Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postita vastus


See küsimus võimaldab ennetada automaatseid sisestusi.
Emotikonid
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :D :grin: :) ;) :wave: :hello: :scratch: :jooma :bye: :glare: :eek: :( :good: :this: :thumbsup: :hug: :lol: :shock: :cray: :cool: :blackeye: :banghead: :amen: :yahoo: :doh: :write: :beee: :beg: :blink: :clapping: :P :confused: :rotfl: :cry: :blush:
Rohkem emotikone

BBkood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Emotikonid on SEES

Teema ülevaade
   

Expand view Teema ülevaade: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas veebimeister » 20 Juun 2017, 13:24

Annan teada, et ärifoorumites saab teema algataja nüüd muuta oma teemas oma postitusi ajalise piiranguta (varem sai muuta vaid 2 ööpäeva jooksul). Oma teemat ega postitusi siiski peale 2 ööpäeva möödumist kustutada ei saa. See-eest on teema algatajal võimalik oma algatatud teema sulgeda (avada enam ei saa). Kogu see eelnev jutt käib loomulikult vaid registreeritud kasutajate kohta.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas hambakari » 25 Veebr 2017, 13:24

asub leheküljel 131:
viewtopic.php?p=331546#p331546

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas sirel » 24 Veebr 2017, 22:45

Imelik ülesehitus sellel foorumil. Postitasin õhksoojuspump Daikini teemal 02.02.17 lk 131 ja ei leia enam oma postitust üles.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Urmas » 25 Jaan 2017, 05:02

reklaamipede kirjutas:Teile on tehtud foorum, kus te saate hängida ja ennast välja elada, ja reklaam on selleks, et see foorum üleval püsiks ja kulud-tulud nullis oleks. Ja siis kõik kiitlevad, kuidas nad need reklaamid eemaldavad.
Lähevad kodus postkasti topitud reklaamid otseteed prügikasti ja ei soovi näha reklaame ka siin. Lugejate ja abiotsijate jaoks on foorumil üks eesmärk, foorumipidajatel teine. Kuidas foorumipidaja neid kokku viib, et mõlemad pooled oleks rahul, on foorumi pidaja mure.
Nii on ka ajalehtedega, kus on mõni video, milles nõutakse blokeeringu eemaldamist. No ei eemalda ja ei vaata, aga kuidas ajaleht oma kliki reklaamile kätte saab, on jällegi tema mure. Telekast tulevate reklamipauside ajal tegelen millegi muu vajaliku või mittevajalikuga, ei vaata ja kõik. Nii lihtne see ongi!
reklaamipede kirjutas:Saa aru Fgh, Urmas ja kogu muu kaader, et see kuradi hüpikaken on selleks, et sina ja kogu muu klientuur seal klikkaks! Tehke vähemalt nägu, et te näete neid reklaame.
Ehk reklaamipede soovitaks, millise firma libesteid peaksime kasutama "nagu näeks reklaame" näoilme tegemiseks netikeskkonnas? No mis on ikka hea, aga peab olema tasuta või võimalikult odav. :scratch: :)

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas reklaamipede » 24 Jaan 2017, 22:46

Täna oli eriti kift elamus, üks väiksem reklaam avanes ühe suurema reklaami peal. Kui saaks nüüd teha kuidagi nii, et avaneks 3 reklaami üksteise peal, siis oleks nagu üks õige tänapäevane kaasaegne 3D.

Aa, kõvad ninatargad - kes te siin räägite oma mingitest add-onidest ja äppidest ja programmidest, mis eemaldavad kõik reklaamid ja teevad kõik ülipuhtaks ja mängite mingit tarka IT guru, siis see kõlab nagu osaliselt ärakasutamisena.

Teile on tehtud foorum, kus te saate hängida ja ennast välja elada, ja reklaam on selleks, et see foorum üleval püsiks ja kulud-tulud nullis oleks. Ja siis kõik kiitlevad, kuidas nad need reklaamid eemaldavad.

Nagu mingi selline persekukkunud külaklubi mulje jääb, mis on ehitatud vanast kultuurimajast, ülevärvitud ja on pandud sissepääsu raha 1 euro, ja siis kõik kiitlevad, et me teame, kus on üks tagauks, kust saab salaja sisse hiilida ja siis seal tiksuda vaikselt hommikuni, soojas, kurja naise eest peidus.

Saa aru Fgh, Urmas ja kogu muu kaader, et see kuradi hüpikaken on selleks, et sina ja kogu muu klientuur seal klikkaks! Tehke vähemalt nägu, et te näete neid reklaame.

Ja saa ka aru, adminn, et see kuradi hüpikaken on kuradi vale lahendus. Tänapäeva turundus ei ole hüpikaken, Lõuna Eeesti suurima linna müügilolev kaseparkett ja kaimi saun.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Külaline » 08 Dets 2016, 11:36

Kes kurdab, kes märkab pääseteed ja soovitused on leitavad nii foorumis kui ise internetist otsides. Mitte ainsatki reklaami, mitte ühegi brauseriga.
Ainult mõni minut installi, ilmuvad mitte mingid ussi emmid vaid üks kuni mitu kärbsesuurust ikoonikest kuhugi nurka ja mul pole ainsatki plinkijat ega hüpikut. Ühekordne liigutus.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Külaline » 05 Dets 2016, 20:55

Töötab AdBlock Chromiga koos ideaalselt :good:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Külaline » 05 Dets 2016, 18:23

aero kirjutas:Rohkem fantaasiat kodankud! On ka selliseid brausereid olemas, mis lasevad reklaamid ära keelata.
Täpselt nii, täitsa puhas ja kuiv tunne on siin, samuti on Delfi ja Postimees täiesti reklaamivaba.
Närve tuleb hoida.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas dumbuser » 05 Dets 2016, 17:23

teadjateklubi kirjutas: Ja mis saab - peale vaikse hääbumise ja uue kaasaegse ehitusfoorumi tekkmise mitte midagi. Vaatame nüüd kõik korra tõele näkku, sellel kohal pole enam seda väärtust, mis tal kunagi oli. Aeg on edasi läinud.

Kui nüüd tõele näkku vaadata siis on siin IGA AASTA täpselt samasuguseid undajaid, kes ei saa mitte mingit pidi aru mismoodi üks foorum töötab.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Urmas » 05 Dets 2016, 16:05

teadjateklubi kirjutas:Urmas, esimene näide tuleb meelde, kuidas sa oma töömeetodite kiirendamisest kunagi rääkisid, et lased nakkedispersiooni või aquastopi läbi pritsi seinale.

Milleks? Kus sul kiire on? Nokitse väikese pintsliga ja vahepeal käi ava siin ehitusfoorumi reklaame.
Sul on mõningad mõisted ja arusaamised sama segamini nagu need sind häirivad reklaamid. :) Ma ei ole VE foorumi palgaline ning käin siin vabast tahtest, nii, et ära aja segi tööd ja vaba aega! Minu läpakas reklaame pole, peale ühe, mis aeg-ajalt kuhugi paremasse nurka ilmub.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas teadjateklubi » 05 Dets 2016, 15:37

dumbuser kirjutas:Ja ometi ronid sa ikka siia p...ekukkundkohta tagadi ?
Hetkel veel läbi raskuste ronin jah.

Urmas, esimene näide tuleb meelde, kuidas sa oma töömeetodite kiirendamisest kunagi rääkisid, et lased nakkedispersiooni või aquastopi läbi pritsi seinale.

Milleks? Kus sul kiire on? Nokitse väikese pintsliga ja vahepeal käi ava siin ehitusfoorumi reklaame.

Ja mis saab - peale vaikse hääbumise ja uue kaasaegse ehitusfoorumi tekkmise mitte midagi. Vaatame nüüd kõik korra tõele näkku, sellel kohal pole enam seda väärtust, mis tal kunagi oli. Aeg on edasi läinud.

Ja tumbuuser, siia teemasse ma tõesti enam tagasi ei roni, väidelge omavahel edasi, kui selle õige akna üles leiate kaimi sauna ja kaubamaja vahelt kuskilt.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Urmas » 05 Dets 2016, 11:57

teadjateklubi kirjutas:Kõik need adblockerid teevad arvuti muudmoodi aeglasemaks, ei tea, võibolla on asi edasi arenenud.
Ja kiiret on kuhu? Vastused küsimustele tulevad ikka siis kui keegi viitsib-tahab-soovib-oskab midagi kommenteerida.
teadjateklubi kirjutas:Kui need maksimaalselt kahe käe sõrmedel ehituspenskarid siit riburadapidi kaduma hakkavad, kelle toel see foorum püsti seisab, mis siis saab?
Mis siis saab? No eks elame igavesti foorumi külaliste südametes edasi, a`la Lenin venelaste südametes. :)

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Külaline » 05 Dets 2016, 11:15

Oleks need reklaami aknad kusagil äärepeal või nurgas siis isegi vaataks mõnda aga need katavad ju üle 2/3 ekraani pinnast.
Nii suur aken on otsene segaja ja tekitab enda avanemisega negatiivse emotsiooni.
Reklaam hakkab selle tagajärjel vastupidi tööle - kui kuskil kunagi näen sarnast (hüpikaknas avanevat) teksti siis hoian sellest alateadvuslikult eemale.
Sama effekt on ka kaubanduskeskuste ustel tülitajatega Kui ükskord peatusid ja kuulasid siis järgmistel kordadel saadad kohe metsa.
ping
:hello:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas dumbuser » 05 Dets 2016, 10:14

Ja ometi ronid sa ikka siia p...ekukkundkohta tagadi ?

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas teadjateklubi » 04 Dets 2016, 20:19

aero kirjutas:Rohkem fantaasiat kodankud! On ka selliseid brausereid olemas, mis lasevad reklaamid ära keelata.
Ah see on mõttetu asi. Kõik need adblockerid teevad arvuti muudmoodi aeglasemaks, ei tea, võibolla on asi edasi arenenud.

Aga miks ma peaks millegi kasutamise enda jaoks läbi "UssiMi" normaalseks ja vastuvõetavaks tegema? Kui need maksimaalselt kahe käe sõrmedel ehituspenskarid siit riburadapidi kaduma hakkavad, kelle toel see foorum püsti seisab, mis siis saab?

Tavainimene eksib küll siia ära, aga see pasarahe, mis teda vastu võtab, takistab tal infot saada ja infot vahetada, mis on foorumi ülesanne. Ja huiabellat ta klikib nendele reklaamidele, tal on endal niigi tegemist, et delfi uudiste vahelisi reklaame parreerida. Või oma kodu ehitusega tegeleda. Või mida iganes.

No üleme ausalt, et p....s oli see koht ammu, nüüd on lihtsalt täitsa p...s.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas aero » 04 Dets 2016, 18:42

Rohkem fantaasiat kodankud! On ka selliseid brausereid olemas, mis lasevad reklaamid ära keelata.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Külaline » 04 Dets 2016, 15:55

teadjateklubi kirjutas:
Reheline kirjutas:Nalja teete või? Te olete selle lehe täiesti per..se keeranud oma hüpikreklaamidega. Tahvliga on täiesti haige kogemus, kui ühte teemat läbi töötades pead igal hetkel reklaame krt kinni toppima. Kas Te olete ahneks või lolliks läinud, ma ei tea, aga minupoolest võite seda saiti ise vahtida edaspidi. Edu sellega!
Tuleb nõustuda, asi on ikka väga jube. Aga see on üle aastate jälle hea pinnas uuele ja paremale.

PS! Arvuti on korras ja ise samuti!

Aa, muidu selline error on ka mind pidevalt kimbutanud, et mõnele teemale vastates refreshib mingil kummalisel põhjusel kogu akna ära, ja kirjutatud vastust ei saa kuidagi tagasi. Päris viitsin uuesti kirjutada, eriti kui on tegu pikema jutuga.

"Edu sellega:)"
Tabletis avad kõik lugematta postid järjekorras uues aknas ja lugemiseks avad uued aknad järjest . Kiire lugeja jõuab enne reklaami teksti äralugeda.

Mina seepärast sisselogituna ei kirjutagi, et pole tahtmist sama asja korduvalt kirjutada. Muidu jõuab teha vaid lühikesi kraaksatusi või tuleb tekst eelnevalt valmiskirjutada ja siis foorumisse kopeerida.
(Kiirustamine tekitab kirja- ja stiilivigu ning arusaamatuid mõttekäike.)
ping
:hello:

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas teadjateklubi » 04 Dets 2016, 15:06

Reheline kirjutas:Nalja teete või? Te olete selle lehe täiesti per..se keeranud oma hüpikreklaamidega. Tahvliga on täiesti haige kogemus, kui ühte teemat läbi töötades pead igal hetkel reklaame krt kinni toppima. Kas Te olete ahneks või lolliks läinud, ma ei tea, aga minupoolest võite seda saiti ise vahtida edaspidi. Edu sellega!
Tuleb nõustuda, asi on ikka väga jube. Aga see on üle aastate jälle hea pinnas uuele ja paremale.

PS! Arvuti on korras ja ise samuti!

Aa, muidu selline error on ka mind pidevalt kimbutanud, et mõnele teemale vastates refreshib mingil kummalisel põhjusel kogu akna ära, ja kirjutatud vastust ei saa kuidagi tagasi. Päris viitsin uuesti kirjutada, eriti kui on tegu pikema jutuga.

Ajendab mitte kirjutama lihtsalt. Lisaks mitte lugemisele...See on nagu nurgakivi saade, kust saad reklaamiga vastu nägu ja siis kui toibud, oled ühe tarkusetera võrra rikkam. Siin on sama lugu, vastuse saamine on googlest tunduvalt lihtsam, kui siin seda klikimängu mängides. Seda enam, et suuremat osa vastuseid ma juba tean kahh.

"Edu sellega:)"

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Reheline » 08 Okt 2016, 20:09

Nalja teete või? Te olete selle lehe täiesti per..se keeranud oma hüpikreklaamidega. Tahvliga on täiesti haige kogemus, kui ühte teemat läbi töötades pead igal hetkel reklaame krt kinni toppima. Kas Te olete ahneks või lolliks läinud, ma ei tea, aga minupoolest võite seda saiti ise vahtida edaspidi. Edu sellega!

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas veebimeister » 07 Juul 2015, 12:17

Külaline kirjutas:Täna
Pilt

Ajaloo kaudu ehitusfoorumi lingid toimivad. Aadressriba kaudu kordub Welcom.
katsetan siin jah nginxiga veidi. Kõik veel ei toimi nagu vaja, varuge kannatust ;)

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Külaline » 07 Juul 2015, 12:04

Täna
Pilt

Ajaloo kaudu ehitusfoorumi lingid toimivad. Aadressriba kaudu kordub Welcom.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas 2korda2 » 07 Juul 2015, 10:16

Tundub, et lahenduseks Cache puhastamine. Kes nö "valel ajal" lehte külastas, sel sai cache vigase sisu ja see istus näiteks mul siiani seal. Puhastamise järgselt asjad toimivad. Win10 + FF või Spartan.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas dumbuser » 06 Juul 2015, 19:35

Ei taha. See praegune isend on vist 7 aastat olnud. Siiani saab hakkama. Päris kindlasti hakkab uuema kastiga mingi überkepp peale. Pool softi tuleb välja vahetada või siis vähemalt mingi emulaatori otsa venitada. Kui sa arvad, et ma mingi jõle uue asja fänn olen siis paned mööda.

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas Külaline » 06 Juul 2015, 19:16

dumbuser kirjutas:Krt no ei vea kohe üldse. Mul pole jälle mingit veateadet või vigast lehte.
Äkki vahetaks arvuti välja? :)

Urmas

Re: Foorumi versiooniuuendus ja aadressi muutus

Postitas dumbuser » 06 Juul 2015, 18:37

Krt no ei vea kohe üldse. Mul pole jälle mingit veateadet või vigast lehte.

Üles