ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Kõik teemad ahjude, kaminate, korstende kohta
Õhuke
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 05 Sept 2008, 21:58
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 27 korda

Re: ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Lugemata postitus Postitas Õhuke »

pottkivi kirjutas:Mister või missis Õhukesele sooviks Leevi vastusele lisada veel niipalju,et kui võrrelda kahte foorumit- siinset ja Kodusoe oma, siis üks neist hakkab üha enam mingit küla koosolekut meenutama. Eks igaüks arvaku ise kumb.Peale kodusoe "savininade" sisselogimiskorra muutmist on foorumi postituste arv küll mingil määral vähenenud, kuid sisuline osa raudselt paranenud. Teema tõstatanud inimene ei pea vähemalt mingite anonüümsete külaliste sõnavahus hulpima. Ei võta endale õigust siinsele administraatorile näpunäiteid anda, kuigi vahel on see kiusatus suht tugev. Kurb iseenesest, et Vennad ehituse pottsepafoorum, mida ikka hinnanud olen, endale sellise fanclub`i hankinud on.
Ärksat vaimu soovides Mati Malm.
Mis oskad sa prl. pottkivi jutu peale kosta? Pirtsakas teine. Mõni aeg tagasi oli tõsine vajadus saada alakohast nõu. Üritasin postitada küsimust nimetet foorumis, lubatud ainult reg. kasutajale. :( Üritasin seepeale regada nii ja naa aga mis ei õnnaestunud see ei õnnestunud. :banghead: ja ära alusta nüüd juttu, et arvutiga hakkama ei saa, saan üle keskmise.
Aga see polegi tähtis. Savininad võtke nüüd aeg maha, rahulikult üks :jooma ja lugege see teema algusest saadik läbi. Lembit tahab ehitada ahju ja pliidi koos soojamüüriga, kokkuhoidliku mehena küsib nõu. Peale paari teemakohast vastust algab hull räpp kes mida võib, kui tark ja tegija keegi on. Ja põrutavad üksteist teksti järele need kes võiks Lembitule seda nõu anda. Lembit vaeseke peab aga üles otsima raamatu Ahjud, pliidid, kaminad ja töö ise ette võtma. Niikaua kui spetsid üksteise põrutamisega ametis on saab ta selle küttekehade komplekti töötavana vist valmis ka. Pole mina miski pottsepp, elus olude sunnil mõned pliidid teinud ja mõne korstna kah üles lapanud. Millele on antud toimib juba mõnikümmend aastat ja erilisi lagunemise märeke ei ilmuta. Pinda käib see kui inimene jäetakse oma mures üksi selleks, et omavahelisi suhteid klaarida.
Seega lugupeetud webmaster minumeelest viimane aeg hakata bännamist kasutama nende puhul kellel ettekujutus ja arusaamine teemast puudub. loomulikult käib see ka minu kommi kohta kui see väga planku on pandud.
Lembit, otsi üles ülalnimetet raamat, see ahjutegu polegi nii keeruline kui temast räägitakse.
Diletant ehituses aga ehitan....
...ainult endale
Külaline
külaline

Re: ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Lugemata postitus Postitas Külaline »

mis sa õhuke arvad,et lembit on nii pettunud?mõne küsimuse oleks ta ju veel ikka võinud küsida,aga ju see reklaamteksti postitaja ongi lembit,et ennast nähtavaks teha,sest oma blogides paistab kommentaarides suur null.ei tea tõesti miks see küll nii on?
Õhuke
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 198
Liitunud: 05 Sept 2008, 21:58
On tänanud: 3 korda
On tänatud: 27 korda

Re: ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Lugemata postitus Postitas Õhuke »

Külaline kirjutas:mis sa õhuke arvad,et lembit on nii pettunud?mõne küsimuse oleks ta ju veel ikka võinud küsida,aga ju see reklaamteksti postitaja ongi lembit,et ennast nähtavaks teha,sest oma blogides paistab kommentaarides suur null.ei tea tõesti miks see küll nii on?
OK ju ma siis nii jobu, et asjast sotti ei saanud :cray: Aga üksteise põrutamise võiksite küll kuhugi mujale kolida :blackeye: Ega Lembit sellest nii kui nii targemaks ei saa. :amen:
Diletant ehituses aga ehitan....
...ainult endale
wake
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 404
Liitunud: 19 Sept 2007, 11:11
Asukoht: Põlva lähedal

Re: ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Lugemata postitus Postitas wake »

veebimeister kirjutas:
pottkivi kirjutas:...
Ootan siiski veel arvamusi, enne kui antud alafoorumis muutusi läbi hakata viima.
Ei maksa kaua oodata, tahaks mingit asjalikku infot ka saada siit alafoorumist. Aga külalisi nõnda palju, kes vee sogaseks ajavad.
~300kg kuumi kive, kolm vihta ja paar õlut
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Lihtsam kinni panna ja uuesti alustada.
Lembitul paluks siis uuesti oma probleem esitada :hello:
hundipoeg
Korralik postitaja
Korralik postitaja
Postitusi: 239
Liitunud: 06 Mär 2009, 20:51

Re: ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Lugemata postitus Postitas hundipoeg »

Lp. Õhuke!
Ma ei pea end siin foorumites kellegi jüngriks, aga küsimus tekkis küll sinu postitust lugedes. Mis oli seal reageerimise juures sinna foorumisse nii keerulist? Tunnistan ka mina registreerisin ja ei näinud ühtegi takistust.
Paremat homset Teile ja konkurentsivõimelist sissetulekut mulle!!
aivar0102
Ehitusspets
Ehitusspets
Postitusi: 514
Liitunud: 30 Nov 2008, 16:13

Re: ahju, pliidi ja sojamüüri ehitus

Lugemata postitus Postitas aivar0102 »

Külaline kirjutas:Edasi tuleb sul kraavi edasi kaevata kui pottsepateemas lambist pandud postitused omalegi enam ei meeldi.
Kes seda kirjutas ?
Vasta