meister oskab öelda mis summat on ta sarnase töö eest küsinud. Olen tänulik kui keegi siiski vastab.
Korralda hange .ee hange ja vastused olemas.
Tallinna agulirajoonides vaba parkimine,vanalinnas nt korralik parkimistasu(maksab tellija) jne.Kui pean hommikul tund või enam linnas ummikutes istuma ja õhtul sama siis esiteks mõtlen kas üldse võtta tööd.See tund ja enam saaks kusagil mujal kasulikku tööd teha.
P2ul
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Veebr 2016, 20:07
On tänanud: 1 kord

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas P2ul »

Ahi halvasti soojustatud vanas majas, mis kütab 80 ruutmeetrit = 10 000 eurot ja rohkem. korsten 5000 eurot.
Ahi hästi soojustatud majas maksab natuke vähem... Tahtsin ütelda, et infot pole! selle alusel ei saa hinda pakkuda.
lepsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Jaan 2016, 08:59

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas lepsu »

Vabandan, kuna tundub, et postitasin väga mitmeti tõlgendatava kirja. Tegemist alles projekteeritava majaga ja teeme esimest eelarvet arvatavatest kuludest. Ahi oleks majalaenus sees ja hetkel ei tea tõesti kas pank nõuab sellele eraldi hinnapakkumist või piisab orienteeruvast summast. Ilmselt saab siis hinnast aimu kevadel kui reaalsele asjale, reaalselt pakkumist otsin. Aga tänan siiski kõiki kes vastasid.
P2ul
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 08 Veebr 2016, 20:07
On tänanud: 1 kord

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas P2ul »

Ahju ehitamisel väga palju erinevaid võimalusi. Materjali hinnad väga erinevad - uksed vahemikus 80 eurot - 2080 eurot.
Aga pottsepp otsige ikka, kes annaks nõu tuleohutuse ja korstna koha pealt. Kui liiga hilja pottseppa otsida, siis võib juhtuda, et vaja midagi katuse või seinte juures ümber ehitada. Sellega väldib liigseid kulutusi.
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1495
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Vaatame siin eitedega, et mõne ahju hind võib ühtäkki mittu tuhatki alla kukkuda.
2901824_orig.png
2901824_orig.png (726.55 KiB) Vaadatud 9942 korda
Pottseppmeister "Kaminahi"
Kasutaja avatar
Robi 1
Ehituspenskar
Ehituspenskar
Postitusi: 3831
Liitunud: 07 Veebr 2011, 11:52
On tänanud: 190 korda
On tänatud: 220 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Robi 1 »

Kui kitsad liistakad ära kaotaks, siis saaks julgelt veel sota alla lasta ....
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1495
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Antud teostuses tekitab ahi vanainimesel köördsilmsust. Aga see ei olene vist ka selle ahju hinnast?
Pottseppmeister "Kaminahi"
Ransu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Mär 2016, 12:08

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Ransu »

Kas Eestis on olemas korraliku pottseppa või on kõik sullerid. Tellisin Viljandis pottsepalt Margus T ahju tegema. Viimasel tööpäeval ei olnud mind kodus kui ta sai oma tööga valmis. Margus T võttis omavoliliselt minu kodust 2 antiiklampi ning ei maksnud nende eest ega toonud tagasi. Mina maksin talle tehtud töö eest raha varem ära. Lisaks olen kuulnud, et välismaalastele on hinnad teised kui eestlastele. Kas on nii??? ole tarkka kun valitset muurarin... minun luottamus on petetty.... olis pitänyt tehdä kirjallinen sopimus aikataulujen ja takuiten kanssa...luottamus on tärkeä mutta kontrolli välttämätön...HK :cry:
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1495
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Ransu kirjutas:Kas Eestis on olemas korraliku pottseppa või on kõik sullerid. Tellisin Viljandis pottsepalt Margus T ahju tegema. Viimasel tööpäeval ei olnud mind kodus kui ta sai oma tööga valmis. Margus T võttis omavoliliselt minu kodust 2 antiiklampi ning ei maksnud nende eest ega toonud tagasi. Mina maksin talle tehtud töö eest raha varem ära. Lisaks olen kuulnud, et välismaalastele on hinnad teised kui eestlastele. Kas on nii??? ole tarkka kun valitset muurarin... minun luottamus on petetty.... olis pitänyt tehdä kirjallinen sopimus aikataulujen ja takuiten kanssa...luottamus on tärkeä mutta kontrolli välttämätön...HK :cry:
Eestis on olemas korralikku pottseppa. Hinnad ei ole ka kõigile eestlastele samad. Sina tegid oma pimesi valiku ise? Olis pitänyt tehdä kirjallinen sopimus. Nagu Soomeski.
Pottseppmeister "Kaminahi"
meelisvaiksaar
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 427
Liitunud: 10 Veebr 2011, 20:18
On tänanud: 71 korda
On tänatud: 70 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas meelisvaiksaar »

Tere õhtut.
Arvan, et mõistlik on teha eeltöö ahjumeistri valikul. Googeldada..Kuulata mida räägivad eelnevad tellijad ..Vaadata kui kaua on olnud sama tel no ja palju muud.
Otsustada kohapeal tehtud tööde albumi järgi ei ole mõistlik..Kuna paljud kasutavad võõraid pilte. Kui ahjumeister ja pererahvas lubavad, ürita vaadata mis ta praegu teeb vmss.
Siis aruta oma projekti ja eks siis tee oma otsus.
Arvan, et kohalekutsumine toob kaasa väikeseid väljaminekuid , kuid need on oluliselt väiksemad kui pärast jamama hakata.
Tervitustega meelis vaiksaar
Mõned teevad külma,mina teen sooja.(Koldevaim)
Tel. 53 966 469
Urmas
autodidakt
Postitusi: 10856
Liitunud: 17 Apr 2009, 23:51
On tänanud: 309 korda
On tänatud: 383 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Urmas »

meelisvaiksaar kirjutas:Vaadata kui kaua on olnud sama tel no ja palju muud.
Muide, üks tellija tunnistas hiljem, et taustauuringul minu kasuks otsustamisel oli üks plusse üle 10 aasta olnud sama telefoninumber.
Ransu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Mär 2016, 12:08

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Ransu »

Tavalugeja kirjutas:
Ransu kirjutas:Kas Eestis on olemas korraliku pottseppa või on kõik sullerid. Tellisin Viljandis pottsepalt Margus T ahju tegema. Viimasel tööpäeval ei olnud mind kodus kui ta sai oma tööga valmis. Margus T võttis omavoliliselt minu kodust 2 antiiklampi ning ei maksnud nende eest ega toonud tagasi. Mina maksin talle tehtud töö eest raha varem ära. Lisaks olen kuulnud, et välismaalastele on hinnad teised kui eestlastele. Kas on nii??? ole tarkka kun valitset muurarin... minun luottamus on petetty.... olis pitänyt tehdä kirjallinen sopimus aikataulujen ja takuiten kanssa...luottamus on tärkeä mutta kontrolli välttämätön...HK :cry:
Eestis on olemas korralikku pottseppa. Hinnad ei ole ka kõigile eestlastele samad. Sina tegid oma pimesi valiku ise? Olis pitänyt tehdä kirjallinen sopimus. Nagu Soomeski.
-----------------------------------

Kas on kliendi süü kui pottsepp varastab? Mul oli pottsepa ametlik pakkumine ja kõik sai arve alusel korralikult makstud. Ma ei tellinud tööd tegema mustalt. Mina ei pea uurima kas pottsepp makab selle pealt makse või ei. Usun, et see ei olnud Margusel esimene kord kui kliendi seljatagant midagi varastada. :scratch:
Tavalugeja
Ehitusveteran
Ehitusveteran
Postitusi: 1495
Liitunud: 24 Sept 2014, 19:26
On tänanud: 96 korda
On tänatud: 48 korda

Re: Ahjumeistri töö hind

Lugemata postitus Postitas Tavalugeja »

Aga mina lihtsalt arvan, et on ikkagi olemas ka korralikud pottsepad. Need lisad, mis "läksid" lisaks arvele, need on teine teema. Ja usuga ei ole ka midagi siin pistmist.
Pottseppmeister "Kaminahi"
Vasta