Pettur ehitusmaastikul

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Emotikonid
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :D :grin: :) ;) :wave: :hello: :scratch: :jooma :bye: :glare: :eek: :( :good: :this: :thumbsup: :hug: :lol: :shock: :cray: :cool: :blackeye: :banghead: :amen: :yahoo: :doh: :write: :beee: :beg: :blink: :clapping: :P :confused: :rotfl: :cry: :blush:
Rohkem emotikone

BBkood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Emotikonid on SEES

Teema ülevaade
   

Expand view Teema ülevaade: Pettur ehitusmaastikul

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Peeru Paeluss » 13 Okt 2018, 20:06

Tegelikkus on see, et tark ehitusettevõtja laseb eelmise lõige järgmisele üle anda. Nii on vähem jauramist. Kui on vaja midagi ringi teha/parendada siis teeb seda eelmine vend. Aga kui annad kohe raha ja tegelane kaob.....siis peadki seda sitta sööma.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Peeru Paeluss » 13 Okt 2018, 20:03

Sul täitsa tore maja...kes ehitas?
-Tead, pederastid ehitasid...
-Et misasja??? Mis mõttes – pederastid ehitasid?
-No vaata...kõigepealt valati vundament, nagu ikka. Tulid peale seda müüriladujad ja küsisid – mis kuradi pederastid teil selle vundamendi valasid? Peale müüriladujaid tulid krohvijad ja küsisisid – mis pederastid teil selle müüri on ladunud? Nende järel tulid värvijad ja küsisid – mingid pederastid siin krohvimas käinud on või? Ja nii on kõigega. Tuleb välja, et maja ehitasid mulle pederastid!

Vot sellised lood kallid ehitajad!

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Manowar » 13 Okt 2018, 14:25

Külaline kirjutas:
13 Okt 2018, 06:28
Manowar kirjutas:
12 Okt 2018, 22:15
Minul tekitab see küsimusi
Minul tekitab küsimusi, et kuidas meil üldse veel ehitajaid on. Aga eks neid organiseeritakse ju juurde mujalt, kui omad lõpuks kõik lahkuvad. Eks need mehed mujalt hakkavad siis Manovarile head tööd ette tegema.
Manovarile lohutuseks, et ka üldehitajal pole pääsu kellegi eeltegija tööde tegemiste ületegemisest.
Pidevalt vaja üle teha näiteks projekteerijate töid. Või siis tellijate omanike endi töid, tegemisi, mida nad jätavad ehitaja kaela.
Mina teen oma töö ise ära, põhjusel, et ei usalda seda teiste kätte!

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas külaline333 » 13 Okt 2018, 08:37

Sageli on taolistel puhkudel paja ja katla "dialoog".
On's raske ettevõtjal kulutada pool tundi tulevase töötaja oskuste väljaselgitamiseks?
Eeldusel, et ta ise muidugi ehitusest miskit teab. Kui ei - palju õnne mõlemale poolele.
Kui tööle võetakse telefoni teel ja öeldakse et "mine tee seal need ja need asjad" ja ei uurita kasvõi töötajapoolset jooniste/projekti lugemise oskust vms ...kui mingid joonised üldse on.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Külaline » 13 Okt 2018, 06:28

Manowar kirjutas:
12 Okt 2018, 22:15
Minul tekitab see küsimusi
Minul tekitab küsimusi, et kuidas meil üldse veel ehitajaid on. Aga eks neid organiseeritakse ju juurde mujalt, kui omad lõpuks kõik lahkuvad. Eks need mehed mujalt hakkavad siis Manovarile head tööd ette tegema.
Manovarile lohutuseks, et ka üldehitajal pole pääsu kellegi eeltegija tööde tegemiste ületegemisest.
Pidevalt vaja üle teha näiteks projekteerijate töid. Või siis tellijate omanike endi töid, tegemisi, mida nad jätavad ehitaja kaela.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Manowar » 12 Okt 2018, 22:15

Mina näen selle teema all anonüümseid laimavaid(võib-olla on mõni ka põhjendatud) postitusi, olen samuti ehituses tegev, 90% Eesti(ei mõtle ainult eestlasi) ehitajastest on parajad diletandid, neid ei huvita kuidas peale neid järgmine etapp valmib, teeb oma osa mitterahuldavalt valmis, saab raha ja nägemist, järgmine mees tuleb seda s...a lappima ja sellist asja kohtab igal objektil, pole ühtki objekti selliselt saanud lõpetada, et kellegi tööd ei oleks vaja üle teha!
Minul tekitab see küsimusi, kuidas nendele inimestel üldse tööd veel on? 2 päeva siin 2 päeva seal, enne ei saagi raha, kui oma osa valmis teed, kuna keegi ei taha pärast Teie kokku keeratud käkke parandada!

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Külaline » 12 Okt 2018, 11:46

Hoiatan huijar Janek Lend eest kes ei suuda maksta meestele palka. Tegutseb Soomes firma kivitare oü all, selle mehe suust tulevad välja ainult valed ja lubadused.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Külaline » 06 Dets 2017, 06:58

No ja mis juhtimist saabki olla kui juhtideks noored nokatsid, kes ise endidki juhtida ei suuda.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Külaline » 06 Dets 2017, 06:20

Ettevõttesisest juhtimist saab olla mitut laadi. Saab olla näiteks nii, et kui võetakse tööle uus töötaja, siis antakse talle selged mustvalgel kirjas olevad juhised, joonised jne, sh töötervishoiu ja -ohutuse alased juhised jne.
Koostatakse leping, millesse märgitakse koos katseajaga muuhulgas ära sanktsioonid puhuks, kui töötaja ette antud juhistest ja sisekorrast kinni ei pea. Ja siis, katseaja möödudes, vastavalt lepingus kokku lepitule makstakse või vähendatakse tasu.
Aga tihti on juhtimine sedamoodi, et lastakse mingi uus töötaja objektile, mingit juhtimist ja kontrollimist ei toimu enne, kui töö valmis. Siis otsitakse töös vigu, et ei peaks töötajale maksma. Mulle tundub, et eriti osadel peatöövõtjatel just niisugune äriskeem ongi, sest muul viisil ei suudeta tänastes konkurentsitingimustes läbi lüüa.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas rehepapp11 » 05 Dets 2017, 14:08

Katseaeg selleks ongi, niiöelda buffertsoon. Kui inimene tuleb tööle ja tal lastakse tööd teha näiteks 10 päeva ja peale seda öeldakse, kle sa ei saanud hakkama, hakka astuma ja palka ka ei saa või vähendame seda meie nägemust mööda siis sellised huiar tööandjad tuleb avalikult üles riputada. Töötasu on püha ja kui tööandja ei maksa palka ehk võtab töötaja leiva siis õiglane on võtta tööandja leib ehk kliendid.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Roland Ojala » 28 Nov 2017, 14:05

Tere,

Soovin täpsustada, et Tammi Talot Oy ei ole ettevõte, mis tegeleks pettustega, vaid tegemist on ausa ettevõttega. Ettevõttes ei vasta telefonidele keegi Siimo Merits. Kes soovib täpsemat infot, võib helistada mulle, Roland Ojala'le +358 400 448 178.

Lugupidamisega,

Roland Ojala
Juhatuse liige

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas REhitus » 11 Veebr 2017, 10:25

Mainituid isikuid ei tea, KUID olles ise ehitusettevõtja, siis tean väga hästi, millised on meie nö ehitajad. Jutu järgi võiksid nad oskuste poolest kogu maailma tööd ära teha :lol: Õnneks see ei kehti muidugi kõigi kohta, on meie seas ka, kellele pretensioone pole.
Mul on 15 tegutsemisaasta jooksul läbi käinud lugematul arvul töölisi ja tööl hetkel põhikohaga 12 väga head töölist. Nad on selle pärast mul tööl, sest saame teineteisest õieti aru, et tööle tullakse, et tööd teha, et raha teenima nii endale kui ka tööandjale. Mitte et suitsu tegema, kohvi jooma ja teiste töölistega jutustama ja muid ajaeetmisvõimalusi välja mõtlema :grin:
Mul on palju selliseid mehi olnud, kes on peale paari päeva ise ära läinud. Ilmselt häbist enda üle ei võta enam ka tel vastu ja ka mingit väljamõeldut tasu ei nõua.
Kes on õige mees, teeb korralikku tööd kasvõi 2 päeva ja kui ei meeldi midagi, siis oleme saanud kokkuleppele äramineku ja tasu osas. Selleks katseaeg ongi. Aga kui on kokkulepitud, et võtan tööle konkreetset tööd tegema ja tööline ei tee korralikult, või ei lõpeta seda ja laseb varvast enne, kui valmis saab, ja kui mul pole selle töö lõpetajat, siis vaadaku ise peeglisse, kes selles kõiges süüdi on. Selliste tegelastega õnneks kokku puutunud pole, sest olen varakult aru saanud, kes kes on.
Edu :hello:

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas h.m.m » 09 Veebr 2017, 18:32

keegi võiks talle vastu hambaid normaaslelt anda. Oleks suurem summa siis ootaks juba ise heameelega teda koduvärava ees.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas ozzzzy » 09 Veebr 2017, 18:26

Kas sama mees mitte ei kuuluta juba paar aastat sama töökuulutust kuldses borsis ? Ehk tammi talot oy otsib HÄID töölisi, igatähes kui kunagi soovisin põhjalikku infot saada vastas Simo M. Helista ja nr.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Külaline » 07 Veebr 2017, 17:22

Ilmselgelt leiab see petis Simo ainult vabandusi, mis näitab et ta on täielik võhik firma ja seaduse poole pealt ja ei tohiks isegi firmat omada. Sellised tuleks saata orjatööle kuskile farmi. Ise nad tööd teha ei oska, küll aga väga osavad teistel nahka ülekõrvade tõmbama.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas retspets » 17 Jaan 2017, 16:50

Kas keegi teab inimest kelle tel nr on 56207840 või 56123740. Esines valenimega Raivo Lillemäe. Meiliaadress Haarbr@mail.ee

Tellis töö kuid jättis maksmata. Telefonile ja sõnumitele ei vasta. Oleks väga tänulik kui saaks selle inimese õige nime või elukoha aadressi teada.
Info võite mulle meili saata petstammoja@gmail.com ja loomulikult siin võiks ka selle inimese nime avalikuks teha sest tuleb välja et peale minu on veel inimesi petnud ja rahad maksmata jätnud.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Külaline » 14 Jaan 2017, 19:47

Külaline kirjutas:
SimoM kirjutas:Kas see on okei, et mingi vend tuleb 2- ks päevaks tööle ja siis tõmbab kohe jeed. Vajalik töö tegemata ja lõpetama pidi seda keegi teine. Mis kuradi pärast ma sulle midagi andma pean kui ise jooksed minema?
Kui võtan töö vastu klindilt olen mõned päevad tegutsenud, tuleb nt. parem pakkumine lasen jalga nii, et tööd on lõpetamata kas mulle makstakse selle eest? Ei tunne ennast süüdi.
Kui sa võtad inimese endale tööle siis pead talle kokkulepitud töötasu maksma kasvi 3 tunnise päeva eest. Ka töölepingu olemasoluta on tekkinud töösuhte olukord sest üks tegi tööd ja teine pakkus tööd. Selline jutt, et ei tunne süüd näitab süüdimatust mitte lugupidamist. Kui sellega pöörduda töövaidluskomisjoni siis kogemustest tean, et päris kindlasti maksad inimesele palga ära + ette nähtud hüvitised seadusandlusest tulenevalt.
Kui töövõtja ei tee ära kokkulepitud tööd, siis sellest tulenevalt ei saa ka töövõtja tasu selle eest.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas 6nine » 13 Jaan 2017, 17:24

Simo kes siis reedeti nii vara töö lõpetab :) ?

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas h.m.m » 09 Jaan 2017, 23:25

sitaks

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas dumbuser » 09 Jaan 2017, 22:41

Mnjaa. Peale kahte päeva lähed minema ja siis on nutt ja hala lahti ? Paljuga sa siis ka "tillist" said ?

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas h.m.m » 09 Jaan 2017, 19:37

Huiar jääb huiariks. Algul ütles et jaa jaa kannan sulle kontole palga kõik on okei :D Nüüd mõtleb uut vabandust välja et mitte maksta. Ja see töö sai siiski ära lõpetatud millega alustatud sai niiet ära aja paska palun, kuigi see ei oma isegi tähtsust.
simo saame kokku linnas

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas Külaline » 09 Jaan 2017, 13:06

SimoM kirjutas:Kas see on okei, et mingi vend tuleb 2- ks päevaks tööle ja siis tõmbab kohe jeed. Vajalik töö tegemata ja lõpetama pidi seda keegi teine. Mis kuradi pärast ma sulle midagi andma pean kui ise jooksed minema?
Kui võtan töö vastu klindilt olen mõned päevad tegutsenud, tuleb nt. parem pakkumine lasen jalga nii, et tööd on lõpetamata kas mulle makstakse selle eest? Ei tunne ennast süüdi.
Kui sa võtad inimese endale tööle siis pead talle kokkulepitud töötasu maksma kasvi 3 tunnise päeva eest. Ka töölepingu olemasoluta on tekkinud töösuhte olukord sest üks tegi tööd ja teine pakkus tööd. Selline jutt, et ei tunne süüd näitab süüdimatust mitte lugupidamist. Kui sellega pöörduda töövaidluskomisjoni siis kogemustest tean, et päris kindlasti maksad inimesele palga ära + ette nähtud hüvitised seadusandlusest tulenevalt.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas SimoM » 08 Jaan 2017, 23:40

Kas see on okei, et mingi vend tuleb 2- ks päevaks tööle ja siis tõmbab kohe jeed. Vajalik töö tegemata ja lõpetama pidi seda keegi teine. Mis kuradi pärast ma sulle midagi andma pean kui ise jooksed minema?
Kui võtan töö vastu klindilt olen mõned päevad tegutsenud, tuleb nt. parem pakkumine lasen jalga nii, et tööd on lõpetamata kas mulle makstakse selle eest? Ei tunne ennast süüdi.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas endineehitaja » 07 Jaan 2017, 15:02

Kes aadressi tahab võib vaadata krediidiinfost, kuhu firma registreeritud. Siin samas foorumis on ta kasutajanimi SimoM ja telefoninumber on +372 56 460335, aga helistada pole mõtet, võlgade tõttu ei võta ta vastu.

Re: Pettur ehitusmaastikul

Postitas h.m.m » 06 Jaan 2017, 22:22

Haha ei ole nii :D
Töötasin tema juures paar päeva kuna oli käimas firma vahetus.
Lasi rahadega üle ja kõnedele ei vasta. Ta elab seal err hoone juures kus surfhouse asub, korteri nrit eitea aga eks mingiaeg ootan ta ära ära ja ütlen tere. Sõidab halli c6 audiga ja on selline lühike könn.
Kirjutan ka teistele ta asukohta. Tallinn, Pronksi 11. Sealt surfhouse poolsest väravast sõidab välja ja auto nr märk 375BFY
Email on tal skigrupp@gmail.com
Tundub, et väljas külmaga tuulekappide ehitus on mõistuse ära viinud või on vaja mogo liiparit maksta, ma ka eitea. Aga paari sotti eest oma nimi ja firma ära määrida haha no edu talle :D
Ja et seda postitust keegi ära ei kustutaks siis tema kontakti leidsin ma siit foorumist, kasutajanime paraku ei mäleta ja tel nr ka mitte

Pilt

Üles