Aeroc augu laiendamine

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Emotikonid
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :D :grin: :) ;) :wave: :hello: :scratch: :jooma :bye: :glare: :eek: :( :good: :this: :thumbsup: :hug: :lol: :shock: :cray: :cool: :blackeye: :banghead: :amen: :yahoo: :doh: :write: :beee: :beg: :blink: :clapping: :P :confused: :rotfl: :cry: :blush:
Rohkem emotikone

BBkood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Emotikonid on SEES

Teema ülevaade
   

Expand view Teema ülevaade: Aeroc augu laiendamine

Re: Aeroc augu laiendamine

Postitas Külaline » 12 Juun 2018, 14:06

Aeroc laguneb õhu käes ise. Lase natuke seisa siis pühi väikse põrandaharjaga auk nii suureks kui tarvis.

Re: Aeroc augu laiendamine

Postitas aero » 08 Juun 2018, 10:02

Kui ehituspood lähedal, mine vaata. Trelli otsa pakutakse erinevaid vidinaid ja pole kallid. On käiakivi materjalist ja on lihvpaberi lehtedest mis tsentris eposse valatud. Tegelt tikksaega v tiigersaega peaks kiiremini saama kui lihvides. Kui vukssaag peos püsib, saad sellega ka, nüriks ta muidugi läheb (nagu ka vahetatav saetera) aga selles materjalis töötab ka nürina.

Re: Aeroc augu laiendamine

Postitas Külaline » 07 Juun 2018, 19:04

Mine osta poest nr.40 lihvpaber(ümmargune), mis käib põrandalihvijate külge, keera see rulli ja kuku augus edasi-tagasi liigutusi tegema. Võid ka ümber mingi 100mm toru keerata ja kruvidega fikseerida. No üle poole tunni see küll aega ei tohiks võtta.

Urmas

Aeroc augu laiendamine

Postitas Renno » 07 Juun 2018, 14:19

Terv

Oleks vaja tarkust natukene. Nimelt 300mm Aeroc/Bauroc seinas on 15cm diameetriga auk, oleks vaja paar cm suuremaks teha. Kuivpuurimise freesil polnud suuremat otsa laenutuses. Kas saaks mingi vidinaga mis trelli otsa käib seda äärtest lihvida ? Millist otsikut peaks vaatama?


Renno

Üles