M:CNC freespink 3040 koos arvutikomplektiga

Foorumi reeglid
Ostmiskuulutuse korral lisage postituse teema ette täht O ja müümiskuulutuse korral täht M. Samuti, kui Te ei soovi enam müüa või osta, oleks soovitav informeerida Administraatorit, et ta saaks teema lukku panna. Kui soovite aga hoida oma ostu- või müügiteemat kõikide postituste eesotsas Kleepsuna, siis on see võimalik tasulise teenusena. Huvi korral saata privaatsõnum kasutajale Kristel

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Emotikonid
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :D :grin: :) ;) :wave: :hello: :scratch: :jooma :bye: :glare: :eek: :( :good: :this: :thumbsup: :hug: :lol: :shock: :cray: :cool: :blackeye: :banghead: :amen: :yahoo: :doh: :write: :beee: :beg: :blink: :clapping: :P :confused: :rotfl: :cry: :blush:
Rohkem emotikone

BBkood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Emotikonid on SEES

Teema ülevaade
   

Expand view Teema ülevaade: M:CNC freespink 3040 koos arvutikomplektiga

M:CNC freespink 3040 koos arvutikomplektiga

Postitas Eufoorik » 04 Juun 2018, 14:31

Müüa siis pool aastat tagasi hiinast tellitud CNC freespink. Sobilik täispuidule, vineerile ja plastile, pehmele metallile. Kaasa kõik, mis tuli tellides ning veel suur hulk erinevad freesimiseks vajalikud endmill ja ball-nose terasid koos stutsidega. Lisaks CNC-le tuleb komplektiga kaasa sellega töötamiseks vajalik lauaarvuti(klaviatuur, hiir, monitor). Monitor on paigaldatud lauale seinakinnitusega, seega sooviks laua ka kaasa anda.

CNC on 4nda telje valmidusega. 500w spindel.

Vajadusel arvega müük.

wundy.disain@gmail.com

https://www.okidoki.ee/item/cnc-freespi ... a/7667579/

HIND: 800€

Üles